نماینده مجلس مردم را بیش از این با پراید مراید و... عذاب ندهید

نماینده مجلس: مردم را بیش از این با پراید مراید و… عذاب ندهید

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در شورای اسلامی با اشاره به تصویب طرح واردات خودرو در مجلس، گفت: مجلس تصویب می کند اما تکلیف دولت چیست؟ اساسنامه را بیاورید و مردم را عذاب غرور و غرور و… نکند.
به گزارش ایلانا؛ سید کاظم موسوی نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در جلسه علنی امروز (شنبه ۱۰ تیرماه) شورای اسلامی شهر در ابتدای سخنان خود با اشاره به حال و هوای خاص شهر اردبیل در ایام سوگواری اباعبدالله (ع) و قرائت اشعار آذری در یادواره حضرت سیدالشهدا(ع) از عموم مردم با حضور در مراسم عزاداری حضرت اباعبدالله(ع) دعوت کرد. آن را

 

موسوی در ادامه توهین به قرآن کریم در سوئد را محکوم کرد و تصریح کرد: استکبار جهانی که یک بار در سوئد و بارها در فرانسه و کشورهای دیگر قرآن را سوزاند، اشتباه کرد. آموزه های روشن و متمایز قرآن همراه با طهارت و طهارت اهل بیت در همه جا می درخشید; زیرا این نور به شر و امیدهای شیطانی دشمن راه نمی یابد; آنها در آن خفه می شوند.

 

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در شورای اسلامی با تاکید بر اهمیت معیشت مردم خطاب به دولت گفت: دولت عزیز! کالاهای اساسی و معیشت مردم مشکل دارد. این افراد جان، جوانی و شهادت خود را برای کشور داده اند، لطفا توجه ویژه ای داشته باشید تا در معیشت و زندگی اولیه خود با مشکل بیشتری مواجه نشوند.

نماینده مجلس مردم را بیش از این با پراید مراید و... عذاب ندهید

حجت الاسلام موسوی با اشاره به تاکیدات و توصیه های مقام معظم رهبری در بیانات مختلف در خصوص برخورد با مردم به ویژه دهک های پایین جامعه، افزود: مجلس در این مسیر شما را همراهی می کند. به ویژه برای یکسان سازی حقوق بازنشستگان – لشکری ​​و استانی که سرکوب شده اند.

ادامه مطلب  زمان برگزاری دومین جلسه الهه محمدی و نیلوفر حامدی مشخص شد

 

و ادامه داد: اینها پیشکسوتان و پیشکسوتان این جامعه بودند که به ۶۰ و ۷۰ سال رسیدند اما ماشین زیر پا و آسایش و زندگی ندارند. مستاصل و نیازمند شدند و زندگیشان واقعاً سخت شد. آنها هم مثل ما مسلمان هستند و همه در یک کشتی هستیم و ناخدای آن کشتی ولایت است. برادران و خواهران عزیز، همه باید دست به دست هم دهیم و مشکلات جامعه را حل کنیم.

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در شورای اسلامی در بخشی دیگر از سخنان خود گفت: مجلس خواهان تغییر وضعیت نیروهای شرکتی به پیمانی یا ثابت است – به ویژه پرستاران عزیز ما در بیمارستان ها که در زمان ویروس کرونا زحمات زیادی کشیدند و تعدادی از آنها شهید سلامت شدند. برای دولت سخت نیست. وزیر کار باید به این موضوع توجه ویژه داشته باشد. تمدید طرح برای این خانواده ها و امنیت شغلی آنها بسیار مهم است.

 

حجت الاسلام موسوی همچنین به تصویب طرح واردات خودرو در مجلس اشاره کرد و گفت: مجلس تصویب می کند اما وظیفه دولت چیست؟ اساسنامه را بیاورید و مردم را عذاب غرور و غرور و… نکند.

 

وی با بیان اینکه مردم ۲۰ سال است منتظر راه آهن اردبیل هستند، به رئیس جمهور گفت: آقای رئیسی امسال راه آهن را افتتاح کنید تا مردم منتظر این مهم نباشند. همچنین راه های سرچم و مرگ مغان جان صدها نفر از مردم ما را گرفته و صدها خانواده را مستاصل و بی خانمان کرده است، فکری به حال خود کنید.

 

نماینده مردم اردبیل، نمین، نیر و سرعین در مجلس شورا در پایان سخنان خود با تاکید بر وضعیت اسفبار کشاورزان حوزه انتخابیه خود گفت: سیب زمینی کاران و سایر کشاورزان غیور روستا و عشایر مغان بیش از پنج میلیون محصول برداشت می کنند، چه کسی باید توجه کند؟!

ادامه مطلب  زمان برگزاری دومین جلسه الهه محمدی و نیلوفر حامدی مشخص شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *