قیمت بشقاب دیوارکوب کوبیسم برنجی مدرن

قیمت بشقاب دیوارکوب کوبیسم برنجی مدرن

امروزه برای داشتن دکوراسیون شیک و زیبا از دیوارکوبهای متنوعی استفاده می کنند که تاثیر بسزایی دارد و بشقاب دیوار کوب یک نوع آن می باشد که روی آن را میتوان انواع طرح و نقاشی مثل طرح کوبیسم و کاکتوس طراحی کرد که بسیار زیبا می باشند.

از تزئینات متنوعی برای زیبایی دیوار منزل به کار می برند مثل قاب عکس، تابلو نقاشی، وسایل زینتی، بشقاب و غیره که روی بشقابهایی مثل سفالی یا سرامیکی متناسب با سلیقه ای که دارید میتوانید هر طرح و رنگی که دوست دارید نقاشی کنید که بسیار زیبا و جذاب هستند.

قیمت بشقاب دیوارکوب کوبیسم برنجی مدرن

علاوه بر نقاشی کردن روی بشقابهای دیوارکوب میتوان به صورت آماده هر طرح و رنگی که دوست دارید در بازار تهیه کنید یا به صورت اینترنتی استعلام قیمت بشقاب دیوارکوب کوبیسم را از سایتهای مختلف گیرید و خرید نهایی را انجام دهید.

تو تزئینات دکوراسیون، بشقابهای دیوارکوب جزو پرکاربردترین میباشند که سبکهای مختلفی میتوان روی آنها نقاشی کرد و حتی میتوان از طرحهای قدیمی و سنتی مثل طرح گل سرخ، گل و مرغ و شاه عباسی استفاده کرد که هنوز هم زیبا و پرطرفدار می باشند.

برای جذابیت بیشتر میتوان از ایده های جدیدی مثل ویترای روی بشقاب دیوارکوب استفاده کرد که بسیار مدرن و زیبا می باشد، قبلا از ویترای فقط برای نقاشی روی شیشه به کار می بردند ولی امروزه کاربرد زیادی روی زمینه های مختلفی دارد مثل بشقاب، چوب، سفال و غیره که میتوان روی آنها را با ویترای نقاشی کرد که بسیار جالب می شوند.

طرح های متنوع رنگی مثل طرحهای فانتزی، دخترونه، عاشقانه و غیره را میتوان با ویترای روی بشقاب دیوارکوب نقاشی کرد که رنگ و طرح آنها باعث جذابیت بیشتر و جلب توجه بقیه می شود.

ادامه مطلب  یک ایده برای جذب ثروت

بشقاب دیوارکوب برنجی

از گذشته تا کنون استفاده از بشقاب طرح کوبیسم رنگ زیبایی داشته و یا هنر دستی و ارزشمند محسوب می شدند رایج بوده و در این بین دیوارکوب برنجی از قدمت و ارزش بالایی برخوردار است.

امروزه تعدادی از دیوارکوبهای برنجی که از قدمت و تاریخچه گرانبهایی برخوردارند اکنون در موزهاه ها، کلکسیونها و یا منازلی که به طور موروثی دست به دست شده اند وجود دارند.

انتخاب جنس بشقاب امری سلیقه ای است که اگر بخواهید با سایر دکور محیط همخوانی داشته باشد بهتر است؛ بافت، رنگ و طرح به کار رفته در سایر وسایل را نیز مورد توجه قرار دهید و یا مواردی از قبیل: نوع و سبک محیط، مساحت و مکان مورد نظر برای نصب، رنگ و نور دهی دیوار انتخاب شده برخی از عواملی است که می تواند در انتخاب نوع و تعداد دیوارکوبها به شما کمک کند.

بشقاب دیوارکوب برنجی

علاوه بر متریال به کار رفته در بشقاب دیوارکوب برنجی طرحها و نقوش کنده کاری شده و حتی متونی که به روی برخی از این دیوارکوبها حک شده سبب ارزش هنری و زیبایی منحصر به فرد بشقابهای برنجی می باشد.

اگر شما هم در دیزاین محیط به کمک بشقابهای دیوارکوب علاقه دارید می توانید انواع مختلف این دکوریها را با توجه به علایق خود در انواع طرح، رنگ، جنس، سایز و حتی در تعداد تکی و یا پک چندتایی از طریق مراکز تولید و توزیع آراد داک خریداری کنید.

همچین می توانید طرح، رنگ و یا حتی تصویر و عکس مورد علاقه و یا شخصی خود را به مشاورین مجموعه ما ارسال کرده و ضمن ذکر سایر مشخصات مد نظر خود انواع بشقابهای دیوارکوب را با قیمت مقرون به صرفه سفارش دهید.

ادامه مطلب  قیمت قفل رمزدار تهران

بشقاب دیوار کوب مدرن

جنس بشقابهای دیوار کوب قدیمی معمولا از نوع حصیری، مسی، میناکاری، سفالی، چینی و غیره است که کارگاه های مخصوصی برای ساخت و طراحی این بشقابها ساخته شده و با به کار گیری افراد ذبده و ماهر، نقش بندیهای زیبایی بر بشقابها ثبت می کنند.

این بشقابها را با طراحیهای گوناگونی آماده می کنند، طرحهای مذهبی، طبیعت، اشکال مختلف از حیوانات و غیره، دوست دارن این نوع از وسایل تزئینی بر اساس سلیقه و باورهای خود انتخابهای مختلفی دارند به طور مثال بعضی از افراد رنگ سبز یا فیروزه ای را عامل دفع کننده انرژیهای منفی می دانند و به همین خاطر بشقابهایی را که در آن رنگ سبز به کار رفته را خریداری می کنند.

بشقاب دیوار کوب مدرن

امروزه همه از اهمیت زیبایی داخل خانه مطلع هستند، بشقاب دیوارکوب مدرن جلوه روح انگیزی به دکوراسیون داخل خانه می دهد و بر زیبایی خانه افزوده و باعث شادابی افراد می شود.

این نوع از وسایل تزئینی، به شکلی می باشد که انواع بشقابهای سفالی، چینی و غیره را در اشکال مختلف نقاشی کرده تا بر حسب سلیقه مشتری به آنها عرضه کند.

در دنیای امروزی، نقش هنر جایگاه ویژه ای در بین مردم داشته و به طوریکه دیگر خبری از محیط ساده زندگی نیست، همه افراد دوست دارند محیط زندگی خود را به گونه ای تزئین کنند که باعث آرامش آنها شود.

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *