چگونه راهی برای کسب درآمد در کشور پیدا کردم

چگونه راهی برای کسب درآمد در کشور پیدا کردم

بهترین شغلی که در شرایط فعلی ایران می توان انجام داد عرضه محصولات کشاورزی می باشد که دربازارهای جهانی قیمت خوبی داشته و براحتی می توان از زعفران ریشه درجه یک استفاده نمود.

زعفران ریشه

کیفت در محصول زعفران ریشه را می توان در نوع رنگ دهی و طعم دهی مورد آزمایش قرار داده گونه ای که هر چه رعفران از رنگ قرمزی برخوردار باشد دارای مرغوبیت بالایی می باشد. شهرستانهایی که در ایران این ادویه را به تولید می رسانند و دارای کیفیتی عالی می باشد.

شهرستان تربت حیدریه، گناباد و قائنات می باشد که امروزه محصولاتشان دارای کیفیت بالایی می باشد و توانسته است نیاز بازار داخلی و جهانی را تا حد ممکن برآورده کند. یکی از زعفرانهایی که در سازمان فائو به تازگی به ثبت رسیده است زعفران تربت حیدریه می اشد که دارای رنگ و عطری فوق العاده می باشد که توانسته با صادرات در این زمینه اشتغال آفرینی زیادی را بوجود آورد.

زعفران ریشه

زعفران نگین قائنات

با توجه به تولیدات محصول زعفران نگین قائنات رنگ بی نهایت قشنگی از خود تولید می کند و عمدتا بخش زیادی از تولید آن صادر می شود ناگفته نماند به سبب مراحل سختی که زعفران به هنگام برداشت تا بسته بندی دارد و نتیجه محصول برداشتی به میزان زحمت آن کم می باشد.
قیمت زعفران جعبه ای بسیار بالا و گران بها می باشد در زعفران نگین تربت حیدریه سه شاخه کاکل بصورت مجزا هستند و شاخه بهم متصل در آن وجود ندارد.

همانطور که در بالا ذکر نمودیم زعفران نگین قائنات بر پایه روال و مراحل برداشت به نوعهای مختلفی تسهیم می شود که مشتمل از: نگین برتر، نگین سان، نگین پرسی و نگین درجه یک می باشد.

ادامه مطلب  فرشی پر از پول را با آجر خریداری کردم

زعفران نگین قائنات

زعفران نگین

کشور ما از جمله بزرگترین تولید کنندگان زعفران نگین در جهان است و بالاترین سهم صادرات جهان را به خود اختصاص داده است عده ای از کشورها زعفران ایران را خریداری کرده و با زدن برچسب و آرم شرکتهای خود آن را به قیمت بسیار گزافی به سایر کشور ها صادر می کنند.
به این صورت به سود کلانی دست می یابند. پوشال آخرین مرحله در فرآیند برداشت زعفران می باشد وقتی سرگل زعفران چیده می شود مقداری به صورت شکسته و پوشال نیز جمع آوری می شود که از نظر کیفیتی در درجه ی پایین تری از سرگل قرار دارد.
باکیفیت ترین و مرغوبترین انواع زعفران یکی از گیاهان دارویی به سرگل با دختر پیچ می توان اشاره کرد این محصول همانطور که از نامش پیداست از بهترین نقطه ی گیاه چیده می شود و دارای بالاترین خاصیت می باشد قیمت زعفران سرگل بالا می باشد. مصرف زعفران برای غذا و دم کرده ی آن برای خوردن می باشد بوی بسیار مطبوع و قوی با طعم ورنگ فوق العاده همراه با خاصیت فراوان این گیاه را تبدیل به گیاهی سلطنتی کرده است.

زعفران نگین

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *