فروش حصیر چوبی قم

فروش حصیر چوبی قم + قیمت حصیر

در میان صنایع دستی حصیربافی جایگاه خاص و ویژه ایی دارد که قیمت مناسبی درهنگام فروش دارد انواع وسایل ساخته شده ازحصیرعبارتند ازحصیربالکن، زنیبل، سینی و انواع سبد که دراین جا می خواهیم درمورد حصیربالکن و قیمت آن توضیح دهیم اول اینکه این صنایع قدمت زیادی درایران دارد.

شغل اکثرمردم روستا حصیربافی می باشد این هنردستی درجنوب وشمال کشوررونق بیشتری دارد و در واقع جزء هنراصلی مردمان خون گرم جنوب است و رزق و روزی خود را نیز از این راه به دست می آورند

پس اگر به شهر های جنوبی سفرکردید حتما از انواع حصیر موجود در این شهر خرید کنید و مطمعن باشید نسبت به زحمتی که برای ساخت این تولیدات کشیده می شود پول چندانی پرداخت نکرده اید قطعا در پرداختن به این هنرساده و درعین حال زیبا بسیار کم لطفی شده است.

فروش حصیر چوبی قم

هیچگونه خدمات خاصی هم به عزیزان حصیرباف در رابطه با قیمت حصیر انجام نشده شاید اگردولت بیشتربه این قشرزحمت کش اهمیت می داد قطعا هم درسطح کشور و هم در بیرون از مرزهای کشور شاهد رشد این صنعت اصیل و کهن بودیم.

درهنگام حصیربافی تمامی کاربا استفاده ازدست وبه کمک چند ابزارکوچک انجام می گیرد طرزتهیه ی پرده حصیر برای بالکن بسیارسخت است و نیاز به صبروحوصله ی زیادی دارد این کار به همانند قالی بافی بر روی چوبه دار قالی انجام می گیرد برای هرسانتی متر که تقریبا یک نی می شود قلوه های آهنی نصب می شود این قلوه ها به اندازه ی تعداد نخ های جفت کننده ی حصیردر کنارهم است و باید گره بخورد تا یک قواره حصیرآماده شود چوب حصیر به دلیل نوع بافت های درونیش می تواند گرمای هوا را جذب کرده و باعث متعادل سازی دمای محیط شود.

ادامه مطلب  دراور چوبی سلطنتی کلاسیک اراک

در گذشته که کارخانه جات و ماشین الات کمتری وجود داشت دمای هوا مانند امروز گرم نبود و هوای سالم تر وخنک تری را تجربه می کردند به همین دلیل استفاده از وسایل حصیری بسیار کاریرد داشت و به راحتی برای ایجاد تعادل در دمای محیط استفاده می شد.

 

حصیر چوبی

در اصل حصیر بافی هنر دستی مردمان جنوب کشورمان است اما امروزه در شهر های مختلف برای کسب درآمد و اشتغال زایی آموزش داده می شود. زنان و مردان زیادی در شهر های جنوبی کشور مشغول به بافت گلدان، سینی، زیرانداز و دیگر ملزومات حصیری برای تامین منابع مالی و مخارج زندگی و یا صرفا برای سرگرمی و رونق صنایع دستی منطقه ی خود هستند.

حصیر چوبی

حصیرهای مسافرتی یا همان زیراندازها از گذشته تا کنون مورد استفاده همه مردم بوده و دارای استحکام و مقاومت بالایی هستند.روش های تولید حصیر و حصیر بافی در شهر های مختلف با توجه به اقلیم و آب وهوای آن منطقه متفاوت است که فروش حصیر چوبی قم یکی از آنهاست. برای بافت حصیر معمولا نیاز به ابزار خاصی نیست و بیشتر کار های آن به وسیله دست و برای برش دادن از قیچی و چاقو استفاده می شود.

تامین کنندگان زیادی از انواع و اقسام حصیر ها در شهر قم مشغول به فعالیت در این زمینه می باشند. یکی دیگر از کاربرد ها و مزایای حصیر جلوگیری از تابش آفتاب و ایجاد نوعی عایق یا به طور دقیق تر سایبان برای وسایل سرمایشی به مثابه کولر است . می توان از حصیر های چوبی برای حفاظت از کولر در برابر تابش آفتاب و خنک نگه داشتن کولر به خصوص در مناطق کویری مانند شهر قم که تابش خورشید بیشتر است استفاده کرد.

ادامه مطلب  اهمیت استعداد و توانایی در کسب موفقیت

با توجه به اینکه حصیر مقاومت زیادی در برابر پوسیدگی و همچنین خاصیت ضد آبی دارد برای این کاربرد بسیار مقرون به صرفه و مفید است و از طرف دیگر می تواند به کاهش مصرف انرژی برق به واسطه ی کم کردن استهلاک کولر کمک کند.

خرید و فروش حصیر متری

میزان خرید و فروش حصیر متری در سال گذشته خیلی زیاد بوده است و سال به سال در حال افزایش است زیرا این حصیر ها بسیار زیبا و جذاب هستند و مد شده اند و در بورس می باشند و هم چنین به دلیل جنس بسیار عالی و قیمت بسیار پایینی که دارند، بسیار مورد استقبال مردم عزیزمان ایران و هم چنین مردم کشورهای دیگر قرار گرفته اند.

خرید و فروش حصیر متری

به طوری که علاوه بر مردم ایران مردم کشورهای دیگر نیز تعداد بسیار زیادی از این حصیر ها را خریداری می کنند. و از آن‌ها استفاده می کنند به طوری که سالانه ارز بسیار زیادی از فروش و صادرات حصیر چوبی به کشور عزیزمان ایران وارد می‌شوند که صادرات این محصول علاوه بر این‌که سود بسیار زیادی برای کشور و هم چنین تولید کنندگان دارد به سود مردم عزیز کشورمان نیز می باشد زیرا سبب ایجاد اشتغال زایی و کارآفرینی بسیار زیاد در داخل کشور نیز می شود.

در تولید این حصیرها زحمت های بسیار زیادی کشیده می شود اما به دلیل استقبال بسیار زیاد و خرید بالای این حصیرها و هم‌ چنین تولید انبوه آن ها و با انصاف بودن تولید کنندگان آن‌ها را با قیمت بسیار ارزان و مناسب به فروش می رسانند زیرا تولید کنندگان بسیار با انصاف می باشند و به دنبال سود خیلیزیاد و کلان از فروش محصولات تولیدی خود نیستند و به مقدار کمی سود راضی و خوشنود هستند که این امر سبب جلب توجه مشتریان شده است به طوری که روز به روز بر تعداد آن‌ها افزوده می شود.

ادامه مطلب  با روسری از ورشکستگی نجات پیدا کردم
برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *