مزایای استفاده از جامبوبگ قیر

مزایای استفاده از جامبوبگ قیر

 

کیسه های چند لایه و منعطف جامبوبگ در عرصه های مختلف صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند و این روزها کاربردهای وسیعی دارند. استفاده از جامبوبگ برای حمل و نگهداری از قیر نیز بسیار رایج شده است. این کیسه های بزرگ ظرفیت حمل و نگهداری از مقادیر بالای قیر را دارند و کار تولید کنندگان این متریال را ساده تر می کنند! به علاوه بر اساس قوانینی که در کشورهای مختلف در خصوص حمل قیر تصویب شده اند، استفاده از بشکه برای انتقال این مواد ممنوع بوده و به همین خاطر باید از کیسه هایی مانند جامبوبگ در این زمینه استفاده شود.

چرا از جامبوبگ برای حمل قیر استفاده کنیم؟

ویژگی های کمی و کیفی این متریال مهمترین دلایل افزایش کاربری آن در این حوزه به شمار می رود. تولید کیسه های جامبو بگ قیر نیازمند تخصص و کیفیت بالایی می باشد که در حمل و نقل این فراورده های شیمیایی آسیبی به محصول وارد نشود، به همین خاطر برخی از مهمترین مزایای استفاده از این کیسه ها برای حمل و انبارداری قیر را در این بخش بررسی می کنیم:

  • وزن کم جامبوبگ قیر

اگر می خواهید حجم و وزن بسته بندی محصولات برای حمل و نقل کاهش پیدا کرده و بر این اساس هزینه های حمل و انتقال اقلام تولیدی کاهش پیدا کنند، باید از کیسه های جامبو بگ استفاده کنید. وزن کم این بسته بندی ها سبب کاهش وزن محصول نهایی خواهد شد که مزایای قابل توجهی برای مشتری و تولید کننده به همراه خواهد داشت.

  • انعطاف پذیری بالای جامبوبگ قیر

این محصولات با روش های مختلفی آماده سازی شده در صنایع قیرسازی مورد استفاده قرار می گیرند. متریال به کار رفته در ساخت و آماده سازی جامبو بگ قیر با انعطاف پذیری بسیار بالایی تولید شده و برای حمل این مصالح به کار می روند. به همین خاطر برخورد هر گونه ضربه در فرایند حمل و نقل با این بسته بندی ها آسیبی به بدنه آن ها وارد نمی کند.

  • سهولت در بارگیری جامبوبگ قیر

در گذشته از بسته بندی هایی مانند بشکه برای حمل و انتقال قیر استفاده می شد که روش بارگیری بسیار دشواری داشتند و صنعتگران را به دردسر می انداختند. به همین خاطر بسته بندی های جامبوبگ در کوتاه ترین بازه های زمانی جایگزین این بسته بندی ها شدند. دستگیره ها و بخش های تعبیه شده در این بسته ها حمل و نقل آن ها را ساده تر خواهند کرد. به علاوه با به کارگیری این اقلام صنعتی ایمنی حمل و نقل انواع محصولات نیز افزایش می یابد.

ادامه مطلب  باغ تالار گرمدره، محیطی دنج برای برگزاری مراسم‌های خاص

  • تحمل حرارتی بالای جامبوبگ قیر

در صورتی که محصولات خود را در شرایط دمایی خاص و دشوار حمل و نقل می کنید باید به مقاومت دمایی بسته انتخابی دقت داشته باشید. بسته های جامبوبگ با تحمل دمای بالا یکی از مقاوم ترین دسته بندی های محصولات برای بسته بندی قیر به شمار می روند. با به کارگیری آن ها هر گونه محدودیتی در فرایند انتقال قیر حذف می شود. شما می توانید این بسته بندی ها را در خاص ترین شرایط محیطی حمل کرده و به محل مورد نظر انتقال دهید.

  • مقاومت جامبوبگ قیر در برابر نور خورشید

بسیاری از بسته بندی ها در برابر نور خورشید و اشعه فرابنفش مضر آن استحکام و کیفیت اولیه را از دست داده و پوسیده می شوند. اما جامبو بگ قیر با متریالی استاندارد و کاربردی تولید و طراحی شده است. استحکام این محصولات در برابر نور خورشید نیز یکی از مهمترین مزایای استفاده از آن ها به شمار می رود. با این وجود حمل و نقل این بسته بندی ها با وسایل نقلیه بدون سقف نیز میسر خواهد بود و آسیبی به ساختار بسته بندی محصولات وارد نمی کند.

  • کاهش اشغال فضا با بسته بندی جامبوبگ 

در صورتی که از جامبوبگ قیر برای بسته بندی در عرصه های صنعتی استفاده شود، نیاز به فضای انبار برای نگهداری از این محصولات کاهش می یابد. به این ترتیب قیر و مصالح مورد نظر در فضای کوچک انبار نیز قابل نگهداری خواهند بود. بسته بندی های جامبو بگ به سادگی در کنار هم چیده می شوند و این مسئله نیاز به فضای بیشتر را از بین می برد.

ادامه مطلب  فروش خامه قنادی بدون شکر

https://jumbobagco.ir/

  • پر کردن و تخلیه سریع جامبو بگ قیر

بسته بندی های جامبوبگ قیر با قابلیت های ویژه ای تولید و طراحی شده اند. یکی از مهمترین بخش های به کار رفته در طراحی این بسته بندی های مدرن، استفاده از شیرهای تخلیه در بخش های مختلف بسته است. به همین سبب انواع مواد پودری و خشک به سادگی از این بسته بندی های خارج می شوند. تخلیه سریع و ساده جامبو بگ سرعت عمل عرصه های صنعتی را افزایش می دهد. به این ترتیب هزینه های کمتری برای بسته بندی و آماده سازی محصولات صرف خواهد شد. با استفاده از جامبو بگ قیر پر کردن بسته بندی ها نیز در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.

  • مقاومت جامبو بگ در برابر رطوبت

جامبوبگ قیر در برابر رطوبت و شرایط جوی مرطوب نیز مقاومت بسیار بالایی دارد. به همین خاطر می توان از این متریال در هر شرایط آب و هوایی استفاده کرد. قیر یک ماده صنعتی حساس به رطوبت است؛ به همین سبب باید به نوع بسته بندی انتخابی دقت داشته و از آن در برابر رطوبت هوا و باران و برف مراقبت کنید.

  • سازگاری جامبو بگ قیر با محیط زیست

انواع بسته بندی جامبوبگ قیر با متریالی استاندارد تولید می شوند و آسیبی به محیط زیست نمی رسانند. به همین خاطر در همه عرصه های صنعتی از این بسته بندی ها استقبال شده است. با رهایی این متریال در طبیعت محیط زیست به خطر نمی افتد. قابلیت های بازیافت این محصولات نیز مورد توجه قرار گرفته است.

جمع بندی 

در این بخش در رابطه با انواع بسته بندی جامبوبگ قیر و مزایای کیفی و کمی هر یک از این متریال اطلاعاتی را بررسی کردیم. اهمیت انتخاب یک بسته بندی مناسب برای محصولات تولید شده در همه عرصه های صنعتی احساس می شود. در همین راستا انواع جامبوبگ باکیفیت با طراحی های متفاوت مورد استفاده عرصه های صنعتی قرار می گیرند. این بسته بندی ها در عرصه های مربوط به صنایع غذایی، مصالح ساختمانی و… کارایی دارند و حمل و انبارداری محصولات را با کیفیت بیشتری همراه می کنند.

ادامه مطلب  محصولی که من را از رنج به گنج رساند

 

 

حتما ببینید

دوره آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته را کجا یاد بگیریم؟

دوره آموزش حسابداری مقدماتی تا پیشرفته را کجا یاد بگیریم؟

حسابداری به عنوان یکی از مهم‌ترین رشته‌های مدیریتی، نقش اساسی در مدیریت مالی و اقتصادی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *