گوجه فرنگی به صورت عمده

موفقیت و ثروت با این تکنیک وارد زندگی ام شد

به منظور رسیدن به ثروت، تا زمانی که تلاش نکنید کاری فراتر از توانایی‌ های فعلی خود انجام دهید، هرگز رشد نخواهید کرد. به همین دلیل من تصمیم گرفتم شغل تجارت را در پیش بگیرم اما نه به صورت سنتی بلکه در بستر اینترنت و در نهایت نیز با وجود سرمایه ی اولیه کمی که وارد کرده بودم توانستم به یک درآمد میلیاردی در زمینه ی گوجه دست پیدا کنم.

گوجه گلخانه ای صادراتی

ایران به دلیل چهار فصل بودن تقریباً در تمام سال گوجه گلخانه ای صادراتی مرغوب را تولید می نماید. اما با توجه به اینکه محصول از کدام قسمت کشور بار زده شود و در کجا تحویل داده شود، تعرفه های متفاوتی دارد. از سویی برخی از صادر کنندگان نوع خاصی از بسته بندی را مد نظر دارند که باید با توجه به آن بسته بندی انجام پذیرد.

هر چند که در چند سال اخیر قیمت گوجه فرنگی مقداری بال رفته است اما هنوز این قیمت آنقدری بالا نیست که مردم قادر به خرید و استفاده از آن نباشند. ایران شرایط بسیار خوبی برای صادرات گوجه دارد زیرا بسیار یاز کشورهای اطراف ما جز متقاضیان این محصول هستند و ما می توانیم به آنها صادرات انجام دهیم، برخی از این کشورها شامل افغانستان، ترکیه، روسیه و غیره می شود.

گوجه گلخانه ای صادراتی

گوجه فرنگی به صورت عمده

گوجه فرنگی یکی از انواع صیفی جات می باشد که خواص خوراکی و درمانی زیادی دارد. توزیع گوجه فرنگی به صورت عمده ارگانیک همین گوجه گیلاسی هستند اما گوجه فرنگی های سیبی اصلاح شده آنها می باشد.

ادامه مطلب  درآمدزایی من با این محصول استارت خورد

گوجه فرنگی در ایران همیشه بصورت تازه میشود استفاده کرد با اینکه محصول تابستان هست چون ایران کشوری چهار فصل هست که همیشه می توان گوجه فرنگی یافت. در بعضی از کشور ها مثل اسپانیا که گوجه فرنگی فراوانی دارد؛ جشن مخصوص گوجه دارند که در طی جشن به همدیگر پرت می کنند. اسپانیایی ها اولین قوم اروپایی بودند که از گوجه فرنگی استفاده کردند و بعدا در تمام دنیا رایج شد.

گوجه فرنگی به صورت عمده

گوجه گیلاسی بسته بندی

انواع گوجه گیلاسی بسته بندی موجود در کشور ما قابلیت این را دارند که به سایر کشورهای همسایه صادر شوند زیرا از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. یک سری نکات وجود دارد که در صادرات گوجه فرنگی باید حتما مورد توجه قرار بگیرند و اگر به آنها توجه نشود نمی توان آن را صادر کرد، برخی از این نکات را در ادامه این مطلب بیان می کنیم:

به دلیل اینکه این محصول تازه است و بسیار آبدار باید در بسته بنده آن دقت داشته باشید، ظاهر گوجه فرنگی بسیار مهم است پس نباید بسته بندی ها به شکلی باشد که در صادرات آن شکل ظاهری گوجه بهم بریزد.

گوجه گیلاسی بسته بندی

حتما ببینید

کانون وکلا بهتر است یا مرکز وکلا؛ از نگاه بهترین وکیل پایه یک دادگستری

کانون وکلا بهتر است یا مرکز وکلا؛ از نگاه بهترین وکیل پایه یک دادگستری

سوالی که ممکن است بسیار پرسیده شود، این مورد است هنگامی که افراد مدرک کارشناسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *