ویژگی‌های بهترین‌شرکت‌تجهیزات‌پزشکی‌ایران

ویژگی‌های بهترین‌شرکت‌تجهیزات‌پزشکی‌ایران

شرکت‌های تجهیزات پزشکی نقش مهمی در ارائه خدمات درمانی و مراقبتی ایفا می‌کنند. از این رو، انتخاب یک شرکت تجهیزات پزشکی معتبر و باکیفیت از اهمیت زیادی برخوردار است. بهترین شرکت تجهیزات پزشکی ایران عنوانی است که باید به شرکت‌هایی که ویژگی‌های زیر را دارا هستند به حق اهدا شود. این عنوان بسیار عنوان سختی است و باید یک شرکت معتبر با سال‌ها تلاش آن را به دست آورد.

● سابقه و تجربه فعالیت در مارکت

هرچه تجربه و قدمت یک شرکت تجهیزات پزشکی بیشتر باشد به طبع میزان حضورش در بازار بیشتر بوده و با پزشکان بیشتری کار کرده است. همین امر نشان می‌دهد که ماندن در بازار پر رفت‌و‌امد تجهیزات پزشکی و بقا در این عرصه به فاکتورهای بسیاری نیازمند است.

● تنوع محصولات عرضه شده

بسته به هر فیلدی که شرکت‌های تجهیزات پزشکی فعال هستند باید میزان محصولات و دستگاه‌های کاملی به بازار عرضه کنند

● کیفیت محصولات موجود

کیفیت همیشه حرف اول را می‌زند. کیفیت محصولات ضامن ماندگاری در رقابت است

● قیمت مناسب رقابتی

اولویت بعدی نیست قیمت مناسب نسبت به کیفیتی است که ارائه می‌شود

● خدمات پس از فروش ویژه

دستگاه‌ها و تجهیزات پزشکی به دلیل ذات و ماهیت مصرفی آن‌ها همواره خطر خرابی یا آپدیت را دارند. بنابراین یک شرکت تجهیزات پزشکی مناسب می‌بایست برای مشتریان خود خدمات مطلوبی را فراهم کند تا خیال آن‌ها از بابت تجهیزاتی که می‌خرند راحت باشد.

● رعایت استانداردهای ایمنی حداکثری

تهیه گواهینامه‌های معتبر جهانی مانند FDA و CE از الزامات هر شرکت تجهیزات پزشکی ایست که در حال فعالیت است

ادامه مطلب  روانشناس بالینی و تمام چیزی که باید در مورد آن بدانید!

● مجوزهای لازم

در کشور ما تهیه مجوزهای لازم مانند مجوزهای وزارت بهداشت و سلامت از الزامات است که خیال مصرف‌کنندهٔ نهایی را آسوده می‌سازد. باید به مشتری و حقی که دارد پایبند بود و گرفتن این مجوزهای از مراجع ذی‌صلاح یکی از راه‌های احترام به مخاطب نیز به شمار می‌رود

بایدها و نبایدهای بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران

امروزه روز با رشد بیش از حد تکنولوژی، شرکت‌های تجهیزات پزشکی دیگر نمی‌توانند به مثل گذشته فعالیت نمایند. باید همگام با روز پیش‌رفت و از امکانات این قرن استفاده نمود. برای مثال از الزامات جدید شرکت‌های تجهیزات پزشکی می‌توان به:

طراحی‌-سایت‌-پزشکی :

یک شرکت معتبر و بین‌المللی در این حوزه به‌طور چشم‌گیری به طراحی یک سایت مناسب نیازمند است تا بتواند بازار خود را جهانی سازد. سایت های پزشکی ویژگی‌های خاصی دارند که در طراحی و اجرای آن باید رعایت شوند تا بالاترین کارایی را داشته باشند

خدمات مشاوره‌ای پیشرفته:

همواره مشتری نیازمند است که از دستگاه یا تجهیزاتی که قصد خرید آن‌ها را دارد اطلاعات کافی داشته باشد. پس اهمیت مشاوره دادن بسیار بسیار بالاست و باید جدی شمرده شود

برگزاری رویدادها:

برای یک معرفی جانانه همواره به برگزاری رویدادهای بزرگ نیاز است. باید برای مخاطبان و مشتریان خود ارزش قائل بود و به آن‌ها برای یک معرفی ساده نیز احترام گذاشت. برگزاری رویدادها برای شرکت‌های تجهیزات پزشکی بسیار مهم است و باید روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کرد. شرکت در جشنواره‌ها و سمپوزیوم‌ها و کنگره‌های علمی نیز بخشی از این رویدادها محسوب می‌شود.

تنوع محصولات شرکت های تجهیزات پزشکی

هر شرکتی با تمرکز روی حوزه‌ای مشغول فعالیت است. بعضی از شرکت‌ها با تمرکز بر حوزهٔ پوست و مو و زیبایی و دستگاه‌های‌ جوانسازی مشغول فعالیت هستند و برخی نیز دستگاه‌ها و تجهیزات ورزشی مانند بادی آنالایزرها را به فروش می‌رسانند. تنوع این دستگاه ها بستگی به فیلدهایی که هر شرکت مشغول است دارد.

ادامه مطلب  چه مواردی زردی نوزاد را تشدید می‌کند؟

جمع بندی

در این مقاله درباره بایدها و نبایدهایی که یک شرکت ساده را به بهترین شرکت تجهیزات پزشکی در ایران تبدیل می‌کند به اختصار توضیح دادیم. قطعا فاکتورهای دیگری نیز برای این مقایسات وجود دارد که در آینده قطعا دربارهٔ آن‌ها صحبت خواهیم کرد. شرکت ایده پزشکی اشکان با سال‌ها سابقهٔ درخشان در حوزه واردات دستگاه های زیبایی و تجهیزاتی مانند دستگاه های رفع تتو، زخم و اسکار و تجهیزات جوانسازی از کمپانی‌های معتبر خارجی، در خدمت پزشکان محترم می‌باشد

حتما ببینید

14 غذای مفید برای پرکاری تیروئید

۱۴ غذای مفید برای پرکاری تیروئید

یکی از مهم‌ترین استراتژی‌ها برای درمان بیماری‌هایی همچون پرکاری تیروئید، رعایت یک رژیم غذایی است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *