دمنوش عناب و آویشن

با یک انتخاب استثنایی ثروت را جایگزین فقر کردم

زمانی که قصد داشتم وارد حوزه کاری بشوم پیشنهاد پدرم را که به من گفته بود در کنارش شغل نانوایی را ادامه دهم را رد کردم چراکه من به دنبال اهداف و درآمد بالاتری بودم و لذا با ورود به حوزه های پر فروش و استثنایی زیر توانستم به اهداف خود برسم و با درآمد بالا ثروت را جایگزین فقر کنم.

دوخت روبالشتی

دوخت روبالشتی به دو روش زیپ دار و بدون زیپ انجام می گیرد. روبالشتی یکی از کالا هایی می باشد که به تعداد بسیار انبوه همواره تولید می شود. علاوه بر تهران شما نیز می توانید در شهر خود تولیدی های این کالا را بیابید. از جمله انواع روبالشتی و روتختی اسپرت که در این تولیدی ها تولید می شود روبالشتی زیپ دار است. در مراحل دوخت این نوع روبالشتی زیپ دار نسبت به سایر انواع یک مرحله اضافه وجود دارد و آن نیز دوختن زیپ می باشد. همانطور که میدانید تهران یکی از مراکز بزرگ که شامل تولیدی ها و کارخانه ها می باشد، است. این تولیدی ها و کارخانه ها می توانند در مرکز شهر و یا در حاشیه آن قرار داشته باشند. اما دسترسی به آنها آسان خواهد بود، چرا که شما می توانید با یک سرچ از انواع مختلف این تولیدی ها و کارخانه ها آگاهی پیدا کنید.

دوخت روبالشتی

دمنوش عناب و آویشن

دمنوش عناب و آویشن طبع گرمی دارد و مصرف دمنوش آویشن همراه با عناب دارای خواص بسیار زیادی می باشد. طرز تهیه آن به این صورت می باشد که دو قاشق آویشن را با تعدادی عناب داخل قوری قرار دهید بعد یک لیوان آب داخل آن بریزید و نیم ساعت صبر کنید تا دمنوش کامل دم بکشد، هنگام مصرف دمنوش آن را از صافی رد کنید، اگر نمی توانید آن را به تنهایی نوش جان کنید می توانید از نبات یا عسل کوهی داخل آن استفاده کنید. از خواص این دمنوش می توان به این اشاره کرد که توان قلب را برای گردش خون بهتر افزایش می دهد، آسم و تنگی نفس را بهبود می بخشد، به رفع خارش شدید بدن کمک می کند، زمانی که شما به سرماخوردگی از نوع ویروس مبتلا هستید سریعتر به بهبود شما کمک می کند.

ادامه مطلب  ​​اکسیژن محلول در آب و کاربرد آن در کشاورزی آکواپونیک

دمنوش عناب و آویشن

دوخت لباس بلوچی تک دار

دوخت لباس بلوچی تک دار به عنوان یک لباس محلی بسیار طرفدار دارد. لباس محلی بلوچی متناسب با شکل، نحوه ی زندگی مردمان و آب و هوای آن منطقه شکل گرفته است. الگو لباس بلوچی زنانه با تار و پود فرهنگی مردم آمیخته شده است و در آن از پارچه های ابریشمی رنگی مانند سبز، قرمز، نارنجی، مشکی و دیگر رنگ های سلیقه ای آن ها دیده می شود که با سوزن و با حرکت دست های هنرمندانه ی آنها آمیخته شده، رویت می شود. این لباس ها طرح هایی اصیل از پوشش ایرانی را به وجود آورده اند. لباس های سوزن دوزی شده در شهرهای مربوط به استان سیستان و بلوچستان با قیمت های بسیار زیادی به فروش می رسند. سوزن دوزی لباس بلوچی چیست؟ این هنر یکی از رو دوزی های منحصر به فرد و فوق العاده ی کشور می باشد که هنری بسیار ارزنده است.

دوخت لباس بلوچی تک دار

حتما ببینید

 انتخاب باغ تالار گرمدره برای برگزاری مراسم و تشريفات عروسي بسیار مهم است و سبب می‌شود

باغ تالار گرمدره، محیطی دنج برای برگزاری مراسم‌های خاص

انتخاب باغ تالار گرمدره برای برگزاری مراسم و تشريفات عروسي بسیار مهم است و سبب می‌شود که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *