دستگاه صنعتی من را به رفاه مالی رساند

دستگاه صنعتی  من را به رفاه مالی رساند

شغلی که من قبلا از آن کسب درآمد میکردم اتو شویی بود و همیشه به فکر مسیری بودم که همه ایام درآمد خوبی داشته باشم نه این که فصلی باشد به همین خاطر با صحبت یکی از دوستانم وارد عرصه تجارت دستگاه های صنعتی از قبیل انواع اتو پرس شدم و به خواسته قلبی خود رسیدم.

اتو پرس ایرانی

انواع مختلف اتو پرس ایرانی  با برند ها و سایز های متفاوت در بازار موجود می باشند. باید توجه داشت که استفاده از اتو پرس مهارت هایی نیز لازم دارد و برای عادت کردن به استفاده از آن به مقداری تمرین نیز نیاز خواهید داشت.فاکتورهای زیادی هنگام خرید اتو پرس باید مورد توجه قرار گیرند و در نهایت خریدار باید بر اساس فاکتوری که از اهمیت بیشتری برای او برخوردار است اقدام به انتخاب و خرید وسیله نماید.یکی از مهمترین فاکتورها در نظر گرفتن این مساله است که شما قصد دارید از اتو بیشتر برای چه نوع پارچه ای استفاده کنید؟ الیاف طبیعی مانند پارچه های کتانی و یا ابریشمی و نیز پارچه های ساخته شده از الیاف ضخیم مانند جین، به بیشترین مقدار بخار هنگام اتو کردن نیاز دارند.اتویی با قابلیت اسپری بخار و بخار پرفشار برای این چنین پارچه هایی مفید خواهد بود. اگر شما اکثرا پارچه های الیاف مصنوعی یا ترکیبی را اتو می کنید، نیازی به چنین بخار قدرتمندی در اتو پرس خود ندارید.

اتو پرس ایرانی

اتو پرس خانگی

اتوپرس خانگی این توانایی را دارند که با توجه به مخزن بزرگ آبی که دارند بخار بیشتری را تولید کنند که این بخار بیشتر حرارت بیشتری را نیز با خود تولید می کند. این کارکرد سبب می شود که عمل اتو کردن سرعت بگیرد و صاف و یکدست شدن لباس ها بهتر و مطلوب تر انجام شود. یکی از قابلیت های اساسی اتوپرس ها، داشتن فیلتر آب به منظور جلوگیری از رسوب املاح معدنی در آب است. این قابلیت ضد رسوب سبب می شود که ۹۹ درصد املاح و مواد معدنی محلول در آب تصفیه شده و از این رو عمر دستگاه به طور قابل ملاحظه ای افزایش یابد.

ادامه مطلب  قیمت بوقلمون وحشی کوچک

اتو پرس خانگی

 

اتو پرس صنعتی

اتو پرس صنعتی یکی از تجهیزات لاندری می باشد که انواع پارچه، لباس، ملحفه، پرده، حوله، الیاف مصنوعی و منسوجات را اتو می کند و چین و چروک آنها را برطرف می کند. این دستگاه برای برطرف کردن چین و چروک ها، صاف کردن البسه، نرم کردن پارچه برای اتو شدن بهتر و تولید گرما از بخار یا برق استفاده می کند. اتو پرس ها به دلیل برخورداری از مزایا و ویژگی های منحصر به فرد و کاربری آسان، طرفداران زیادی دارند و در اکثر مراکز دارای لاندری های صنعتی استفاده می شوند سیستم کار اتو پرس‌های صنعتی امروزی و پیشرفته مکانیکی و پنوماتیکی می باشد اما مدل های قدیمی به صورت مکانیکی و با نیروی اپراتور عمل می کنند. همان طور که گفته شد، اتو پرس برای گرمایش از بخار استفاده می کند و در صورت عملکرد مداوم، در ۱ ساعت حدودا ۶۰ الی ۷۰ کیلوگرم بخار مصرف می کند.بخار ورودی به دستگاه فیلتر پرس صنعتی باید فشاری حدودا ۴ الی ۵ بار داشته باشد. بخار خروجی از اتو پرس باید حتما از محیط خارج شود و به فضای باز منتقل گردد.

اتو پرس صنعتی

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *