معجزه ای که من را به ثروت رساند انگشتر بود

معجزه ای که من را به ثروت رساند انگشتر بود

در دهه ی اخیر همه افراد در کشور ایران به ویژه جوانان به دنبال یک معجزه می گردند تا بتوانند خود را از شرایط اقتصادی بدی که دارند نجات بدهند. ورود ناگهانی من در حوزه انگشتر و شروع کسب و کارم در این زمینه معجزه ای بود که از جانب پروردگار بر من وارد شد و توانست من را به یک فرد میلیاردر تبدیل کند.

انگشتر جواهرات

برخی از انگشتر جواهرات تک نگین به غیر از اینکه دارای یک نگین هستند، دارای طرح های خاصی روی پایه، چنگ یا رکابشان نیز می باشند. ممکن است بر بدنه آن ها برلیان های ریزتر به کار رفته باشند و قیمت انگشتر را بالاتر ببرند.

رنگ انگشتر طلا، یکی از موضوعاتی است که باید در هنگام خرید به آن توجه داشته باشید. بیشتر انگشترهای تک نگین با طلای سفید تولید می شوند. به دلیل اینکه درخشش برلیان و دیگر برش های الماس روی طلای سفید بیشتر نمایان می شود. اما در نهایت، اینکه طلای سفید انتخاب کنید یا طلای زرد، به سلیقه شما بستگی دارد. با این حال، چون دختران جوان و عروس خانم ها، به درخشش طلا اهمیت بیشتری می دهند، توصیه ما این است که اقدام به خرید انگشتر تک نگین با طلای سفید کنید.

انگشتر جواهرات

انگشتر هوشمند

انگشترهای هوشمند عملکردهای متفاوتی دارند و همانند دستبند دارای مدل و طرحهای گوناگونی در بازار مشاهده می شوند اما غالبا به صورت رینگ بوده و طرفداران بی شماری دارد. انگشتر هوشمند ضد آب بوده و می توان آن را در حمام و استخر و شستشو از آن استفاده کرد و نیازی به خارج کردن آن از انگشت دست نمی باشد.

ادامه مطلب  ایده‌های بکر و خلاقانه برای ثروتمند شدن 

این انگشتر دارای مزیتهای فراوانی می باشد که علاوه بر اطلاعات لازم یکی از محصولات با ارزش پزشکی برای اطلاعات دقیق بدن و حتی خواب راحت را برای فرد به نمایش بگذارد. شاید برایتان جالب باشد این انگشتر می تواند صدای خرناس در خواب را مورد محاسبه قرار دهد و می تواند فرد را آگاه به بیماری کند و از خطر سکته و ایست قلبی در افراد جلوگیری کند.

انگشتر هوشمند

انگشتر عقیق

عقیق سنگی بسیار پربرکت و سرشار از خواص می باشد که در روایات زیادی بر اهمیت آن تاکید شده است. انگشتر عقیق در رنگ های قرمز، زرد، خاکستری مایل به آبی و سفید یافت می شود. هم چنین سنگ هایی وجود دارد که به سبب شباهت ساختاری و فیزیکی در تجارت آن ها را جزء خانواده عقیق محسوب می کنند مانند عقیق سلیمانی یا چشمی(باباقوری)، عقیق شجری، عقیق خزه ای. سنگ عقیق در کشورهایی هم چون یمن، هندوستان، ایران، چین در رنگ های قرمز، زرد و سفید یافت می شود.

انگشتر عقیق

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *