کربنات کلسیم خوراکی

تلاش و کوششم مرا به ثروتمندی رساند

هیچ قانونی وجود ندارد که بگوید تنبل باش و به ثروت برس. همه جا صحبت از با تلاش و کوشش به ثروت رسیدن است. زندگی من مثالیست برای همه اطرافیانم که با تلاش کردن و عزمی راسخ تجارتم را شروع کرده و حاصل آن ثروتمند شدنم بود. در ادامه با من همراه باشید.

کربنات کلسیم پودری

کربنات کلسیم پودری تهیه شده از سنگ معدنی کلسیم است که پس از آسیاب شدن در بسته بندی با وزن های متفاوت عرضه می شود، برای اطلاع از قیمت و خرید این محصول با ما در تماس باشید. کربنات کلسیم به طور طبیعی در پوشش بیرونی سخت پوستان صدف ها پوست تخم مرغ و غیره موجود است. سنگ کلسیم با نام های سنگ آراگونیت، کلسیت، سنگ مرمر و سنگ آهک نیز شناخته می شود.

کربنات کلسیم پودری

کربنات کلسیم خالص

پودری که همگن بوده و درجه خلوص آن بالاتر باشد مرغوبیت پودر کربنات کلسیم خالص آن بیشتر خواهد بود. دو نوع مختلف از کربنات کلسیم معدنی به صورت پودری و رسوبی در بازار موجود است. همچنین این محصول به عنوان آلیاژ در آلومینیوم بریلیم مس سرب و منیزیم به کار برده می شود.

کربنات کلسیم خالص

کربنات کلسیم خوراکی

کربنات کلسیم خوراکی یکی از این افزودنی هاست که در صنایع غذایی بسیار پرکاربرد است. مصرف بیش از حد آن می تواند موجب استفراغ درد شکم و هایپرکلسمی گردد و مصرف کربنات کلسیم باید تحت نظارت کارشناسان مواد غذایی صورت گیرد.

کربنات کلسیم خوراکی

ادامه مطلب  پتو مسافرتی ریلکس مخمل پشمی

حتما ببینید

لباس های کوتاه خود را دور نریزید!

لباس های کوتاه خود را دور نریزید!

حتما شما هم در کمد لباس خود لباس‌هایی دارید که برای شما کوتاه شده‌اند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *