قیمت شامپو فرش قوی نانوسان

قیمت شامپو فرش قوی نانوسان

یکی دیگر از ویژگیهای بهترین نوع این محصول مقرون بصرفه بودن آن است شامپو فرشهایی که دارای بهترین کیفیت هستند از قیمت مناسبی برخوردارند و امکان خرید آنها برای همه افراد بسادگی میسر است.

انواع شامپو فرش دارای فرمولاسیون خاصی هستند و همچنان نیاز و تقاضا برای فرمولاسیونهای جدید هم وجود دارد معمولا فرمولاسیون تولید شامپو فرش شامل سورفکتانتها ترکیبات پلیمری آب دیونیزه اسانس و تنظیم کننده PH می باشد که درمجموع همین ترکیبات قیمت کلی شامپو فرش را تعیین می کنند.

قیمت شامپو فرش قوی نانوسان

تعیین قیمت شامپو فرش متاثر از فاکتورهای بسیاری است کیفیت محصول نوع برند شرکتهای سازنده آن نوع بسته بندی و میزان خرید و فروش آن می‌تواند تاثیر زیادی در قیمت شامپو فرش داشته باشد.

سورفکتانتها دارای قدرت پاک کنندگی و لکه بری هستند و انواع مختلف آن با هم ترکیب می شوند همچنین اضافه کردن ترکیبات پلیمری به فرمول شامپو برای از بین بردن الکتریسیته ساکن الیاف فرش است و ترکیب آنها با هم قدرت لکه بری را در مورد لکه های سخت افزایش می دهد

وجود برخی از ترکیبات در فرمول شامپو اختیاری است مانند عطرها سازنده های کف تثبیت کننده ها روشن کننده ها و نگهدارنده ها که در قیمت  نهایی شامپو تاثیرگذار خواهند بود.

شامپو فرش قوی

شاید برای همه ممکن نباشد فرشهایشان را برای شستشو به قالیشویی بسپرند که در این حالت یک شامپو فرش قوی می تواند بسیار کمک کننده بوده و بهترین نتیجه را در تمیزی کامل فرشها برجا بگذارد ضمن آنکه امکان استفاده از شامپو فرش در شستشو بدون آبکشی و یا حتی زمانیکه فرش همچنان در اتاق پهن می باشد هم وجود دارد.

ادامه مطلب  هرگاه از ترس هایتان عبور کردید به موفقیت میرسید

تصور کنید برای شب و یا روز بعد مهمان به خانه دعوت کرده اید و امکان ارسال فرشهای کثیف به قالیشویی در چنین زمان کوتاهی وجود ندارد در چنین مواقعی است که شامپو فرش بیشترین کمک را کرده و قادر است در مدت زمان کوتاهی فرشها را کاملا تمیز و براق کند.

شامپو فرش قوی

یکی از بهترین انتخابها برای تمیزی بیشتر و صرفه جویی در هزینه ها خرید شامپو فرش قوی است که می تواند ضمن اثرگذاری مطلوب بر تمیزی فرشها به دلیل حجم کمتر مصرف از استفاده بیش از اندازه جلوگیری کرده و حتی با حجم کمی شامپو هم بخش وسیعی از سطح مورد نظر به خوبی تمیز شود.

منظور از شامپو فرش این نیست که فقط برای تمیز کردن فرشها مناسب بوده و در جای دیگر نمی توان از آن استفاده کرد زیرا این محصول جهت شستشو و پاک کردن تمامی لکه ها بر روی انواع موکت، تابلو فرش و حتی رویه مبل هم مناسب بوده و می تواند بهترین نتیجه را برجا بگذارد.

شامپو فرش نانوسان

برای این که لکه های کوچک را از روی فرش خود بزدایید بدون اینکه نیاز باشد به قالی شویی مراجعه کنید می توانید از شامپو فرش نانوسان آلمان استفاده نمایید با استفاده از شامپو فرش نه تنها می توانید لکه های ایجاد شده روی فرش را از بین ببرید بلکه می توانید حتی فرش خود را به این واسطه آلرژی زدایی کنید.

برای استفاده از شامپو فرش کافی است تا محلی که قرار است به واسطه آن تمیز کنید را کمی مرطوب کرده و سپس شامپو فرش را روی آن اسپری کنید فرآیند اسپری کردن را طوری انجام دهید که سراسر لکه ای که روی فرش قرار دارد آغشته به شامپو فرش شود.

ادامه مطلب  عاداتی من را تبدیل به دختری ثروتمند کرد

شامپو فرش نانوسان

طبق مدت‌ زمانی که روی بسته بندی شامپو فرش نانوسان شما درج شده ‌است لکه را به حال خود رها کنید و سپس با استفاده از مسواکهای مخصوص یا یک پارچه نخی آن را تمیز کنید اگر شما تمایل دارید تا لکه ایجاد شده را به واسطه پارچه تمیز کنید باید حتما به این نکته توجه داشته باشید که از یک پارچه سفید رنگ استفاده کنید زیرا به علت این‌ که ترکیبات شامپو فرش قوی می باشد ممکن است سبب شود تا دستمال شما به فرش رنگ دهد.

معمولاً لکه های ایجاد شده روی فرش را می توان با فرچه های مناسب یا با استفاده از اسفنجهای کوچک نیز از بین برد و سپس آن بخش در محلی قرار دهید تا به خوبی خشک شود پس ‌از خشک شدن متوجه می ‌شوید که دیگر هیچ اثری از لکه به ‌وجود آمده نخواهید یافت اگر برای زدودن لکه ‌ها با اندازه‌ های مختلف روی فرشها برای شما یک خوراک فکری به وجود آمده ‌است می‌ توانید از شامپو فرشها استفاده نمایید.

 

 

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *