با یک برنامه ریزی عالی میلیاردر شدم

با یک برنامه ریزی عالی میلیاردر شدم

زمانی که به افراد ثروتمند نگاه می کنیم، به این پی میبریم  که همیشه پشت موفقیت آن ها یک برنامه ریزی درست و دقیق وجود داشته است. اگر شما می خواهید که پولدار شوید باید برای آن برنامه ریزی داشته باشید و همیشه آینده نگر باشید.

لباس عروس

نکته دیگر انتخاب رنگ لباس عروس است که در زمان های قبل انتخاب ها محدود به رنگ سفید بود ولی الان در رنگ هم تنوع داریم و شما می توانید برای مراسم های عقد یا مراسم هایی که فرمالیته هستند از رنگ هایی مانند کرمی، نقره ای، گلبهی و غیره استفاده کنید که انتخاب رنگ بستگی به سلیقه و رنگ پوست شما دارد که کدام یک از این رنگها به شما بخورد.

به غیر از این لباس عروس پوشیده، عروس خانم هایی هم هستند که به دنبال کلاه پوشیده برای لباس عروسشان هستند که بتوانند موهای خود را نیز بپوشانند که در این خصوص توربان ها می توانند به شما کمک شایانی کند که هم به صورت ساده وجود دارد و هم اینکه دارای مدل های متنوع هستند که باز هم انتخاب ان بسته به سلیقه خود شما دارد.

در مورد دیگر اکسسوری های این لباس پوشیده باید به دستکش و تاج نیز اشاره داشت که اگر توربان هایی که انتخاب می کنید تزییناتی هستند و روی آنها کار شده است دیگر نیازی به تاج ندارید ولی به طور کلی از انتخاب تاج های خیلی بزرگ پرهیز کنید و تاجی را انتخاب نمایید که به لباس عروس پوشیده شما بخورد و با آن تناسب داشته باشد.

ادامه مطلب  با خامه ترش کاله به ثروت برسید

لباس عروس

لباس بلوچی

لباس خاصی که بانوان بلوچی استفاده می کنند سبب شده تا خیاطی و برش این نوع لباس بلوچی  دارای شرایط و متد خاص خود باشد. گرچه بسیاری از خیاطان بلوچ کار برش لباس را به صورت بدون الگو و بسیاری دیگر از الگو برای خیاطی و برش استفاده می کنند اما برآیند و ماحصل کار دقیقا یکی است‌. و در نهایت می توان لباسی فاخر، خوش رنگ و لعاب و بسیار زیبا را با کارهای دستی مانند آینه کاری، گلدوزی و مهره دوزیهای بسیار زیبا در بازار پیدا کرد. برای خیاطی برش لباس بلوچی زنانه نیاز به انواع اندازه دقیق از سایزهای مختلف داریم تا بتوانیم لباسی به قاعده و خوش ترکیب را دوخته و روانه بازار  نماییم. تولید کنندگان و خیاطان تلاش می کنند تا انواع این لباسها را با سایزهای دقیق برش زده و لباسی کاملا استاندارد از جهت اندازه را در رنگهای مختلف و زیبا روانه بازار نمایند.

لباس بلوچی

لباس زنانه

لباس زنانه (Women’s suits) در گمرک جهانی با کد تعرفه (HS Code) به شماره ۶۱۰۴ شناخته می شود. این کد شامل لباس به صورت دست، به صورت مجموعه، ژاکت، ژاکت ورزشی، پیراهن بلند (Dress)، دامن، دامن شلواری، شلوار، شلوار سر هم دارای بند و پیش بند، نیم شلوار و شلوار خیلی کوتاه زنانه یا دخترانه، کشباف یا قلاب باف می باشد.

لازم به ذکر است که همه ی محصولات را به طور دقیق و جزئی نمی توان بررسی کرد و به همین علت گروهی از کالا ها را که مرتبط با کالای مورد نظر شما است، تحلیل و بررسی میکنیم تا استعداد های بازار محصول منتخب را در مناطق مختلف دنیا بشناسیم.

ادامه مطلب  موفقیت های بزرگ با پله های کوچک شروع می شوند

تمام گزارشات زیر براساس آنچه تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی در گمرکات اظهار و ثبت شده، درج شده است.

تلاش بر این است که با مطالعه این گزارشات فضای تجاری محصول مدنظرتان را بهتر بشناسید و با آگاهی بیشتر اسباب نتیجه گیری قوی تر را برای تجارت خود فراهم آورید.

در ماه‌های اول تولد بهتر است لباس سرهمی نوزاد تهیه کنید. لباس سرهمی از یک بلوز و شلوار متصل به هم تهیه شده که لباس روزمره و حتی لباس خواب راحتی برای نوزاد به شمار می‌آید. لباس سرهمی نوزاد چند دکمه دارد که برای تعویض پوشک نیز لباس راحتی محسوب می‌شود.

لباس زنانه

 

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *