صادرات عسل عرق کاسنی عراق

صادرات عسل عرق کاسنی عراق

اگر با جوش و لکه روی صورتتان دسته پنجه نرم می کنید ما در این مطلب به شما آموزش می دهیم با روش گیاهی از پوست شاداب، جوان برخوردار شوید.
که عرق کاسنی و عسل برای لیفت صورت استفاده از محصولات طب سنتی بخاطر کیفیت و مرغوبیت در بازار زبان زد بسیاری از مردم شده است.

افرادی که به دنبال سلامتی و زیبایی پوست هستند و می خواهند به طور طبیعی این امر صورت بگیرد ما به شما ترکیب عرق کاسنی و عسل برای لیفت صورت به روش زیر پیشنهاد می کنیم:

مواد مورد نیاز

  • ۳ الی ۴ قاشق غذا خوری عسل طبیعی
  • ۳ قاشق غذا خوری آب کاسنی به طور صافی شده باشد
  • این دو محصول را خوب باهم ترکیب کنید و بهم بزنید. می توانید در طی ۳ وعده به صورتتان بزنید به خوبی ماساژ دهید.
  • به دلیل اینکه عرق کاسنی خاصیت ضدمیکروب، ضد التهاب، ضد قارچ دارا می باشد برای پوست بسیار مفید می باشد.

همچنین ترکیباب منحصربفرد عسل و عرق کاسنی برای پوست بسیار خارق العاده می باشد. چراکه خواص آبرسانی، لایه بردار، لیفت بسیاری عالی دارد.

شرایط صادرات عسل به عراق چیست؟

شرایط صادرات عسل به عراق به چه صورتی می باشد؟ موارد مهم در زمینه صادرات عسل چیست؟

ایران با توجه به مراتع گوناگون که دارد به عنوان یکی از بزرگترین تولید کننده گان عسل در منطقه شناخته می شود. تولید مرغوب و بسته بندی استاندارد عسل سبب شده است تا به صورت عمده به دیگر کشور ها مانند عراق نیز صادر گردد.
شرایط صادرات عسل به عراق چیست
اما نکته ای که قابل اهمیت می باشد این است که با رعایت چه مواردی می توان صادرات عسل عراق داشت؟ مشتریانی که طی سال ها فعالیت و خرید از مراکز معتبر توانسته اند بهترین مراکز را شناسایی نمایند به آنها به عنوان یک برند موفق در زمینه فروش عسل نگاه می نمایند.

ادامه مطلب  مسیر کوتاه تری برای رسیدن به هدفتان طی کنید

چرا که این مراکز نه تنها تولیدات مرغوب داشته اند بلکه با احترام گذاشتن به نظر مشتریان خود توانسته اند اعتماد آنها را کسب نموده و فعالیت نمایند.

این مراکز نه تنها در زمینه فروش در داخل کشور موفقیت آمیز عمل نموده اند بلکه به عنوان یک صادر کننده موفق توانسته اند به صادرات کشور کمک نموده و بهترین عسل را به دیگر کشورها ارسال نمایند.

  • توجه به نظر مشتریان عسل
  • فروش به صورت کاملا کارشناسی
  • بسته بندی مرغوب و با کیفیت عسل
  • بسته بندی با صورت استاندارد و بهداشتی
  • ارسال محصول به بهترین نحوه ممکن

صادرات عسل ایران به اروپا و مهمترین مشکل صادرات چیست؟

صادرات عسل کشورهای حوزه خلیج فارس، ترکیه و چین از جمله متقاضیان دریافت عسل ایرانی هستند و برخی از کشورهای اروپایی نیز با یک واسطه از ایران عسل وارد می کنند. ایران با داشتن شرایط جغرافیایی و آب و هوایی متفاوت یکی از تولیدکنندگان عسل مرغوب در جهان محسوب می‌شود.

تنوع گل و گیاهی کشور عامل تولید عسل‌های متنوع و باخاصیت دارویی است. میزان تولید عسل در کشور را حدود ۸۵ هزار تن که بیش از ۱۰هزار تن عسل از کشور صادر می شود.

چین با تولید بیش از ۳۰۵ هزار تن عسل بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده این محصول در جهان است. پس از چین، آمریکا با تولید ۸۲ هزار تن در جایگاه دوم تولید عسل قرار گرفته است. کشور آرژانتین سومین تولیدکننده این محصول است.

صادرات عسل ایران به اروپا

آیا می دانستید که مشکلات صادرات عسل چیست؟ بی‌توجهی مسئولان به صنعت زنبورداری، نابودی بخش کشاورزی را به همراه دارد.

ادامه مطلب  جملات تاکیدی در خصوص جذب پول و ثروت

قاچاق عسل و ملکه زنبور، قاچاق می تواند تهدید جدی ای برای صنعت زنبورداری ایران باشد.

برخی افراد سودجو کاهش برداشت عسل در سال های اخیر را ناشی از بی کیفتی ملکه های زنبور عسل می دانند.

تا بتوانند از این طریق با واردات و فروش آن بتوانند سود به جیب بزنند و چین، نیوزلند، آرژانتین، آلمان و مکزیک پنج کشور اول در صادرات عسل هستند که چین ۱۱ درصد از سهم صادرات عسل در جهان را دارد.

سهم نیوزلند و آرژانتین نیز به ترتیب ۱۱ درصد و ۸ درصد در بازار جهانی است که در واردات این محصول آمریکا بیشترین سهم را با ۲۲ درصد دارد که آلمان در واردات نیز سهم زیادی دارد و در واقع عسل را Re Export می کند. این کشور این ماده پر خاصیت را وارد کرده و خود مجدد آن را صادر می کند.

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *