راز تمیزکاری با ماشین ظرفشویی و شوینده ها

راز تمیزکاری با ماشین ظرفشویی و شوینده ها

به منظور شستشوی ظروف می توان از ماشین ظرفشویی استفاده کرد. برای استفاده از ماشین ظرفشویی می توان از انواع قرص ماشین ظرفشویی استفاده کرد. انواع قرص ماشین ظرفشویی در برندهای مختلف و انواع مختلفی در بازار موجود است. از بهترین برندهای موجود در بازار برند فیری است. این برند ترکیه ای در ایران نیز شناخته شده بوده و طرفداران زیادی دارد. قرص ظرفشویی فیری در انواع مختلفی موجود بوده و هر کدام قدرت چربی زدایی متفاوتی دارند. می توان انواع مدل های قرص ظرفشویی فیری را در سه مدل جار، پلاتینیوم و پلاتینیوم پلاس دسته بندی کرد. قرص فیری جار قدرت چربی زدایی و پاک کنندگی کمتری دارد و قرص پلاتینیوم پلاس قدرت چربی زدایی و پاک کنندگی بیشتری دارد. تمامی مدل های قرص ظرفشویی فیری دارای خاصیت جلادهندگی و درخشان کنندگی هستند. همچنین تمامی مدل های قرص ظرفشویی قدرت رسوب زدایی دارند و پس از هر بار شستشو ماشین ظرفشویی را از هرگونه مواد غذایی باقیمانده خالی می کند و از این طریق سبب افزایش طول عمر شده و سبب می گردد تا بوی مناسبی از ماشین ظرفشویی ساطع گردد. به منظور استفاده از قرص فیری کافی است یک عدد از این قرص را در داخل محفظه ماشین ظرفشویی قرار داده و عملیات شستشو را انجام دهید. همچنین تهیه قرص فیری اصل بسیار حائز اهمیت است و می بایست قرص فیری را از مناطق آزاد تجاری یا از فروشگاه های اینترنتی که به فروش کالاهای مناطق آزاد تجاری می پردازند، پرداخته شود. قرص ظرفشویی فیری از بهترین، با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین قرص های ماشین ظرفشویی موجود در بازار است.

ادامه مطلب  قیمت سرویس قابلمه گرانیتی ایرانی

ماشین ظرفشویی سازگار با قرص های موجود در بازار ایران

جهت شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی می بایست از قرص استفاده کرد. اغلب اگر حجم ظروف برای شستشو زیاد بوده و ظروف چربی و آلودگی زیادی داشته باشند از قرص برای شستشو استفاده شده، در غیر اینصورت از ژل یا پودر ماشین ظرفشویی استفاده می شود. استفاده از قرص باکیفیت اهمیت دارد، اما می بایست از قرص باکیفیتی استفاده شود که با ماشین ظرفشویی سازگار باشد . ماشین ظرفشویی ال جی یکی از بهترین برندهای ماشین ظرفشویی است که با انواع قرص های ماشین ظرفشویی سازگاری دارد. ماشین ظرفشویی ال جی برندی با کیفیت است و به راحتی در بازار یافت می شود. جهت خرید قرص های مورد استفاده در ماشین ظرفشویی ال جی می توان به مناطق آزاد تجاری جهت خرید مراجعه کرد و یا از فروشگاه های اینترنتی که به فروش محصولات مناطق آزاد تجاری می پردازند استفاده کرد. برای کارایی بهتر این دستگاه بهتر است از شوینده های مناسب استفاده کنید. در صفحه بهترین شوینده برای ماشین ظرفشویی ال جی میتوانید آن ها را بیابید.

تمیز کردن عمقی ظروف با ماشین ظرفشویی

به منظور شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی می بایست از قرص اصل و باکیفیت استفاده کرد. قرص های مختلفی در بازار موجود هستند و انواع مختلفی دارند، اما می بایست از قرص متناسب با ماشین ظرفشویی استفاده شود که اصل و باکیفیت باشد. قرص اصل قابلیت چربی زدایی زیادی دارد. علاوه بر چربی زدایی قرص ها قابلیت جلادهندگی ظروف و رسوب زدایی ماشین ظرفشویی را نیز انجام می دهند. جلادهندگی سبب می گردد تا ظروف درخشان تر به نظر برسند و رسوب زدایی سبب می گردد تا عمر مفید ماشین ظرفشویی بالاتر رود و بوی مناسبی از ماشین ظرفشویی ساطع شود. اغلب اگر ظروف چربی و آلودگی زیادی داشته باشند از قرصی استفاده می شود که قابلیت چربی زدایی بیشتری داشته باشد و اگر ظروف چربی کمتری داشته باشند و یا حساس باشند از قرصی استفاده می گردد که قابلیت چربی زدایی کمتری داشته باشد و بر ظروف خط و خش ایجاد ننماید. تمامی موارد یاد شده زمانی انجام می شود که قرص ماشین ظرفشویی اصل باشد. به منظور خرید ماشین ظرفشویی اصل بهتر است از مناطق آزاد تجاری یا از فروشگاه های اینترنتی معتبر که به فروش کالا از مناطق آزاد تجاری می پردازد، اقدام گردد.

ادامه مطلب  پاك كردن رنگ گردو از دست با 7 روش سریع

منبع : فروشگاه اینترنتی ارس خرید

حتما ببینید

نکات مهمی که باید برای تعمیر و نگه داری لوازم خانگی در منزل بدانید!

نکات مهمی که باید برای تعمیر و نگه داری لوازم خانگی در منزل بدانید!

شاید هیچ وقت هیچ‌کدام از ما تصورش را نمی‌کردیم که تا این حد زندگی‌مان به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *