گنجی که از سیستم آبیاری به دست آوردم

گنجی که از سیستم آبیاری به دست آوردم

افراد میلیاردر همیشه در حال تلاشکردن برای رسیدن به ثروت بیشتر هستند و این نکته کلیدی در موفقیتشان می باشد. من نیز از این توصیه استفاده کردم و در کسب و کار جدیدی که در زمینه سیستم آبیاری راه اندازی کردم آن را بکار بردم و توانستم در مدت زمان کوتاهی به ثروت و درآمد میلیاردی که میخواستم رسیدم.

سیستم آبیاری بارانی سنترپیوت

قیمت سیستم آبیاری بارانی سنتر پیوت در چند روز گذشته تغییر پیدا کرد که در ادامه خواهیم خواند، در سیستم آبیاری نوین برای آب رسانی به باغات و مزارع کشاورزی که به سیستم آبیاری تحت فشار معروف است.

یک پمپ فشار لازم برای به جریان انداختن آب را تامین کرده و سبب به جریان انداختن آب در لوله ها می شود.

با این وسیله می توان سرعت آبیاری را افزایش داد و آبیاری به صورت یک نواخت صورت گرفت و اگر آب مورد نیاز محصولات کشاورزی به صورت یک دست به مصرف گیاه برسد.

هیچ کدام از گیاهان دچار کمبود آب نمی شوند و صدمه نمی بینند و هم چنین هیچ کدام از گیاهان به خاطر استفاده زیاد از بین نمی روند و ریشه آنها دچار گندیدگی نمی شود.

سیستم های نوین آبیاری تحت فشار در انواع مختلفی صورت می گیرند و از رایج ترین انواع آبیاری تحت فشار، آبیاری قطره ای می باشد.

در این شیوه از آبیاری، آب با قدرت و فشار کمی انتقال یافته و در درون لوله ها جاری می شود.

معمولاً از جنس لوله های به کار رفته در این سیستم آبیاری، پلی اتیلن نیمه مقاوم می باشند که از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار هستند و هم قیمت کمی دارند.

ادامه مطلب  ارزانترین دستگاه بلوک زنی در بتن سرمد

سیستم آبیاری بارانی سنترپیوت

سیستم آبیاری تحت فشار مدرن

قیمت سیستم آبیاری تحت فشار مدرن جزو مناسب ترین کالا به شمار می آید، آبیاری قطره‌ ای نوعی از انواع کاربردی سیستم آبیاری تحت فشار است که آب در آن با فشاری بیش‌ از ۱ اتمسفر در درون لوله ‌های انتقال جریان می ‌یابد.

سپس آب به ‌صورت قطره قطره و یا به ‌صورت اسپری بر روی زمین کشاورزی می ‌ریزد و خاک منطقه را به‌ صورت موضعی مرطوب نگه می ‌دارد.

با توجه به این‌ که چه میزان دبی آبی در هر ساعت از نازلهای موجود در سیستم آبیاری خارج گردد، انواع مختلف سیستم آبیاری قطره ‌ای به وجود می ‌آید.

در میان تمامی انواع سیستمهای آبیاری قطره ‌ای، روش آبیاری بابلر بیشترین میزان آب را در هر ساعت از مجرایی نازلهای خود عبور می‌ دهد.

با استفاده از این قابلیت ویژه و فوق ‌العاده است که می‌ توان در سایر هزینه ‌های مربوط به تأمین انرژی، مانند انرژی برق صرفه جویی نمود.

از آن‌ جایی ‌که پمپ در این روش از آبیاری برای بازه کوتاه ‌تری شروع به کار کردن می‌ کند، بنابراین می ‌توان به ‌طور چشمگیری در مصرف برق صرفه ‌جویی نمود.

روش آبیاری بابلر نوعی از روش آبیاری تحت فشار است که در آن گسیلنده ‌های بابلر بر روی یک پایه نگه ‌دارنده قرار گرفته و به بال آبیاری یا لوله ‌های فرعی وصل می ‌شود

در این روش آب در این روش از آبیاری به ‌صورت حباب به دور پایه نگه دارنده می ‌ریزد و چیزی شبیه به حباب یا چتر ایجاد می‌ کند.

ادامه مطلب  معرفی متریال‌های برتر در ترکیب با نمای شیشه‌ای

سیستم آبیاری تحت فشار مدرن

سیستم آبیاری قطره ای گلدان

قیمت سیستم آبیاری قطره ای گلدان ۲۰درصد ارزان تر از روز گذشته شد، شما کاربران و کشاورزان عزیز می توانید برای عملکرد بهتر سیستم آبیاری نوین قطره ای از انواع پمپهای سانتریفیوژ گریز از مرکز بهره بگیرید.

زیرا نیازی به پمپاژ آب در دبی بالا ندارید و باید این نکته را متذکر شویم که اگر می خواهید سیستم آبیاری قطره ای را برای مساحت کم راه اندازی و نصب نمایید.

برای این کار نیاز به پمپ نیست و فشاری که درون لوله آبهای شهری وجود دارد، جواب گوی نیاز شما می باشد.

اما از آن جایی که اکثر کشاورزان سیستم آبیاری قطره ای را برای مصارف بزرگتر نصب و راه اندازی می کنند، باید یک پمپ تهیه نمایند

برای این که سیستم آبیاری به صورت خودکار و اتوماتیک عملیات آبیاری را انجام دهد.

شما به یک تایمر یا کنترلر نیاز دارید و زمانی که تایمر به سیستم آبیاری متصل است، به صورت اتوماتیک سیستم آبیاری را قطع و وصل می کند.

سیستم آبیاری قطره ای گلدان

حتما ببینید

درب ضد سرقت در تهران

درب ضد سرقت در تهران | خرید مستقیم از کارخانه صنایع چوب مهریز

اگر قصد خرید درب ضد سرقت در تهران را دارید و یا میخاهید استعلام قیمت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *