همه چیز درباره سگ های پاپیلون

همه چیز درباره سگ های پاپیلون

سگ های کمی هستند که ظاهرشان کاملاً شبیه پاپیون می گوید “من شیک هستم”. پاپیلون با اندازه  کوچک، پوشش نرم ابریشمی و گوش‌های بزرگ متمایز که نام این نژاد را به خود اختصاص داده است (پاپیلون به معنای پروانه است)، تقریباً ۶۰۰ سال است که یکی از سگ‌های مورد علاقه خانواده سلطنتی و هنرمندان بوده است. غذای سگ رویال کنین بهترین غذا برای تامین نیازهای بدن این نژاد سگ است.

ویژگی های شخصیتی سگ پاپیلون

پاپیلون کریستی تورلینگتون از دنیای سگ است. اولین چیزی که ممکن است متوجه شوید ظاهر زیبا و رفتار ظریف آنهاست. و درست همانطور که خانم تورلینگتون دارای مدرک تحصیلی در دین تطبیقی ​​و فلسفه شرقی میگوید، سر پاپیلون دارای ذهنی مشتاق است که او را مرتباً در بین باهوش ترین نژادهای سگ در جهان قرار می دهد.

 

ظاهر

بارزترین ویژگی پاپیلون گوش های اوست. به طور طبیعی اندازه بزرگ و راست ایستاده، آنها با موهای بلند و پر پوشیده شده اند که صورت او را با فن های بزرگی که شبیه بال های پروانه هستند، قاب می کند.

 

خلق و خوی

سگ‌های همراه ایده‌آل، پاپیلون‌ها از گذراندن وقت خود به‌عنوان یک سگ لاپ‌داگ یا کاناپه سیب زمینی در کنار صاحبشان خوشحال هستند.

آن‌ها اسپانیل‌هایی با موتورهای کوچک فعال هستند، اما به دلیل اندازه بسیار کوچکشان، بیشتر نیازهای ورزشی آن‌ها را می‌توان به سادگی با کمی بازی در داخل خانه برآورده کرد، مانند زمانی که یک اسباب‌بازی کوچک را در اتاق بیاورند.

 

اوماها، نب، می گوید: “آموزش اطاعت اولیه و اجتماعی شدن اولیه یکی از بهترین کارهایی است که می توانید انجام دهید.” لانه مکانی برای تنبیه نیست، برای امنیت است. بنابراین اگر فوراً به لانه نروید، با آنها کار کنید تا آن را به عنوان یک مکان امن ببینید. این آشنایی را با لانه ایجاد کنید تا متوجه نشوند. وقتی دور می شوی ناراحت می شوی.

ادامه مطلب  اجاق گاز صفحه ای حرارتی اصفهان

پاپیلون ها سگ های فوق العاده باهوشی هستند و می توانند دستورات و ترفندهای اولیه را به سرعت یاد بگیرند. ذهن مشتاق آن‌ها، همراه با خواسته‌های ورزشی‌شان، آنها را به انتخاب‌های عالی برای دوره‌های چابکی یا رالی و مسابقات تبدیل می‌کند.

 

هر فعالیتی که انتخاب می کنید، مهم است که به سگ پروانه ای کوچک خود به طور منظم کاری بدهید. اگر روزانه ورزش نکنند، ذهن فعال آنها خسته می شود – و این بی حوصلگی می تواند منجر به یک سگ بیش از حد خوش صدا یا کسی شود که شروع به اجتناب از آموزش سبک خود کند. دادن اسباب‌بازی‌های تعاملی و تغذیه‌کننده‌های پازل به او کمک می‌کند تا او را خسته نکند!

 نیازهای زندگی

جمع و جور، روشن و بسیار سازگار، پاپیلون یک همراه عالی برای تقریباً هر محیطی است. آنها به اندازه کافی ملایم و دوستانه هستند تا همراهان خوبی برای سالمندان باشند، به اندازه کافی کوچک هستند تا زندگی آپارتمان نشینی را نسیم کنند، و آنقدر باهوش و مهربان هستند که با حیوانات دیگر کنار بیایند.

همه چیز درباره سگ های پاپیلون

اگر حیاط پشتی حصارکشی دارید، او دوست دارد هر زمان که به او اجازه دادید بیرون برود و به تفریح ​​بپردازد. وفادار به غرایز اسپانیل خود، او دوست دارد به هر سنجاب محلی یا پرنده ای که در قلمرو او سرگردان باشد، سخت صحبت کند.

 

در حالی که پاپیلون ها می توانند سگ های خانوادگی عالی باشند، باید مراقب کودکان بسیار کوچک بود. پاپیلون‌ها از آنچه به نظر می‌رسند سخت‌تر هستند، اما هنوز هم سگ‌هایی با استخوان‌های کوچک هستند و به راحتی می‌توانند توسط کودکانی که بیش از حد خشن بازی می‌کنند آسیب ببینند. مانند هر نژاد دیگر سگ، همیشه بر زمان بازی توله سگ ها نظارت داشته باشید و به هر بچه کوچکی بیاموزید که چگونه به درستی با حیوانات خانگی ارتباط برقرار کند. به طور مشابه، پاپیلون ها نمی دانند چقدر کوچک هستند. این فقدان خودآگاهی، همراه با طبیعت جسورانه طبیعی آنها، به این معنی است که باید مراقب بود تا از پریدن آنها از مکان های خیلی بلند جلوگیری شود. همچنین باید آنها را با دقت در اطراف حیوانات بسیار بزرگتر تماشا کرد، زیرا پاپیون ها از بازی با سگ هایی که سه برابر اندازه آنها گویی همسان هستند دریغ نمی کنند – و ممکن است تصادفاً روی آنها پا گذاشته شود!

ادامه مطلب  فروشگاه پیشرو تراک: دستورالعمل نگهداری صحیح از لیفتراک و قطعات لیفتراک

 

اهميت دادن

با وجود این همه موهای بلند و روان، پاپیلون‌ها در نظافت به طرز شگفت‌آوری کم‌تر نگهداری می‌شوند. او زیاد ریزش نمی کند، بنابراین یک یا دو بار در هفته مسواک زدن او (توجه ویژه به پاهای عقب و زیراندازش برای جلوگیری از تشک زدن) تقریباً تمام چیزی است که او نیاز دارد. هر سه ماه یا بیشتر، در صورت نیاز، او را حمام کنید. باید مراقب طول ناخن‌های او، به‌ویژه پنجه‌های شبنم او باشید، زیرا آنها می‌توانند به اطراف حلقه شوند و پای او را سوراخ کنند. آنها را کوتاه کنید و از این زمان برای تمیز کردن گوش های او نیز استفاده کنید.

 

باید به سفیدهای مرواریدی او توجه ویژه ای شود، زیرا نژادهای اسباب بازی می توانند به شدت مستعد مشکلات دندانی مانند بیماری پریودنتال باشند. باشگاه پاپیلون آمریکا توصیه می‌کند که دندان‌های پاپیلون خود را حداقل دو بار در هفته مسواک بزنید، اگرچه مسواک زدن روزانه ایده‌آل است.

سلامتی

این سگ‌های کوچک مانند انرجایزر بانی به رفتن و رفتن ادامه می‌دهند. پاپیلون ها عمر طولانی دارند، معمولاً تا ۱۵ سال (یا بیشتر) عمر می کنند و توله های سالمی هستند. اما برخی مسائل بهداشتی می تواند نگران کننده باشد. مرکز اطلاعات سلامت سگ ها توصیه می کند که پاپیلون خود را از نظر لوکس شدن کشکک غربالگری کنید و از دامپزشک معاینه چشم بخواهید.

 

یکی از بیماری‌های رایج در بین پاپیلون‌ها، تنفس حمله‌ای یا رفلکس گگ حلقی است که معمولاً به عنوان عطسه معکوس شناخته می‌شود. در واقع عطسه نیست، این عارضه توسط عوامل متعددی ایجاد می شود، از واکنش های نامطلوب به عطرها یا بوهای تند، آلرژی به گرده و فعالیت بیش از حد. در همه موارد، عطسه معکوس جای نگرانی نیست.

ادامه مطلب  نکات طلایی و مهم برای موفقیت در زندگی

 

بک می‌گوید: «عطسه معکوس باعث ترس مردم می‌شود، زیرا بسیار عجیب به نظر می‌رسد. اما این واقعا یک وضعیت بی ضرر است. یک بار دیگر، بزرگترین نگرانی سلامتی یک پاپیلون معمولی، وظیفه روزانه نجات او از دست خودش است. ما نمی توانیم به اندازه کافی روی این موضوع تاکید کنیم: سگ نوجوان، روح غول پیکر – او به راحتی می تواند با اطمینان بیش از حد در مورد یک پرش بزرگ به خود آسیب برساند.

 

تاریخ

به گفته PCA یکی از قدیمی‌ترین نژادهای اسپانیل اسباب‌بازی، پاپیلون در حدود دهه ۱۵۰۰ در آثار هنری ظاهر شد. روبنس، رامبراند، گویا و تولوز لوترک تنها تعدادی از هنرمندانی هستند که پاپیون کوچک را روی بوم جاودانه کرده اند.

 

 

 

به دلیل سابقه طولانی آنها به عنوان سگ همراه، اگر انسان هایشان برای مدت طولانی از بین رفته باشند، پاپیون ها می توانند اضطراب جدایی ایجاد کنند. بنابراین مهم است که توله سگ های پاپیون قطار را در جعبه قرار دهید تا در صورت تنها ماندن، فضای امن و آرامی داشته باشند.

 

حتما ببینید

دوره آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته را کجا یاد بگیریم؟

دوره آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته را کجا یاد بگیریم؟

حسابداری به عنوان یکی از مهم‌ترین رشته‌های مدیریتی، نقش اساسی در مدیریت مالی و اقتصادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *