پودر ماهی درجه یک

پودر ماهی با کیفیت درجه یک طلایی

برای اینکه بتوانید ارگانیک ترین محصولات پودر ماهی را با کیفیت مثل پودر ماهی جنوب ترکیه بالا تهیه کنید، بهتر است به فروشگاه های معتبر فروش این محصولات مراجعه کنید و یا به صورت اینترنتی از سایت این مراکز خریداری کنید.

حساس ترین مرحله در تولید این محصولات، خشک کردن می باشد که بهترین روش آن مستقیم بوده و نیاز به هوای گرم زیاد دارد.

این مرحله به این دلیل حساس می باشد که اگر دمای مناسب برای خشک کردن استفاده نشود امکان سوختن محصول و یا از بین رفتن ارزش غذایی آن می باشد.

روش دیگر خشک شدن به صورت غیر مستقیم بوده که درون یک محفظه استوانه ای قرار گرفته و با استفاده از بخار خشک می شوند.

پودر ماهی با کیفیت درجه یک طلایی

جالب لست بدانید بعد از خشک شدن پودرماهی با کیفیت بدست آمده را برای کوبیدن آماده می کنند و از غربالهایی با سایزهای مختلف گذر داده و بسته بندی می کنند.

از مزیتهای این پودر که برای مصرف حیوانات مثل غذای ماهی خانگی استفاده می شود، خوش طعم کردن غذای حیوانات بوده که با این کار حیوان علاقه به خوردن غذای بیشتر می کند.

علاوه بر این کار به دلیل داشتن انواع مواد مغذی، یک نوع غذای رژیمی برای حیوان شناخته شده که تمام نیاز سیستم ایمنی حیوان را تامین می کند.

پودر ماهی درجه یک

پودر ماهی در ایران بیشتر از ماهی کیلکا تهیه می شود که بخشی از ماهیان و کوچکتر هستند که چرب و استخوانی می باشد ماهی کیلکا بخش بزرگی از ماهیان دریای خزر را تشکیل می‌ دهد.

ادامه مطلب  کشمش سبز قلمی کاشمر

پودر ماهی درجه یک که بیش از ۹۰ درصد این نوع ماهیهای دور ریختنی، ماهی کیلکا می باشد و پودر ماهی منبع خوراکی مهمی است که حاوی مواد با اهمیتی در تغذیه ی قابل توجهی برای دام، طیور و ماهی پرورشی از نظر میزان پروتئین، انرژی مواد معدنی و ویتامینها می باشد.

پودر ماهی درجه یک

امروزه تولید این نوع محصولات پودر ماهی درجه یک به صورت معمولی از جمله پختن، درست کردن، خشک کردن و آسیاب کردن هزینه زیادی دارد و حاوی روند پیچیده‌ ای است و حرارت مورد استفاده برای خشک کردن پودر ماهی منتهی به کم شدن قابلیت و حذف پودر ماهی می شود.

که گامهای خشک کردن در روند تولید پودر ماهی پر هزینه بوده و احتیاج به مصرف انرژی بالا و از مواد نانو می باشد که سیلاژ ماهی یک محصول مایع دستاورد مخلوط نمودن ماهی کم مصرف یا ضایعات ماهی با مواد آلی یا غیر عالی است که می توان به عنوان جایگزین مناسب پودر ماهی معرفی گردد.

پودر ماهی اصفهان

بسیاری از مناطق ایران تغییرات گوناگونی دارد و آب و هوای هر شهر با شهر دیگر متفاوت است از این رو از نظر تنوع غذایی و گیاهی بسیار غنی شده است اصفهان جزوه شهرهای صنعتی ایران محسوب می شود و کارخانه های پودر ماهی جنوب ژامبون در آنجا تاسیس می شود.

کارخانه های تولیدی پودر ماهی جنوب لذیذ در قشم مجهز به دستگاه های خارجی هستند و همواره طبق اصول تولیدات خود را دنبال می کنند البته تخصص و تجربه در تولید مواد غذایی یکی از اصلی ترین شاخصه های محصول خوب است.

ادامه مطلب  ترشی انبه عربی رسیده سس زرد

پودر ماهی اصفهان

یکی از استانهایی که این محوصلاترا تولید می کند کهدر خوراک طیور و حیوانات استفاده می شود پودر ماهی اصفهان می باشد که می تواند رشد حیوانات اهلی را با مدت زمان کوتاهی به حداکثر برساند در صورتی که کاملا طبیعی و ارگانیک است و از روشهای خاص و علمی بهره می برد.

بدن موجودات زنده در برهه ای از زمان نیاز به مواد مغذی دارند و زمان مقرر شده برای رشد و پرورش حیوان است پودرهای تولید شده برای حیوانات شامل ویتامینهای متنوع و مفید و کالری بسیار بالا همراه با چربی است و دلیل رشد زود هنگام حیوانات با مصرف پودر ماهی فقط به دلیل رساندن مواد مورد نیاز برای رشد به حیوانات اهلی است.

 

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *