اسپری رنگ چدن گاز

با اسپری رنگ نسوز قرمز چه کارهایی می توان انجام داد؟

نام دیگر محصول اسپری رنگ، رنگ سیلیکونی نام دارد که دارای استحکام خوبی در برابر آتشهای بی رحم دارند و در واقع به عنوان یک کاور درجه یک برای فلزاتی که در این شرایط هستند می باشد.

البته اگر به طور معمول از این رنگهای نسوز استفاده شود ضخامتی کمی خواهند داشت ولی بعضی از افراد به دلیل وسواسی که در رنگ کردن دارند چندین و چند بار این عمل را تکرار می کنند تا یک لایه ضخیمی از آن ایجاد شود ولی غافل از آن که ضخامت بیش از حد سبب جدایی روزتر این رنگ از سطوح می گردد.این رنگها همان طور که اسمشان معلوم است قدرت زیادی در مقابل آتش دارند و به خوبی می توانند آنها را تحمل کنند و برای محافظت از فلزاتی که در مجاورت حرارت هستند بسیار کارایی خوبی دارد.

با اسپری رنگ نسوز قرمز چه کارهایی می توان انجام داد؟

برای آشنایی به تمای مدلهای این محصول از شما دعوت می شود به سایت بزرگ مجموعه آراد برندینگ مراجعه کنید و از مقالات این سایت استفاده کافی را ببرید.

 

اسپری رنگ چدن گاز

برای اینکه از وسایل و ملزومات خود بهترین استفاده را ببریم باید از آنها به نحو احسن استفاده نمود و اقداماتی که برای محافظت از آنها باید انجام شود صورت بگیرد.به عنوان مثال باید از اسپری رنگ نسوز برای فلزاتی مثل اجاق گاز که در معرض حرارت قرار دارد استفاده نمود تا مقاومت لازم در برابر آتش و گرما ایجاد شود.این رنگ یعنی رنگ سیلیکونی بر اساس رزین سیلیکونی درست شده است که رنگی است مقاوم در برابر گرما و تماس مستقیم آتش برای سطحهای مختلفی از وسایل.

ادامه مطلب  هوش مالی خودتان را با این مسیر بسنجید

اسپری رنگ چدن گاز

اما بد نیست بدانید که اسپری رنگ چدن گاز از چه ترکیباتی ساخته شده است.این رنگ از رزین و پودر پیگمنت تشکیل شده است این ترکیبات باعث شده است تا استقامت این رنگ در برابر حرارتهای بسیار بالا رود و این رنگ به به رنگی نسوز تبدیل نماید.اما به راستی این رنگ تا چه اندازه از دما را می تواند تحمل نماید و درجه تحمل رنگهای نسوز چند درجه سانتی گراد است.طبق آزمایشهایی که انجام شده این رنگهای نسوز می توانند دمایی بین ۲۹۰ درجه الی ۶۴۰ را متحمل شوند. نحوه ی کارکرد این رنگها به این صورت است شما با رنگ کردن سطح دلخواه به رنگ نسوز لایه ای مقاوم در برابر گرما و آتش ایجاد کرده اید این رنگ برای انواعی ازفلزات کاربرد دارد و حتی برای فلزاتی که خودشان نیز از قبل رنگ شده اند نیز کاربرد دارد.

 

 

اسپری رنگ نسوز قرمز

در اینجا نحوه استفاده از اسپری رنگ نسوز زرد را به صورت کلی برایتان شرح می دهیم تا هنگام استفاده راحت تر عمل کنید هنگام شروع استفاده از اسپری هرگز از مواد و لوازم جانبی زیر غافل نشوید.شما برای رنگ آمیزی با رنگ ترافیکی یا اسپری رنگ به موارد زیر نیاز خواهید داشت:

 

رنگ اسپرییک ماسکیک جفت دستکش عینک برای محافظت در برابر پاشش نوار ماسکبرزنت یا روزنامه یک لباس

اسپری رنگ نسوز قرمز

با استفاده صحیح از اسپری رنگ نسوز قرمز و رعایت احتیاطهای لازم استفاده از آن حتی زمان تمیز کردن را کاهش می دهد رنگ اسپری می تواند با هر نوع سطحی سازگار شود به عنوان مثال شیشه، پلاستیک، آجر سفالی، سنگ و غیره همچنین می تواند پوششهای مختلفی را مانند رنگ مات، ساتن یا براق ایجاد کند.

ادامه مطلب  ترفندهای راه اندازی پکیج در حالت زمستانه

قبل از اعمال لایه زیرین سطح را دوباره تمیز کرده و به خوبی خشک کنید بطری اسپری را به شدت تکان دهید قوطی را در فاصله ۲۰ یا ۳۰ سانتی متری از سطح نگه دارید سپس اسپری را در حین انجام کار تکان دهید و بفشارید هر بار که احساس کردید فشار شروع به ضعیف شدن کرد مجددا تکان دهید هنگامی که تمام سطح به خوبی با لایه زیرین پوشانده شد بگذارید خشک شود.

برای تضمین یک نتیجه خوب باید برخی دستورالعملهای مهم را دنبال کنید و همچنین مراقب خودتان هم باشید تا این محصول به شما آسیبی وارد نکند

رنگ را روی یک تکه مقوا در فروشگاه تست کنید تا مطمئن شوید که اسپری می تواند به درستی عمل کند و رنگ انتخابی درست است سپس اقدام به خرید اسپری رنگ نسوز دوپلی کالر کنید.

پاشیدن رنگ را با نگه داشتن قوطی رنگ در فاصله ۲۵ سانتی متری از شی مورد نظر شروع کنید و به آرامی به جلو و عقب و بالا و پایین کار کنید تا پوشش یکنواختی روی کل سطح داشته باشید.

حتما ببینید

لباس های کوتاه خود را دور نریزید!

لباس های کوتاه خود را دور نریزید!

حتما شما هم در کمد لباس خود لباس‌هایی دارید که برای شما کوتاه شده‌اند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *