چگونه با خاویار می توان در ایران میلیاردر شد

چگونه با خاویار می توان در ایران میلیاردر شد

همان طور که می دانید محصول خاویار یکی از گران ترین ها می باشد که دارای ارزش غذایی فروانی است و امروزه افراد زیادی با تجارت بر این محصول توانسته اند سود خوبی را برای خود و اطرافیانشان بدست آورد اگه شما هم می خواید جز این دسته از افراد باشید با ما همراه باشید تا این رازو رمز ها را در اختیار شما قرار دهیم.

خاویار ایران

قیمتهای مواد خوراکی روز به روز در ایران در حال افزایش می باشد و مواد غذایی مثله خاویار ایران و ماهی قزل آلا قیمتهای گوناگونی را در خود در بر می گیرد و این قیمت بستگی به تازگی و جنس ان محصول باشد.

قیمت خرید و فروش خاویار طلایی ایرانی و همه نوع خاویاری بر اساس نوع خاویار (جنسش) اندازه، نوسانات اقتصادی که در بازار وجود دارد، برند و تولید کننده ان و غیره بستگی دارد.

جالب است که بدانید بیش تر از ۹۳ درصد از خاویار دنیا را از ایران صادر می شود. صادرات انواع خاویار که از شمال به دیگر کشورها به صورت هر ساله صورت می گیرد موجب سودآوری بالایی برای کشور می‌ شود که این خودش بسیار چشمگیر بوده در اقتصاد کشور و انواع خاویار طلایی شمال موجود در کشور دارای مرغوبیت بالایی هستند که زیاده روی در صید ان باعث نابودی این نوع خاویار شده که این خودش بسیار تأسف آور است.

خاویار ایران

خاویار طلایی

برخی از ماهیان دارای طعم متفاوتی هستند و برخی دیگر طعم آنها شما را یاد دیگر مواد غذایی می اندازد. به عنوان مثال خاویار طلایی را اگر میل نمایید مزه گردو را احساس خواهید کرد. قیمت این ماهی در دیجی کالا ممکن کمی بیشتر از قیمتی باشد که در بازار ارائه می گردد بنابراین شما بهتر است برای خرید با قیمت مناسب این ماهیان از مراکز معتبری استفاده نمایید.

ادامه مطلب  چگونه می توان با سرمایه کم وارد کسب و کاری پرسود شد

ماهی خاویار که در بازار وجود دارد و یا اگر عکس آنها را مشاهده کرده باشید به صورت دانه های زیر می باشد که بسته به نوع خاویار ممکن است طلایی رنگ یا سیاه باشد اما این دانه های طلایی و سیاه چه می باشند که به اسم خاویار به فروش می رسند. در واقع وقتی صحبت از خاویار می شود منظور ما گوشت خاویار نیست بلکه تخم آن می باشد که دارای ارزشی بیش از گوشت خاویار دارد به همین دلیل از این دانه ها به عنوان مرواریدهای طلایی یا سیاه نیز یاد می شود.

خاویار طلایی

خاویار

هم اکنون قیمت خاویاری که در ایران تولید می شود بسیار ارزان تر از خاویار هایی است که در خارج از کشور می باشد ولی باز هم استفاده از خاویار در ایران بسیار کم تر می باشد استخراج این ماده از شکم ماهی ها بسیار زیاده روی می شود که در آینده دچار خطر انقراض هستند.

در شمال ایران به خصوص بندر انزلی به دلیل این که تخم خاویار به شدت فساد پذیر است به همین دلیل بازار فروش روز خاویار پر رونق می باشد. شرکت ما در پرورش انواع ماهی خاویار و صادرات تخم خاویار قرمز و سیاه همچنین طلایی در ایران بهترین می باشد.

از سال ۱۳۸۵ تا به امروز توانسته بهترین خاویار های جهان را تولید بنماید، در صورت علاقه مند بودن به خرید انواع کنسرو های خاویار همچنین خرید به صورت فیله می توانید فرم مربوط به خرید را پر نمایید.

خاویار

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *