داستان خرید لامبورگینی من در 21 روز بدون هیچ سرمایه قبلی!

داستان خرید لامبورگینی من در ۲۱ روز بدون هیچ سرمایه قبلی!

شاید باورش برای شما سخت باشد ولی من در ۲۱ روز و بدون داشتن هیچ سرمایه قبلی، توانستم به چنین ثروتی برسم که لامبورگینی خریداری نماییم.

انتخاب درست من در واقع مربوط به انتخاب محصول درست من برای فروش می باشد، افراد زیادی هستند که در تاجر هستند ولی خرید و فروش دارند ولی همه شان موفق نیستند، خرما از محصولاتی می باشد که بسیار پر طرفدار بوده و می تواند پول زیادی برای شما فراهم آورد.

شما هم می توانید میلیاردر بعدی باشید به شرطی که با ویژگی های این محصول آشنا باشید.

خرما  مضافتی صادراتی

خرما مضافتی صادراتی یکی از مهمترین کالاها و مواد غذایی صادراتی در ایران محسوب می‌شود، ایران به کشورهای امارات، پاکستان، روسیه، ترکیه و هند بیشترین صادرات خرما را دارد.

از مهمترین انواع خرما در ایران می‌توان به موارد روبرو اشاره کرد: خرما مضافتی (رطب مضافتی)، خرما پیارم، خرما استعمران، خرما ربی، خرما کبکاب، خرما شاهانی و خرما برهی.

انواع مهم خرمای صادراتی به تفکیک استان در ذیل بیان شده است: استان کرمان، خرمای مضافتی استان سیستان و بلوچستان، خرمای مضافتی استان خوزستان، خرمای استعمران استان فارس، خرما زاهدی و خرما کبکاب استان هرمزگان، خرمای پیارم استان بوشهر.

بهترین خرمای مضافتی ایران نیز این موارد می باشد: خرمای پیارم، مجول و مضافتی جزو خرما‌های گران قیمت و مهم صادراتی محسوب می‌شوند.

خرما مضافتی صادراتی

خرما بحری عسلی

خرما بحری عسلی یا همان رطب زرد رنگی روشن دارد، این خرما در زمان رطب بودن و قبل از اینکه کاملا به مرحله رسیدن و یا پختن برسد زرد رنگ است و بعد از ان در زمان پختن خرما و آماده شدن به رنگ قهوه ای روشن در می آید.

ادامه مطلب  بهترین فیلم های هومن سیدی

معمولا این خرما زود رس است و در زمان رطب برداشت می شود و مابقی فرآیند آماده شدن خرما بعد از چیده شدن خرما طی می شود، زمان برداشت و شستشو، حمل و نقل و نهایتا بسته بندی خرما عسلی بسیار مهم است.

این خرما بافتی بسیار نرم دارد و بر اثر فشار له شده و یا متلاشی می شود از این رو باید حتی المقدور فرایند بسته بندی و عملیات های دیگر روی خرما بصورت مکانیزه انجام شود.

خرمای پیارم معروف به خرمای شکلاتی گران‌ترین خرمای ایران، از نوع خرماهای نیمه خشک و دیررس است که در بازار داخلی و خارجی طرفداران زیادی دارد، عمده قند موجود در آن از نوع فروکتوز است که به راحتی و سرعت در متابولیسم بدن استفاده شده و به عنوان قند مجاز مصرفی برای افراد مبتلا به دیابت بسیار مناسب است.

خرما بحری عسلی

خرما پیارم صادراتی

پیارُم (Piarom or Pyarom) نام یکی از انواع خرماهایی است که در شهرستان حاجی آباد استان هرمزگان کشت میشود، خرما پیارم صادراتی گران قیمت ترین خرمای ایران نیز میباشد.

خرمای پیارم از نوع تجاری و درجه یک میباشد، به دلیل کیفیت مناسب و بازارپسندی، یک خرمای خاص صادراتی محسوب میشود، این محصول تاکنون به خوبی توانسته توجه بازارهای جهانی را به خود جلب نماید.

پوست نازک این خرما به رنگ قهوه‌ای تیره میباشد، با توجه به اینکه گوشت و پوست آن کاملاً به یکدیگر چسبیده‌اند، ظاهری زیبا و مطلوب دارد و فرایند شستشوی آن نیز در زمان مصرف، باید به صورت کامل صورت گیرد.

خرما پیارم صادراتی

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *