راهنمای خرید قطعات لباسشویی

راهنمای خرید قطعات لباسشویی

 

فروش قطعات ماشین لباسشویی

همانطور که می‌دانید ماشین لباسشویی جزء وسایلی است که در هر خانه‌ای به شدت مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین احتمال خراب شدن قطعات یدکی آن وجود خواهد داشت. اما آیا با خراب شدن لوازم لباسشویی باید اقدام به تعویض ماشین لباسشویی کنید؟ مسلما خیر. چرا که در این صورت باید هزینه بسیار زیادی را صرف نمایید. بنابراین باید اقدام به تعویض قطعات یدکی لباسشویی کنید. برای خرید قطعات یدکی لباسشویی باید از طریق یک فروشگاه معتبر فروش قطعات لباسشویی اقدام نمایید. چرا که در صورت فیک بودن لوازم یدکی لباسشویی مجددا دچار مشکل خواهید شد. در ادامه قصد داریم با شما درباره قیمت قطعات لباسشویی و همچنین نحوه خرید آنها از مرکز فروش قطعات ماشین لباسشویی بیشتر صحبت کنیم.

قطعات تشکیل‌دهنده ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی دارای قطعات مهمی است که هر یک وظایف منحصر به فردی در ساختار ماشین لباسشویی دارند. با خراب شدن یک قطعه، عملکرد کل ماشین لباسشویی دچار مشکل و اختلال خواهد شد. برخی از قطعات مهم ماشین لباسشویی عبارت است از:

 • شیربرقی

 • ترموسات

 • کلید روشن و خاموش

 • پمپ تخلیه

 • موتور

 • تایمر

 • لامپ خبر

 • واتر پمپ

 • برد

 • شلنگ خروجی

 • تاخو

 • المنت

 • شلنگ خرطومی

 • کمک فنر

 • میکروسوئیچ

 • تسمه

 • کوپل و… .

در صورت خراب یا شکسته شدن هر یک از لوازم لباسشویی شما می‌توانید آن را از فروشگاه پخش قطعات لباسشویی خریداری کنید. البته فراموش نکنید که برای تهیه لوازم یدکی لباسشویی با بهترین قیمت می‌توانید به فروشگاهی که بورس قطعات لباسشویی است، مراجعه نمایید. جهت تعویض هر یک از این لوازم کافیست به یک متخصص کاربلد تماس بگیرید.

وظایف قطعات لباسشویی و نحوه خرید آنها

همانطور که در بالا مطالعه کردید؛ لباسشویی قطعات بسیار زیادی دارد. در صورت خراب شدن یک قطعه شما باید اقدام به تعویض آن کنید. برای خرید آن می‌توانید از طریق فروشگاه های معتبر فروش قطعات لباسشویی اقدام کنید.

ادامه مطلب  خرید پارچه عمده قیمت تنوع کیفیت جوادیتکس

وظیفه برخی از قطعات مهم ماشین لباسشویی به شرح زیر است:

موتور ماشین لباسشویی

یکی از مهم‌ترین قطعه در ماشین لباسشویی که وظیفه چرخاندن لباس‌ها و آبکشی آنها را برعهده دارد، موتور ماشین لباسشویی است. اما اگر موتور ماشین لباسشویی در اثر فرسایش یا سایر علل دیگر خراب شود چاره چیست؟ در این صورت ماشین لباسشویی کاملا بی‌استفاده خواهد بود. به طور کلی موتور ماشین‌ لباسشویی‌ها به سه صورت تسمه‌ای، دایرکت درایو و گیربکسی است. این موتورها دارای قدرت و سرعت‌های مختلفی هستند. برای خرید موتور ماشین لباسشویی باید به نکات مهمی توجه کنید. چرا که موتورهای اصل و اورجینال معمولا در بازار کم هستند و شما باید آنها را از پخش عمده قطعات لباسشویی معتبر تهیه کنید.

تایمر ماشین لباسشویی

Shape1یکی دیگر از قطعات مهم که خراب شدن آن در کل سیستم ماشین لباسشویی مشکل ایجاد می‌کند، تایمر ماشین لباسشویی است. وظیفه تایمر اجرای برنامه لباسشویی در زمان‌بندی مشخص است. این قطعه تمامی اطلاعات را از سنسور می‌گیرد و طی زمان مشخص دستورات را به موتور، شیر برقی و پمپ ارسال می‌کند. چنانچه این قطعه خراب شود لباسشویی به درستی کار نخواهد کرد. بنابراین شما برای تعویض و خرید تایمر ماشین لباسشویی می‌توانید از فروشگاه فروش اینترنتی قطعات ماشین لباسشویی اقدام کنید.

پمپ تخلیه

همانطور که از نام این قطعه مشخص است این قطعه وظیفه تخلیه آب کثیف از ماشین لباسشویی و همچنین گردش آب در چرخه شستشو را دارد. با خراب شدن پمپ آب به خوبی از ماشین تخلیه نمی‌شود. بنابراین جهت تعویض و خرید این محصول به قیمت مناسب می‌توانید از طریق فروشگاه‌های فروش عمده قطعات لباسشویی اقدام کنید.

ادامه مطلب  خبر ثروتمند شدنم در تلویزیون پخش شد

هیدروستات ماشین لباسشویی

این قطعه مهم در ماشین لباسشویی، آب موجود در دستگاه را تنظیم می‌کند. در حقیقت هیدروستات میزان آب موجود در مخزن را اندازه‌گیری می‌کند و سبب می‌شود تا آب بیش از حد تعیین شده به ماشین لباسشویی ورود پیدا نکند. در صورت ورود آب بیش از حد به سرعت به برد دستور قطع آب را می‌دهد و در نتیجه این امر آبگیری قطع خواهد شد. جهت خرید هیدروستات و تعویض آن می‌توانید از طریق فروشگاه‌های معتبر فروش قطعات لباسشویی بهره اقدام نمایید.

ترموستات ماشین لباسشویی

ترموستات دمای آب موجود در ماشین لباسشویی را کنترل و تنظیم می‌کند. المنت گرمایی موجود در ماشین لباسشویی آب برای شستشو گرم می‌کند اما اگر این گرما کنترل نشود، بسیار خطرناک خواهد بود. در نتیجه ترموستات همانند یک دماسنج دائما در حال اندازه‌گیری دمای آب است. اگر آب بیش از حد گرم شود، ترموستات به برد دستور می‌دهد تا آب را گرم نکند. خراب شدن ترموستات بسیار خطرناک است.

یادداشت پایانی

همانطور که در این مطلب مطالعه کردید، قطعات بسیار زیادی در ماشین لباسشویی به کار رفته است که هر یک از آنها وظایف مشخصی دارند. به همین منظور خراب شدن هر یک از این قطعات، عملکرد کل ماشین لباسشویی را دچار اختلال می‌کنند. بنابراین با خراب شدن هر قطعه شما باید به سرعت به فکر تعویض و خرید آن باشید. برای خرید هر یک از لوازم یدکی لباسشویی میتوانید از طریق فروشگاه‌های قطعات لباسشویی مانند لینک های زیر اقدام کنید:

https://www.mpn101.com/%D9%84%D9%88%D8%A7%D8%B2%D9%85-%D9%84%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C-2

https://www.partmaster.co.uk/washing-machine-parts/catalogue.pl?path=66991

https://www.hotpoint.co.uk/spare-parts/laundry/washing-machine

حتما ببینید

دوره آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته را کجا یاد بگیریم؟

دوره آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته را کجا یاد بگیریم؟

حسابداری به عنوان یکی از مهم‌ترین رشته‌های مدیریتی، نقش اساسی در مدیریت مالی و اقتصادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *