قرار گرفتن در مسیر درست زندگیم را متحول و پولساز کرد

قرار گرفتن در مسیر درست زندگیم را متحول و پولساز کرد

برای اطلاع از سیستم کسب درآمد اینترنتی نیاز است بدانید که این سیستم به تخصص خاصی  برای شروع کار نیازی ندارد و تنها چیزی که شما در وهله اول باید به آن توجه کنید و در اختیار داشته باشید اراده و تصمیم جدی برای شروع کار است. قطعا با راه اندازی این سیستم کسب درآمد اینترنتی نتیجه مطلوب را خواهید گرفت.

من به پیشنهاد استادم گوش دادم و ترشیجاتی که کار میکردم را در فضای اینترنت آپلود کردم و اکنون مشتری فراوانی دارم.

ترشی مازندران

هیه بسیاری از چاشنیهای خوشمزه بسیار سریع و فوری بوده که یکی از این نمونه چاشنیها ترشی مازندران می باشد که همه شما می دانید این نوع از محصولات مخصوص جنوب کشورمان بوده و بسیار تند می باشد. در کشورمان مانند بسیاری از نقاط جهان افراد بسیار زیادی هستند که عاشق طعم تند و غذاهای فلفلی هستند. این گونه غذاها و چاشنیها به دلیل وجود انواع سبزیجات و صیفیجات دارای خواص بسیار زیادی بوده و همه ویتامینها درون آن وجود دارند.

از مواد اصلی برای ساخت اکثر ترشیها سرکه سیب می باشد که یکی از بهترین مواد برای کاهش قند خون می باشد و باعث کم کردن جذب کربوهیدرات می باشد. هه ما میدانیم که سبزیجات دارای انواع ویتامین بوده و غنی از مواد معدنی می باشد و استفاده از این سبزیجات در ترشی باعث بالا رفتن ویتامینهای n, k و انواع وتامین b در بدن می باشد.

 

ترشی مازندران

ترشی لیمو

جالب است بدانید که خواص سبزیجات در ترشی لیمو به اندازه طبیعی آن می باشد و کم نمی شودو می توان همان مقدار را با خوردن ترشی تامین کرد. بهتر است بدانید که عمل تخمیر در ساخت ترشی باعث به وجود آمدن انواع مختلف ویتامین b می شود که باعث می شود سیستم دستگاه گوارشی سلامت باشد.

ادامه مطلب  فلفل دلمه ای تلخ تراریخته یزد

 

بادمجان موجود در این ترشی دارای انواع ویتامین b,c و a می باشد که در کنار مواد معدنی مانند منیزیم، آهن، فسفر، کلسیم و پتاسیم باعث بالا رفتن سطح ایمنی بدن می شود. فیتونوترینتهای موجود در بادمجان باعث ایجاد خواص آنتی اکسیدانی شده و در بدن ایجاد خاصیت ضد سرطانی به وجود می آورد.

ترشی لیمو

ترشی فلفل

ترشی فلفل می ‌تواند هم به ‌صورت مجزا تهیه شود و هم همراه سایر مواد مورد استفاده قرار بگیرد اغلب ترشیها مزه تندی دارند و علت آن نیز استفاده از فلفل در دهه آنها می ‌باشد خرد کردن فلفل بر روی مواد ترشی باعث تند شدن مزه آن می ‌شود این نوع طعم از ترشی بیشتر مورد استفاده مردم جنوب کشور می ‌باشد که به آن ترشی بندری نیز می ‌گویند زیرا حاوی مقادیر بسیار زیادی از فلفل است.

فلفل هالپینو در واقع در کشورهایی مانند شیلی، مکزیک و اسپانیا تولید می ‌شود و به سراسر جهان صادر می‌ گردد این فلفل فوق ‌العاده پرخاصیت طر‌داران بسیار زیادی دارد زمان کشت تا برداشت فلفل حدود نود روز می ‌باشد یعنی برای رشد آن سه ماه نیاز است و این سرعت بالایی در کشاورزی محسوب می ‌شود. رشد فلفل نیاز به مناطق گرمسیری دارد و آب ‌و هوای گرم را می ‌طلبد از فلفل در انواع سالادها همچون سالاد کلم استفاده می ‌شود زیرا می ‌تواند سردی سالاد را از بین ببرد و گرمای مورد نیاز بدن را در حین خوردن سوالات تامین کند.

ترشی فلفل

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *