فکر نمیکردم یک روز با تولید انواع لباس به ثروت برسم

فکر نمیکردم یک روز با تولید انواع لباس به ثروت برسم

بعد از خدمت سربازی به پیشنهاد یکی از دوستان که در حوزه ی تجارت فعالیت میکرد وارد عرصه ی تجارت شدم و با تلاش و پشتکار به هدفم که میلیاردر شدن بود رسیدم

لباس ورزشی

آنچه ما را بر آن داشت تا در مورد این ورزش و لباس ورزشی دست به قلم شده و مطلب بنویسیم، زیبایی های بی نظیر آن است که هیجان وصف ناپذیری را گاها برای انسان فراهم می آورد. همین موضوع کمکی به کمپانی های مطرح البسه ورزشی نموده تا خرید لباس ورزشی فوتبال را به صورت تیمی در برنامه تجاری خود داشته باشند.

اگر کمی به خاطرات کودکی و جوانی خود برگردیم و بازی های خاطره انگیز آن دوران را مرور کنیم حتما در گنجینه خاطرات ورزشی خود بازی فوتبال ایران و استرالیا را به خاطر خواهیم آورد. فوتبالی که در شهر ملبورن استرالیا برگزار می شد و برنده آن دیدار حساس به مسابقات جام جهانی ۹۸ فرانسه می رفت.

شاید هر فوتبالدوست ایرانی که در آن دوران این مسابقه حساس را دنبال می کرد صحنه های زیادی را با توجه به فاصله زمانی زیادی که از آن دیدار تاریخی می گذرد به یاد نیاورد. ولی صحنه آدامس جویدن عابدزاده برای حفظ خونسردی خود و انتقال آن به کل تیم، صحنه پاره شدن طور دروازه ایران توسط تماشاچی بی ادب استرالیایی که همین عمل زشت منجر به خدشه دار شدن غرور بازیکنان تیم ملی و تساوی لذت بخش گردید.

لباس ورزشی

لباس بیمارستانی

تولید کنندگان انواع لباس بیمارستانی در کنار تامین جنس داخلی و رونق تولید و ایجاد اشتغال در داخل کشور به واسطه صادرات کالا نیز بازارهای خارجی را هم در دست گرفته ‌اند و از این رو به رونق اقتصاد در کشور کمک می ‌کنند.

ادامه مطلب  با انواع گل به زندگیم عطر ثروت بخشیدم

همانطور که قبلا هم گفتیم چون البسه بیمارستانی یکی از اجزای کاربردی در تمام مراکز درمانی و بهداشتی به خصوص بیمارستانها می باشد.

تولیدکنندگان و فعالان در حوزه البسه بیمارستانی سعی در تولید انبوه محصولات خود را دارند و به همین دلیل خط تولیدات خود را افزایش می دهند تا بتوانند با پاسخگویی نیاز جامعه برای این محصول باشند و طبق آمار می ‌توان گفت که یک کارگاه تولیدی که در حد متوسط باشد هر روز توانایی تولید بین ۱۰۰۰ تا ۵۰۰۰ عدد لباس بیمارستانی را دارا می باشد که این برای رفع نیاز بخشی از جامعه کفایت می کند.

لباس بیمارستانی

لباس آتش نشانی

کودکان معمولا رنگهای که در طبیعت وجود دارد و شاد است را دوست دارندمثل رنگ لباس آتش نشانی  همانگونه که علاقه ای به پوشیدن لباس تیره ندارند و این نشان دهنده این است که کودکان دنبال شادی هستند ولی در دختران و پسران انتخاب رنگ کاملا متفاوت است.

و از نظر روانشناسی نباید کودکان خود را در انتخاب نوع لباس و رنگ محدود کنید و و بگذارید که در انتخاب رنگ کاملا آزاد باشد و روح آنان را محدود نکنید و در انتخاب سایز و نوع لباس کودک با سن کودک تناسب برقار باشد.

خیلی از پدر و مادرها با توجه به باورهای خود شغل آینده کودکان خود را در کودکی برایشان ترسیم می کنند مثلا اگر بچه شما اسرار به خرید لباس آتش نشانی دارد فقط به خاطر ذات بچه گانه آن است و دلیل خاصی نمی تواند داشته باشد.

در والدین بسیار این مسئله دیده شده که رویاهای خود را در آینده کودک خود جست و جو می کنند و یا به طور مستقیم یا غیر مستقیم شغلی که آرزوی آن را داشته اند در ذهن کودک خود القاء می کنند.

ادامه مطلب  گام های میلیاردر شدن را با انتخاب کمپوت پشت سر گذاشتم

لباس آتش نشانی

 

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *