میز و مبل اداری دست دوم بخریم یا نو ؟

میز و مبل اداری دست دوم بخریم یا نو ؟

میز و مبل از لوازم خانگی و اداری هستند که با توجه به متراژ محیط نظم و زیبایی را به محیط منزل، کار و اداره اضافه می کنند طراحی محیط کار و محل اداره به همان اندازه طراحی منزل در چشم مدیران، متقاضیان، مشتریان اهمیت دارد و یک اعتبار مثبت برای هر مجموعه در نظر گرفته می شود.

میز و مبل اداری دست دوم بخریم یا نو ؟

میز های مدیریتی با میز های کارکنان  تفاوت هایی دارد، قیمت میز و مبلمان اداری متفاوت است و  می تواند در ابعاد بزرگ تر باشد تا اطلاعات و پوشه ها و داده های بدست امده را در خود جای دهد. در بعضی فضا های کاری مثل آژانس های هواپیمایی، بانک ها، مراکز بیمه و سازمان های اداری با ارباب رجوع بالا که به طور گسترده و وسیع به فعالیت خود مشغول هستند به منظور زیبایی و کاربرد بیشتر از طراحی دکوراتیو در مبلمان، میز و صندلی استفاده می شود. اگر شما هم جزو افرادی هستید که طرح و برنامه ریزی برای دکوراسیون اداری با بهترین قیمت روز برای راه اندازی کسب و کارتان مد نظر دارید و به دنبال اطلاع از خرید و فروش میز و مبلمان اداری به صورت عمده و تک از طریق سایت یا به صورت حضوری هستید بهترین گزینه برای شما سایت و مجموعه بزرگ آراد برندینگ می باشد.

 

میز و مبلمان اداری دست دوم

در دهه ۱۹۶۰ میلادی ادارات به طراحی های ساده ای مشتمل بر صندلی ها و مبلمان های اداری به همراه میزهای بزرگ فلزی و ماشین های تایپ دستی شهرت داشتند. طراحی که بواسطه تم آنتیک و خاطره انگیز سعی در جلب مشتریان داشتند. در دهه ی مورد بحث میزها کشوهای بزرگی داشتند که مملو از کاغذ بودند و دستگاه های تایپ دستی قدیمی به همراه لامپ هایی با ظاهری صنعتی رو میزها روشن بوده و این فضا را تکمیل می کردند.

میز و مبلمان اداری دست دوم

با تغییر شکل محیط کار مبلمان های اداری نیز دستخوش تحول شد میز و مبلمان اداری دست دوم و شکل و شمایل آنها با آغاز قرن بیستم وارد فاز جدیدی شد عصری که شاهد ساخت آسمان خراش ها بودیم ساختمان های جدید و بلندی که طراحی شده بودند تا شرکت های متعددی را در خود جای دهند.

در واقع در هیچ برهه ای دکوراسیون داخلی به انداره امروز دستخوش تحول نشده است فضای داخلی اداراتی که روزی از میزهای ردیفی یا اتاقک های جعبه ای شکل با صندلی های ثبت تشکیل می شد حالا دیگر به تاریخ پیوسته است فناوری های بی سیم و طراحی های داخلی خلاقانه خصوصا مبلمان های اداری، محیط های اداری قرن ۲۱ را را به محلی زیبا و سرشار از خلاقیت و درعین حال کارآمد تبدیل کردند و البته این را مدیون داروین هستیم چرا که ظهور صندلی های چرخ دار با نظریه تکامل او سرآغازی بر تغییر و تحولات اساسی در طراحی  فضاهای اداری بود.

 

خرید میز و مبلمان اداری

به طبع محصولی که با قیمت بالاتری ارائه می شود در طراحی و امکاناتی که ارائه می دهند تنوع بیشتری دارد اما همیشه گران قیمت بودن یک محصول ضامن کیفیت آن نمی باشد و باید هنگام خرید به آنالیز دقیق میز و صندلی ها از نظر کیفیت پرداخته شود.

خرید میز و مبلمان اداری

بهتر است قبل از خرید میز و مبلمان اداری یک تیم نیاز های مجموعه را از نظر تعداد، فضای کار و فاکتور هایی که برای آن سازمان مهم است جمع آوری کند و سپس به صورت آگاهانه اقدام به خرید کنند.

در هنگام ورود ارباب رجوع و یا مشتری نوع دکوراسیون در ایجاد حس خوب یا بد در ذهن فرد موثر است. شرکت هایی در حوزه تجارت فعالیت می کنند و یا محیط هایی که در آن قرار های کاری مهم گذاشته می شود بهتر است از سبک مدرن برای دکوراسیون محل کار و تهیه میز و مبلمان اداری خود استفاده کنند. زیرا ارباب رجوع با مشاهده دکوراسیون محیط کار وضعیت کلی شرکت را قضاوت می کند.

مبلمان ادرای تنها در محیط های سازمانی و شرکتی کاربرد ندارند بلکه در مکان های دیگر مثل مطب پزشکان، تالار ها، دفتر های کاری و غیره نیز از آن ها استفاده می شود.

معمولا شرکت هایی که دچار ورشکستگی و یا تعدل نیرو می شوند وسایلی مثل مبلمان های اداری و یا میز وصندلی های اضافه که دیگر برایشان کاربردی ندارند را به حراج می گذارند. البته حراج وسایل همیشه به علت جمع آوری شرکت نیست بعضی هولدینگ ها چند سال یکبار تغییر دکوراسیون می دهند و وسایل های خود را تازه می کنند،این اتفاق فرصت مناسبی است برای کسانی که میخواهند مبلمان و میز های موردنیازشان را با کیفیت خوب ولی قیمت مناسب تهیه کنند.

خرید و فروش ارز دیجیتال

حتما ببینید

خرید نایلون فریزر

خرید نایلون فریزر دسته دار

یکی از پرکاربردترین محصولات در انواع نایلون ها،نایلون شفاف می باشد که در زندگی همه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.