ویزای آفریقای شرقی شامل کدام کشورها می‌شود؟

ویزای آفریقای شرقی شامل کدام کشورها می‌شود؟

سفر به آفریقای شرقی، یکی از گزینه‌های بسیار خاص و البته هیجان انگیز استدر حالی که بسیاری از گردشگران سفر به کشورهای لوکس و اروپایی را انتخاب می‌کنند، بسیاری سفر به کشورهای آفریقای شرقی را برای دیدن طبیعت بکرو زیبای آن انتخاب می‌کنندسفر به این منطقه، تجربه‌ای منحصر به فرد و خاطره‌انگیز را رقم خواهد زد که نیاز به ویزای آفریقای شرقی دارد.

دریافت ویزای مورد تایید کشورهای آفریقای شرقی

آفریقا به دلیل تفاوت زیاد با دیگر کشورها و حتی قاره‌های جهان، یکی از انتخاب‌های خاص برای سفر استفرهنگ و سبک زندگی متفاوت در کنار تفاوت آب و هوا و… پر از چیزهای جدید برای هر گردشگری استآنچه بیش از همه در آفریقا خودنمایی می‌کند، در کنار تاریخ و گذشته آن، طبیعت خاص و زیبای آن استتصور کنید شما در کشورهای آفریقایی می‌توانید از نزدیک زرافه، فیل و حتی گوریل را ببینیدیکی از مقاصد اصلی گردشگری در میان کشورهای آفریقایی مربوط به آفریقای شرقی است.

آفریقای شرقی با تنوع بی‌نظیر در طبیعت، فرهنگ و حیات وحش، مقصدی جذاب برای گردشگران از سراسر جهان استیکی از دغدغه‌های سفر به آفریقای شرقی، دریافت ویزا استخوشبختانه، ویزای مشترک آفریقای شرقی، امکان سفر به چندین کشور این منطقه را با یک ویزا فراهم کرده است.

اگر شما هم به فکر سفر به آفریقای شرقی هستید می‌توانید با دریافت ویزای آن از سه کشور رواندا، اوگاندا و کنیا دیدن کنیداگر بخواهید سفر توریستی به این کشورها داشته باشید با خرید تور از شرکت‌های معتبر کار دریافت ویزا هم برای شما تسهیل می‌شود.

ادامه مطلب  چرا فن کویل باد سرد می‌زند؟

ویزای آفریقای شرقی برای کدام کشورها است؟

ویزای مشترک آفریقای شرقی برای سفر به کنیا، اوگاندا و رواندا معتبر استبا دریافت این ویزا، می‌توانید تا ۹۰ روز در این سه کشور سفر کنیدکشورهای تانزانیا، سودان جنوبی و سومالی در حال حاضر عضو این طرح نیستند و برای سفر به آنها نیاز به ویزای جداگانه دارید.

مدارک مورد نیاز دریافت ویزای آفریقای شرقی

از آنجا که ویزای توریستی آفریقای شرقی مانند ویزای تمام کشورهای دیدگر نیازمند مدارک و شرایط خاص استاز همین رو برای دریافت ویزای آفریقای شرقی، باید مدارک زیر را ارائه کنید:

 • داشتن رسید بلیط رفت و برگشت پرواز

 • گذرنامه با حداقل ۶ ماه اعتبار

 • عکس پرسنلی

 • فرم درخواست ویزا

 • پرداخت هزینه ویزا

 • مدارک پروتکل بهداشتی واکسیناسیون تب زرد

 • واچر هتل

هزینه دریافت ویزای آفریقای شرقی ۱۳۵ دلار برای هر نفر استاعتبار ویزای توریستی آفریقای شرقی ۳ ماهه بوده و می‌توانید طی مدت اعتبار آن از کشورهایی که این ویزا را تایید می‌کنند سفر کنید.

بهترین جاهای دیدنی آفریقای شرقی برای سفر

آفریقای شرقی، با تنوع بی‌نظیر در جاذبه‌های گردشگری، مقصدی ایده‌آل برای هر سلیقه‌ای استاگر قصد شما برای سفر به کشورهای آفریقای شرقی جدی است می‌توانید از جاهای دیدنی آن بازدید کنید و سفری خاطره انگیز برای خود رقم بزنیددر اینجا به چند مورد از بهترین جاهای دیدنی آفریقای شرقی اشاره می‌کنیم:

 • خیابان‌های باستانی لامبو در کنیااین خیابان‌ها که قدمت آنها به قرن ۱۲ میلادی می‌رسد، در شهر باستانی لامبو واقع شده‌انداین شهر در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد و خیابان‌های باستانی آن، با معماری منحصر به فرد و حال و هوای تاریخی، تجربه‌ای جذاب از سفر به گذشته را برای شما رقم خواهد زداگر خواستید به کنیا سفر کنید، می توانید به سمت جزیره لامبو بروید و در آنجا از خیابان های قدیمی آن دیدن کنیدشهر لامبو شبیه به شهر سنگی زنگبار است اما با هزینه‌ای کمترپس از سفر به این شهر لذت ببرید.

 • سواحل دریاچه کیوو روانداسواحل رواندا در کنار دریاچه کیوو قرار دارند و با مناظر زیبا و آرامش‌بخش، مکانی ایده‌آل برای تفریح استدر این سواحل می‌توانید از تماشای مناظر طبیعی و حیات وحش لذت ببریدرستوران‌ها و تفریحات متنوعی در این سواحل وجود دارد.

 • آبشارهای سی پی در اوگاندااین آبشارها در پارک ملی مگاچینگا واقع شده‌اند و با ارتفاع ۱۰۰ متر، یکی از بلندترین آبشارهای آفریقا هستندآبشارهای سی پی، با مناظر بکر و چشم‌نواز، هر گردشگری را مجذوب خود می‌کنند.

 • پارک ملی دروازه جهنم کنیااین پارک در شمال کنیا واقع شده است و به دلیل وجود صخره‌های عمیق و باریک، به دروازه جهنم معروف استپارک ملی دروازه جهنم، با مناظر منحصر به فرد و دراماتیک، مکانی ایده‌آل برای دوستداران طبیعت و عکاسی است.

ادامه مطلب  کاشی استخری در دیجی کالا

بهترین زمان سفر به آفریقای شرقی

بهترین زمان سفر به آفریقای شرقی به کشور و منطقه مورد نظر شما بستگی داردبه طور کلی، فصل‌های خشک (خرداد تا مهربرای سفر به اکثر کشورهای آفریقای شرقی مناسب هستنددر این فصل‌ها، هوا آفتابی و صاف است و بارندگی کم است.

خرید تور و دریافت ویزای آفریقای شرقی در فلای‌تودی

ویزای آفریقای شرقی، امکان سفر به چندین کشور زیبا و دیدنی در آفریقای شرقی را با یک ویزا فراهم کرده استاگر قصد سفر به این منطقه را دارید، دریافت ویزای آفریقای شرقی می‌تواند در زمان و هزینه شما صرفه‌جویی کنداین ویزا امکان سفر به سه کشور کنیا، رواندا و اوگاندا را برای شما به مدت سه ماه فراهم می‌کندفلای تودی به عنوان یکی از معتبرترین مجریان تورهای خارجی، امکان خرید تور آفریقای شرقی و دریافت ویزای این منطقه را برای شما با ارزان‌ترین قیمت فراهم کرده استفلای‌تودی با ارائه تنوع بی‌نظیری از تورهای آفریقای شرقی، متناسب با سلیقه و بودجه شما، تور مناسب را ارائه می‌دهد.

با خرید تور آفریقای شرقی از فلای‌تودی، دیگر نیازی به نگرانی برای دریافت ویزا نخواهید داشتدر صورتی که قصد سفر به آفریقای شرقی را دارید، کارشناسان فلای‌تودی در تمام مراحل دریافت ویزا، شما را همراهی خواهند کرد.

حتما ببینید

لباس های کوتاه خود را دور نریزید!

لباس های کوتاه خود را دور نریزید!

حتما شما هم در کمد لباس خود لباس‌هایی دارید که برای شما کوتاه شده‌اند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *