شاه میگو اردبیل

شاه میگو پفکی اردبیل

بسیاری از شرکت ها و یا تولیدکنندگان بااستفاده از دستورالعمل هاوروش های جدید تولید که همه روزه در انواع و اشکال مختلف درحال ارائه است، اقدام به تولید اقلام متنوعی از این محصول می کنند. یکی از انواع آن شاه میگو جامبواست که ازانواع میگو های درشت جثه بوده وبه وضوح دارای اندازه ای بزرگترازانواع دیگر شاه میگودریایی می باشد. تنوع  شاه میگوجامبودرسایزهای متنوع در بازارموجودمی باشدو معروف ترین واعلاترین نوع آن شاه میگوبا برند خلیج فارس است.

شاه میگو های دیگری که در بازار آبزیان ایران وجود دارد،در تنوع رنگی سبزلجنی،آبی فیروزه ای و ارغوانی وجود دارند که شما عزیزان می توانید با ویزگی ها و خواص هر کدام از آنها به صورت جداگانه در سایت آراد برندینگ به عنوان بزرگترین مرجع تخصصی در این زمینه مراجعه نمایید.

شاه میگو پفکی اردبیل

شاه میگو جامبودرسواحل خلیج فارس و هم در اردبیل هم به صورت پرورشی وهم صیددرآب های آزاد تولید می شود. شاه میگوهای پرورشی دارای جثه ووزن بیشتری نسبت به نوع وحشی و دریایی آن می باشند.انواع مختلفی ازشاه میگودراقیانوس نیز وجوددارداما شاه میگوخوراکی موجوددرآبهای خلیج فارس از دو نوع سر پهن و شاخک دار تشکیل شده است.

شاه میگوجامبودارای سری بسیارپهن ونیزفاقدهرگونه شاخک وچنگال بوده و  دارای وسیله حرکتی چهار جفت پا جهت حرکت راحت است.شاه میگوجامبوسرپهن جزءیکی از خوشمزه ترین انواع میگوهامحسوب شده و جالب است بدانید که  بیشتر گوشت آن در قسمت دم قرار داردو به همین دلیل دارای گوشت تردوبسیار لذیذی است. علاوه براین میگو سر پهن حاوی انواع مواد معدنی واملاح فراوان و موردنیازبدن از جمله منیزیم و سلنیوم می باشد.

ادامه مطلب  پولدار شدن سریع و کسب ثروت با تلاش

 

شاه میگو اردبیل

یکی از بهترین نوع شاه میگو در اردبیل می باشد که این گونه در دریاچه شورابیل یافت می شود که قطب اصلی پرورش شاه میگو می باشد که هر شاه میگو بالغ بر ۵۰ تخم می تواند بگذارد این پروشگاه از نابودی نسل شاه میگو جلو گیری می کند.

جالب است بدانید که شاه میگو اردبیل گروهی از سخت پوستان با وضعیت اقتصادی و تجاری زیاد هستند کشورهای اروپایی از بزرگترین مصرف کنندگان آنها می باشد در اروپا استفاده از شاه میگوی آب شیرین به عنوان غذای دیرینه می باشد و در زمان های قدیم به عنوان غذای اشرافی به شمار می رفته تغذیه از شاه میگو از قرن سوم به صورت یک برنامه غذایی در بین مردم عادی جای باز کرده است.

شاه میگو اردبیل

شاه میگو ها در ۱۲۰۰ جنس ۱۱۰ هزار گونه مختلف طبقه بندی می شوند از آن میان حدود ۵۰۰ گونه شاه میگو در جهان وجود دارد که در ۲۹ جنس جای می گیرد این دسته بندی یعنی تعداد زیادی گونه و تعداد اندک جنس ها نشان می‌دهد که پراکندگی سیستماتیک این موجودات بسیار شدید بوده قدرت گونه زایی بلقوه بالایی دارد و تنوع آنها به علت سازگاری های اکولوژیک و فیزیولوژیک یا رفتاری می باشد.

 

شاه میگو پفکی

پیش از اینکه به معرفی شاه میگو پفکی پرداخته شود، باید به خواص شاه میگو در سطح وسیع تری اشاره کنیم. مواد مغذی موجود درشاه میگو بسیار زیاد است و مصرف شاه  میگو می تواند در منظم شدن  فشار خون و بسیاری از بیماری هایی ناشی از آن و درموارد بسیاری توسط پزشکان و به افرادی که می خواهند بهبود آنها تسریع شود،  توصیه می شود. مواد مغذی میگو آن قدر زیاداست که با مصرف شاه میگو به صورت هفته ای یک بار می تواند بسیاری از بیماری ها را کنترل و حتی به درمان آن بینجامد. با مصرف این ماده غذایی به جای گوشت قرمز،می توانیدشرایط بدنی بسیار مناسبی داشته باشید.

ادامه مطلب  قیمت دستمال نخی آشپزخانه جادویی رنگی

علاوه بر موارد ذکر شده، گوشت شاه میگو پفکی بسیار شیرین و لذیذ است که می تواند در طبخ محصولاتی نظیر شاه میگو پفکی و در مصارف خانگی و رستورانی مورداستفاده قرار گیرد. شاه میگو پفکی که از شاه میگو اعلا تهیه می شود، دارای مقادیر بسیار بالایی پروتئین و درعین حال چربی بسیار کم و مقدار باور نکردنی سلنیوم درگوشت آن است.

شاه میگو پفکی

شاه میگو پفکی از ترکیب شاه میگو، تخم مرغ، ماست، آرد، بکینگ پودر، مقادیری آبلیمو، پیاز،  زعفران با نمک و فلفل سیاه به میزان دلخواه تهیه می شود؛ شاه میگو پفکی را برای خوشمزه تر شدن باید در مقدار زیادی سس گوجه خوابانده شود.

برای تهیه شاه میگو پفکی که از خوشمزه ترین انواع این ماده غذایی در سفره های خانگی و یا رستورانی به صورتی است که با دستور غذایی مخصوصی باید تهیه شود. این وب سایت با عرضه این محصول و استفاده از بهترین ماده اولیه در طبخ آن به صورت نیم پخته و پخته آماده مصرف، توانسته است با اطلاع رسانی مناسب شاه میگو تمپورا را در سبد غذای خانواده های ایرانی که قبلا کمتر میل به استفاده از آن داشته اند، بگنجاند. تولید کنندگان سعی کرده اند با تولید شاه میگوآکواریومی به صورت انبوه به کاهش قیمت آن برای استفاده طیف بیشتری از افراد جامعه با سطح درآمدی متفاوت، اقدام کنند.

خرید و فروش ارز دیجیتال

حتما ببینید

ایده ای برای فرش مرا میلیاردر کرد

ایده ای برای فرش مرا میلیاردر کرد

بعد از تموم شدن درسم به دنبال راهی برای کسب درآمد بودم ولی با توجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *