بوقلمون وحشی کوچک

قیمت بوقلمون وحشی کوچک

از جمله پرنده هایی که اندازه تمام قسمتهای بدن آنها شامل گردن، پا و غیره بسیار بزرگ بوده می توان به بوقلمون وحشی اشاره نمود؛ قیمت خرید فروش بوقلمون وحشی در بازار سوال بسیاری از علاقمندان به این پرنده می باشد.

بوقلمون وحشی نیز خود نژادهای مختلفی داشته و به صورت کلی می توان گفت پنج گونه از این پرنده در جهان یافت می شود البته هر کدام از این گونه ها مشخصات ظاهری منحصر به فردی دارند که از روی این ویژگیها نیز به راحتی می توان نوع آن را شناسایی کرد برای مثال آن دسته از بوقلمونهای وحشی که پرهای آن شکلاتی رنگ بوده بوقلمون وحشی شرقی محسوب می شود.

قیمت بوقلمون وحشی کوچک

یکی از مهمترین پارامترهایی که در هنگام خرید انواع بوقلمون از نوع وحشی و قرقاول صحرایی به آن توجه می شود قیمت می باشد؛ بهتر است بدانید که قیمت بوقلمون وحشی این پرنده در بازار تحت تاثیر عوامل زیادی قابل تعیین است.

سن انواع بوقلمون وحشی با یکدیگر تفاوت داشته و میزان سن آنها نیز به صورت مستقیم بر قیمت تاثیر می گذارد انواع بوقلمون وحشی که جوان تر بوده به دلیل اینکه خاصیت جفت گیری در آنها بیشتر بوده قیمت بالاتری دارد.

به صورت میانگین می توان گفت که بوقلمون وحشی با وزنهای متفاوت بین پنج تا دوازده کیلوگرم موجود بوده که طبیعتاً هر چقدر که وزن آن بیشتر باشد با قیمت بالاتری نیز به دست مشتریان می رسد.

بوقلمون وحشی کوچک

بوقلمون وحشی سبب شده تا افراد نتوانند انتخاب صحیحی در خرید آبوقلمون زنده یا گوشت بوقلمون تازه داشته باشند، به همین علت قصد داریم در این مقاله به معرفی کامل این پرندگان و چگونگی نگهداری از آنها بپردازیم. نگهداری از انواع پرندگان مانند بوقلمون وحشی و طوطی لوتینو کوچک و بزرگ با اهداف مختلفی مانند تولید گوشت، تکثیر جوجه و فروش تخم در بازار انجام می گیرد اما قبل از هر اقدامی باید بدانید که این نوع بوقلمون از نظر ظاهری و تنوع نژاد چه ویژگیهایی دارد.

ادامه مطلب  پودر لیمو عمانی سیاه در کدام غذاها مضر است؟

بوقلمون وحشی کوچک

برای پرورش و نگهداری انواع بوقلمون وحشی کوچک، آزاد و پیر آشنایی با نژادهای مختلف آنها، فراهم کردن شرایط نگهداری مساعد، نوع تغذیه و همچنین چگونگی تامین و خرید آنها مهم هستند، تنوع نژاد

بوقلمون وحشی از پرندگان بومی منطقه آمریکای شمالی است که خود دارای ۵ زیر مجموعه از نژادهای مختلف می شود که شامل بوقلمون شرقی، اسسولا، مریام، گولد و ریو گراند است.

دم بوقلمون نر حالتی بادبزن مانند دارد و رنگ آن طوسی تیره است، وجود بالهای درشت و براق آن را از دیگر گونه های بوقلمون مجزا می کند و به علت جثه بزرگ به راحتی از بوقلمون ماده قابل تشخیص است.

بوقلمون وحشی استرالیا

یکی از زیباترین حیواناتی که در بسیاری از مناطق جهان یافت می شوند، بوقلمون وحشی و قرقاول صحرایی می باشد که این نوع از جانداران، دارای نژادهای مختلفی است که برترین آنها از نژاد ایران، استرالیا و آمریکا می باشد.بوقلمون حیوانی است تخم گذار که هم از تخم آنها و هم از گوشت این حیوان می شود استفاده کرد که به همین دلیل مراکز زیادی در سراسر جهان وجود دارند که انواع آنها را در شرایط مختلف، پرورش می دهند.

بوقلمون پرنده ای است که دارای دو جنس نر و ماده می باشد که انواع نر آنها نسبت به نوع ماده، دارای جثه ی بزرگ تری است که می تواند با ماده های زیادی جفتگیری کند.

گوشت و تخم این نوع از حیوان، دارای خواص بسیار زیادی است که به همین دلیل جزو مرغوب ترین و پرخاصیت ترین مواد غذایی در جهان به شمار می آیند.

ادامه مطلب  سبد حصیری پایه دار و رومیزی

بوقلمون وحشی استرالیا

یکی دیگر از معروف ترین و زیبا ترین نمونه های بوقلمون در جهان، بوقلمون وحشی استرالیا است که از لحاظ ظاهری با دیگر انواع بوقلمون در سراسر جهان تفاوت دارند.

بوقلمون وحشی استرالیا، دارای جثه و پاهای بزرگی هستند و همچنین این پرندگان دارای سری قرمز رنگ می باشند.

این نوع از حیوانات بیشتر در شمال استرالیا وجود دارند که دارای شکل و اندازه های گوناگونی می باشند.

بسیاری از نمونه های این نوع از بوقلمون در ایران نیز یافت می شوند که توسط مراکز مختلفی نگهداری و پرورش داده می شوند.

پرورش بوقلمون یکی از شغلهای بسیار سودده در جهان است زیرا امروزه از گوشت، تخم و پر این جانوران استفاده های زیادی می شود که همین امر سبب شده است تا این پرندگان از ارزش بالایی برخوردار شوند.

 

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *