با شغل جانبیم به درآمد میلیونی رسیدم

با شغل جانبیم به درآمد میلیونی رسیدم

اگرچه داشتن شغل دلخواه برای هر فردی مایه ی مسرت است اما شغل و مسائل مربوط به آن فشارهای روانی ایی به همراه دارد. استرس شغلی یکی از این فشارها است. استرس می تواند عوارض جسمانی، رفتاری و روانی فراوانی داشته باشد. از این رو باید شغلی انتخاب میکردم که استرس کم و سود بالایی داشته باشد. حتما شما هم در خصوص حوزه پرسود یخچال شنیده اید با کمی تحقیق فعالیتم را در این حوزه شروع کردم و به سود خوبی دست پیدا نمودم .

یخچال جنرال

بسیاری از افراد در هنگام خرید  انواع یخچال جنرال تمایل دارند که  یخچال و فریزر همسان و یک شکلی را خریداری نمایند که دو قلو باشند. این نوع یخچال و فریزر به سبب کارآیی بالا و فضای بسیار گسترده ای که دارند، ازهمان ابتدا مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفتند.

یکی از مهم ترین پارامترها در هنگام خرید یخچال موضوع فضای داخلی و حجمی است که داخل آن جای میگرد که با واحدی به نام فوت این حجم اندازه گیری می شود. یخچالهای موجود در بازار در حجمهای مختلف ۲۷، ۳۰، ۳۲، ۳۴  و ۴۰ فوت در بازار وجود دارند که قیمت آنها نیز برمبنای همین معیار بالاتر می رود.

گفته شد که از جمله برندهای معتبر و مشهور در زمینه تولید انواع یخچال نوشیدنی، برند جنرال است که در سالهای اخیر تولید کنندگان ایرانی نیز اقدام به تولید این محصول به روش مهندسی معکوس کرده اند.

یخچال جنرال

یخچال دوقلو اسنوا ۴۰ فوت

این یخچال دوقلو اسنوا ۴۰ فوت از امکانات و کارایی بالایی برخوردار است و با توجه به پیشرفته بودن آن، متقاضیان برای تهیه این محصول اقدام می نمایند چرا که کیفیت برای آنها بسیار اهمیت دارد.

ادامه مطلب  با این محصولات به هدف ثروتمند شدن نزدیک شدم

لازم به ذکر است، این کالا دما و رطوبت را در یخچال با فن مستقل بهینه می کند که از توام شدن بوهای غذا جلوگیری می نماید و از مزیت مهم آن بشمار می آید.

برای بدست آوردن قیمت یخچال دوقلو اسنوا ۱۸۰۰ و فیلتر تصفیه آب یخچال ساید می توان به مراکز معتبر و یا وب سایتهای معتبر مراجعه نمود تا بهترین قیمت این کالا را باکیفیت بالا بدست آورید.

این یخچال با داشتن امکانات بالا توانسته است نسبت به دیگر یخچالها برتریت داشته باشد و متقاضیان متعددی برای تهیه ی آن اقدام نمایند زیرا باکیفیت بالا و از مواد اولیه بسیار مرغوبی در آن استفاده شده است که از مزیت مهم آن بشمار می آید.

یخچال دوقلو اسنوا 40 فوت

یخچال نفتی

یکی از سیستمهای خنک کننده ای که بسیار قدیمی است و طرفدار زیادی نیز داشته است یخچال نفتی هستند که در ترموستات آنها جیوه قرمز استفاده شده است که ماده ای کمیاب و خطرناک بوده است

در این یخچالها نفت تنها وظیفه ایجاد حرارت در قسمت ژنراتور را داشته است و نقش مستقیمی در چرخه خنک کنندگی یخچال نداشته است و عوامل مهم و تاثیرگذار در این چرخه آب و آمونیاک هستند.

چرا از جیوه قرمز در یخچال قدیمی استفاده میشد؟ دلیل وجود جیوه قرمز در این یخچالها رسانایی گرمای پایین آن است که علاوه بر این یخچالها در بسیاری از وسایل الکترونیکی در گذشته مورد استفاده قرار می گرفته است برای مثال در تلفنها و تلوزیونها که البته امروزه جای آن با فلزات دیگر جا به جا شده است.

یخچال نفتی

حتما ببینید

نکته برای تبدیل شدن به یک عکاس عروسی خوب

نکته برای تبدیل شدن به یک عکاس عروسی خوب

عکاسان عروسی برای یادبود جشن پیوند زن و شوهر ضروری هستند. آنها از مراسم عروسی، پذیرایی، محل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *