از کجا بفهمیم دختری قبل ازدواج رابطه داشته است

از کجا بفهمیم دختری قبل ازدواج رابطه داشته است

یکی از رایج ترین سوالاتی که آقایان قبل از ازدواج از من می پرسند این است که چگونه بفهمم یک دختر قبلا رابطه جنسی داشته است یا نه، می خواهم این مقاله را به این سوال اختصاص دهم و به آن بپردازم.

چگونه می توان تشخیص داد که یک دختر باکره است؟

در همان ابتدا باید به شما بگویم که تشخیص باکرگی سخت است و بسیاری از آقایان فکر می کنند که با نگاه کردن به رفتار طرف مقابل به راحتی می توانند باکرگی را تشخیص دهند که نتیجه ۱۰۰% درستی نمی دهد و احتمال وجود دارد. که اشتباه است

دختران باکره چه تفاوتی با دختران دیگر دارند؟

همانطور که در بالا ذکر شد، تشخیص اینکه آیا یک دختر قبلاً در یک رابطه بوده است یا خیر، دشوار است، اما می توانید با مطالعه رفتار او سرنخ هایی به دست آورید، اما باز هم نتیجه ۱۰۰٪ نمی دهد.

تفاوت های ظاهری دختر باکره با دختران دیگر چیست؟

بسیاری از افراد معتقدند که پرده بکارت نشانه باکرگی است و به این معناست که طرف قبلا رابطه جنسی نداشته است، اما به یاد داشته باشید که به دلایل مختلف از جمله ورزش و … امکان پارگی پرده بکارت حتی بدون رابطه وجود دارد.

همچنین پرده بکارت سالم نشان دهنده فقدان آمیزش نیست، فقط نشان دهنده این است که شریک جنسی رابطه نداشته است.

آیا از رفتارش می توانید تشخیص دهید که یک دختر باکره است؟

تشخیص باکرگی یک دختر با رفتار او بسیار نادر است. این امکان وجود دارد که دختری که برای اولین بار می خواهد رابطه برقرار کند، احساس ترس، ناهنجاری و تردید نسبت به کاری که می خواهد انجام دهد و همچنین وقتی طرف مقابل را برهنه می بینید، طوری رفتار می کند که انگار از قبل است. برهنه، هیچ ندیده است

ادامه مطلب  نشانه رابطه هایی که به ازدواج ختم نمی شوند؟

همه این مواردی که گفته شد امکان پذیر است و حتی دخترانی که قبلاً با هم رابطه داشته اند نیز می توانند در رابطه بعدی خود احساسات مشابهی داشته باشند.

این را هم بدانید که احتمال کاملاً برعکس این داستان وجود دارد، به طوری که دختر باکره آنقدر برای اولین رابطه آماده می شود و آنقدر شور و اشتیاق پیدا می کند که طرف مقابل فکر نمی کند قطعا این اولین بار نیست. این طرز فکر نیز صحیح نیست، او می تواند در این مورد از فیلم یا کتاب اطلاعات کسب کند.

تعیین باکرگی دختر بر اساس جنسیت

تعیین باکرگی در این مورد چندان آسان نیست و هر چیزی ممکن است. ممکن است خانم باکره در اولین دخول درد داشته باشد، برعکس اگر دختر به درستی تحریک نشود، احتمال درد در دخول نیز وجود دارد.

اکثر مردان بر این باورند که اگر زنی در رابطه جنسی خجالتی باشد و کمی زمان بگذارد تا احساس راحتی و صمیمیت کند، قطعا باکره است. اما باید گفت که این درست نیست و این احتمال وجود دارد که خانمی که باکره نیست در رابطه خود احساس ناراحتی کند و بعداً صمیمی شود.

از کجا بفهمیم دختری قبل ازدواج رابطه داشته است

نشانه های باکره بودن دختر چیست؟

باید بدانید مواردی که در ادامه به آنها اشاره می کنیم همگی امکان پذیر است و هیچ کدام از آنها باکره بودن یا نبودن یک دختر را به طور قطع ثابت نمی کند.

خیره شدن

نتایج نشان می دهد که دخترانی که باکره نیستند به راحتی می توانند با مردان تماس بگیرند و به آنها خیره شوند.

ادامه مطلب  نشانه رابطه هایی که به ازدواج ختم نمی شوند؟

راه رفتن گسترده

برخی از زنانی که بکارت خود را از دست داده اند، تمایل دارند که پهن تر راه بروند.

بی شرم بودن

معمولاً دختران دارای اضافه وزن که قبلاً رابطه جنسی داشته اند نسبت به سایر دختران چشم بازتر و ذهن بازتر یا بی شرم تر هستند.

داشتن عزت نفس بالا

از زمان های بسیار قدیم، همه بر این باور بوده اند که دختران یا زنانی که قبلا رابطه جنسی داشته اند، عزت نفس نسبتاً بالاتری دارند.

دانستن زبان بدن

دختران یا زنانی که قبلاً رابطه جنسی داشته اند، با زبان بدن مردان آشنا هستند و می توانند همه چیز را از رفتار آنها بفهمند.

دانستن مسائل جنسی

کسانی که قبلا رابطه جنسی داشته اند با بدن مردانه آشنا هستند و می توانند طرف مقابل را به خوبی راضی کنند.

با پوست آسیب دیده

کمتر اتفاق می افتد، اما دیده می شود که دخترانی که قبلا رابطه جنسی داشته اند، پوست بدتری نسبت به دختران دیگر دارند.

حالت لباس

دخترانی که باکره هستند معمولاً لباس های ملایم تری می پوشند تا کمتر جلب توجه کنند.

الگوی بوسیدن

بوسه های خوب احتمال داشتن رابطه در گذشته را افزایش می دهد.

شگفت زده شوید

دخترانی که قبلا رابطه جنسی داشته اند از دیدن یک مرد برهنه چندان متعجب و متعجب نمی شوند.

تنها راه برای تشخیص صددرصدی که طرف مقابل قبلا رابطه داشته است این است که از خود آنها بپرسید و هیچ راه دیگری برای دریافت جواب صددرصدی وجود ندارد. اگر نمی توانید به گفته های او اعتماد کنید، پس این شما هستید که تصمیم می گیرید که آیا رابطه را ادامه دهید یا خیر.

ادامه مطلب  نشانه رابطه هایی که به ازدواج ختم نمی شوند؟

نتیجه

در این مقاله به این موضوع پرداخته ایم که چگونه بفهمیم یک دختر قبلا رابطه داشته است یا نه. باید گفت احتمال درک این مورد بسیار کم است، البته با رفتاری که نشان می دهید می توانید مطالبی را درک کنید، اما باز هم نمی توانید صددرصد جواب بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *