از شکست تا پیروزی برای رسیدن به پول

از شکست تا پیروزی برای رسیدن به پول

رسیدن به موفقیت کار آسانی نیست و باید بهایی سنگینی را بپردازیم به همین خاطر من به شما راهی را نشان می دهم که نیاز به سرمایه زیادی ندارد و از طرفی هم ریسک خطرناکی هم ندارد به دنیا چرم وارد شوید.

چرم طرح دار

امروزه چرم طرح دار لاکچری یکی از زیباترین چرم ها محسوب می شود که نظر افراد بسیار زیادی را به خود جلب کرده است. از مزایای این محصول می توان موارد زیر اشاره کرد:

دوام بالا:  چرم طرح دار دوام بسیار بالایی نسبت به دیگر چرم ها دارد. همچنین در برابر خراش و ساییدگی بسیار مقاوم می باشد.

نگهداری آساناین نوع از چرم ها را می توان با به راحتی با یک پارچه تمیز و آب گرم تمیز کرد. همچنین باید بدانید که لکه های جوهر مایع، مواد غذایی و غیره فقط با یک پارچه از روی آن پاک خواهد شد.

چرم طرح دار ترک خورده و پوست پوست نمی شود، این موضوع به دلیل قابلیتی است که رطوبت را در خود نگه نخواهد داشت.

مد روز: این محصول در طرح های بسیار زیاد و رنگ های جذاب و زیبا در بازار موجود می باشد. این چرم ها قابلیت آن را دارند که با چاپ طرح و بافت مورد نظر بر روی آنها، محصول جدیدی را به بازار ارائه دهند.

چرم طرح دار

چرم گاوی

یکی از صادرات غیر نفتی صادرات چرم گاوی اصل می باشد که مورد توجه تاجران در این روزها قرار گرفته است از آنجا که دسترسی به چرم خام گاوی نسبت به چرمهای دیگر برای شان آسان تر و بهتر است به همین دلیل تجار و بازرگانان بیشتر فعالیت خود را روی این صنعت متمرکز می کنند.

ادامه مطلب  دستگاه هموژن آزمایشگاهی دست دوم اصفهان

فعالان حوزه تولید چرم اقدام به ساخت متنوع ترین چرمهای طبیعی، زیبا و مرغوب داشته‌ اند چرم خام گاوی به دلیل داشتن ارجعیت ای که نسبت به چرمهای دیگر دارد به رتبه خوبی برای صادرات رسیده است چرم یک محصول با ارزش است که هم در ایران و هم دنیا مشهور است.

چرم گاوی

چرم شترمرغ

با این که در حال حاضر نمونه های زیادی از چرم طبیعی تولید می شود ولی میزان صادرات پوست و چرم شترمرغ خیلی بیشتر است به خاطر این که ویژگیهای چرم شترمرغ خیلی بهتر از چرمهای دیگر است چرم شترمرغ بسیار نرم و انعطاف پذیر است.

در قسمت زیرین آن پرزهای کوتاه و پر تراکمی وجود دارد که به واسطه وجود این پرزهای کوتاه و یکدست گرمای زیادی تولید می شود بر اساس بررسیهای دقیق این نتیجه به دست آمده است که میزان مقاومت چرم شترمرغ چندین برابر مقاومت چرمهای دیگر است. این کیفیت بالا موجب شده است که برای تولید محصولات چرمی بیشتر از چرم شترمرغ استفاده شود.

چرم شترمرغ

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *