بعد از چند سال دیدن دوست قدیمی ام من را پولدار کرد

بعد از چند سال دیدن دوست قدیمی ام من را پولدار کرد

کفپوش گرانولی را ۱۰ سال پیش برای اولین بار دست دوستم دیدم. به صورت نمونه کوچک ۲۰سانتی متری بود. گفت بازیافت لاستیک است و میخواد بزنه در کار این محصول و دنبال مشتری میگرده.آن زمان چیزی از آن نمیدانستم چون شغلم چیز دیگری بود. در حالی که زیر و روی کفپوش را برسی میکردم به این فکر میکردم که چقدر خوب که بلاخره هم قضیه بازیافت لاستیک های فرسوده حل شد و هم کفپوش ورزشی جدیدی ظهور کرد من هم از این فکر بکر استفاده کردم و کسب و کار دومم را در این زمینه شروع کردم و امروزه که کارم را توسعه دادم انواع کفپوش ها را تولید میکنم و این کسب و کار جزو اولین منبع درآمد من شده است

کفپوش خودرو

کفپوش‌  خودرو از جنس  نمدی را می‌توان با موکت‌هایی که در خانه است به راحتی برش داد و از آن در خودرو استفاده کرد اما جذب و ماندگاری بالایی نداند ولی در مجموع می‌توانند گرد و خاک و اب را جذب کنند تا به کف خودرو آسیب نرساند.اگر آب یا مایعات دیگری روی کفپوش‌ها بریزد و تمیز نشود ممکن است بعد از مدتی سبب پوسیدگی کف خودرو شود بنابراین بهتر است پس از نفوذ مایعات تمیز شود تا آسیبی به کف خودرو وارد نشود.هنگام خرید زیرپایی به این نکته توجه کنید که استاندارد و اندازه کف خودرو باشد همچنین از خرید کفپوش‌هایی که برای تمام خودرو‌ها مناسب است پرهیز کنید.در پایان به این نکته توجه داشته باشید که اگر کفپوش کف خودرو می‌لغزد آن را تعویض کنید؛ زیرا ممکن است حرکت پدال‌ها را درگیر کند و باعث تصادف شود.

ادامه مطلب  مبل سلطنتی فرحی ظریف طوسی طلایی

کفپوش خودرو

کفپوش گرانولی

کفپوش گرانولی از گرانول (دانه های بازیافت شده از لاستیک خودرو) چسب مایع kore143a و رنگ پودری ساخته می شود.از دو قسمت زیره و رویه تشکیل شده است. فقط رویه کفپوش رنگ آمیزی می شود و زیره کار که هنگام استفاده از کفپوش گرانولی قابل مشاهده نیست رنگ نخورده و مشکی می ماند.رویه کفپوش تشکیل می شود از گرانول و چسب که در میکسر جداگانه با هم مخلوط شده و بنا بر سفارش مشتری رنگ میخورند. البته اگر کفپوش گرانولی مشکی سفارش داده باشید ، هیچ رنگی نخواهد خورد.مواد آماده شده توسط سینی لغزان زیر پرس هدایت می شود و با فشاری حدود ۱۵۰ الی ۲۵۰ تن (بسته به ضخامت) و در حرارت ۱۷۰ درجه سانتی گراد به اصطلاح می پزد.بعد از زمان ۵ الی ۸ دقیقه (بسته به ضخامت کفپوش) از زیر پرس خارج شده و بر روی پالت قرار می گیرد.

کفپوش گرانولی

کفپوش لمینت

یکی از اصلی ترین و مهم ترین کاربردهای کفپوش  لمینت در کف منزل و خانه های مسکونی است اما اصولا پارکت لمینت می تواند به عنوان کفپوش در بسیاری از مراکز و ساختمان ها به کار گرفته شود از جمله: خانه ها، کافی شاپ ها، رستوران ها، کلاس ها و آموزشگاه ها، مراکز ورزشی، فرهنگی، هنری و حتی شرکت های تجاری و خصوصی. بطوری که در هر کدام به نوعی می تواند زینت بخش فضای آن مکان بوده و به عنوان یک کفپوش با دوام و در عین حال کاملا امروزی و مدرن (مانند پارکت لمینت آلمانی وروکس) به کار گرفته شود.

کفپوش لمینت

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *