آهن اسفنجی نی ریز

محصولی که من را از رنج به گنج رساند

از آن ‌جایی ‌که از گذشته تا به امروز همواره برای فرآورده های آهن تقاضای زیادی وجود داشته است. می ‌توان گفت این محصول یک محصول مناسب برای سودآوری می ‌باشد. چرا که من توانستم با ورود به این عرصه رنج زندگی خود را به گنج و ثروت تبدیل کنم و سودآوری بالایی را به دست آوردم. در این جا می ‌توانید جهت ایده گرفتن با این محصول عالی آشنا شوید.

آهن اسفنجی نی ریز

امروزه تولید کنندگان کوچک و بزرگ از آهن اسفنجی نی ریز استفاده می کنند در کشور ما منابع طبیعی زیادی در دسترس برای احیا وجود دارد که گندله متخلخل یا آهن اسفنجی نی ریز گزینه مناسبی برای ضایعات آهن می باشد. آهن اسفنجی نی ریز با توجه به اینکه از آن برای ساخت محصولات گوناگون استفاده می شود در بازار داخلی با قیمت ارزان خرید و فروش می شود. خرید با قیمت ارزان سبب صرفه مالی برای مصرف کننده می شود، نحوه تولید در قیمت گذاری آن اسفنجی نی ریز نیز موثر است. از معایب آهن اسفنجی نی ریز می توان به زنگ زدگی و اکسیداسیون آن اشاره کرد به همین دلیل باید سریعتر به فولاد تبدیل شود یا برای نگه داری حفاظی داشته باشد.

آهن اسفنجی نی ریز

آهن اسفنجی گل گهر

از پرکاربردترین نوع آهن اسفنجی گل گهر سنگ آهن اسفنجی کوره القايی می باشد و با عنوان سنگ آهن مگنتیت شناخته می شود و به همین جهت از فروش بالایی برخوردار است. از دیگر استفاده ی سنگ آهن اسفنجی بیشتر در تولید میل گرد، شمشهای آهنی می باشد علاوه بر آن از این نوع آهن اسفنجی برای تولید آلیاژهای شیمیایی چون منگنز و آهک نیز کاربرد دارد. آهن اسفنجی هم چنین در تولید مواد دارویی، بهداشتی و شوینده نقش اساسی دارند، و صنایع شوینده های بهداشتی از درصد خلوص کمتر این نوع آهن اسفنجی از آن استفاده می شود.

ادامه مطلب  زیبایی به ثروت رسیدنم را مدیون آجر هستم

آهن اسفنجی گل گهر

آهن پروفیل

لازم به ذکر است که ورق مورد استفاده برای ساخت انواع آهن پروفیل از ترکیبات شیمیایی خاصی برخوردار بوده است. پروفیل های باز برای ساخت تیرآهن، میلگرد، نبشی مورد استفاده قرار می گیرند و از پروفیل های بسته برای تولید انواع درب و پنجره و لوله استفاده می نمایند. از مشخصات بارز آهن پروفیل این است که موجب افزایش استحکام سازه می شود و این محصول از مقاومت بالایی برخوردار است. همچنین علاوه بر صنعت ساختمان سازی، کاربرد ویژه ای در صنعت خودروسازی و صنایع نظامی دارد.

آهن پروفیل

حتما ببینید

 انتخاب باغ تالار گرمدره برای برگزاری مراسم و تشريفات عروسي بسیار مهم است و سبب می‌شود

باغ تالار گرمدره، محیطی دنج برای برگزاری مراسم‌های خاص

انتخاب باغ تالار گرمدره برای برگزاری مراسم و تشريفات عروسي بسیار مهم است و سبب می‌شود که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *