ازطریق تولید انواع لباس به درآمد میلیونی برسید

ازطریق تولید انواع لباس به درآمد میلیونی برسید

تولید لباس انواع گوناگونی دارد و هر نوع دارای مشخصات خود می باشد. مثلا میان تولید لباس محلی و تولید لباس عروس تفاوت های زیادی  وجود دارد و هر کدام به دستگاه های متفاوتی نیازمند هستند در این مقاله شما را مشخصات انواع لباس آشنا می کنم.

لباس بلوچی

خیاطی دارای متدهای بسیار مختلف برای برش زدن پارچه است و در تمام تولیدی های لباس بلوچی می توان نمونه کارهای بسیار متنوعی را مشاهده نمود که روش برش لباس بلوچی زنانه نیز از روشهایی است که در این شهر بزرگ برای دوخت لباس بانوان بلوچی از آن استفاده می شود. بسیاری از افراد کار برش زدن لباس در فرم بلوچی را به صورت کامل در کلاسهای آموزشی آموزش می گیرند و بسیاری دیگر از بانوان این کار را به صورت سینه ای از مادران خود آموزش گرفته اند. اما در نهایت و به هر شکل برش زدن پارچه و دوخت آن بسته به سایز و نوع و فرم و رنگ لباس در شکلهایی متنوع و متفاوت انجام می گیرد. در این روشها بانوان به دوخت لباسهای اندامی و یا گشاد اما بسیار زیبا و جذاب می پردازند.

بسیاری از اوقات برش، طراحی و دوخت در خانه و به صورت شخصی انجام می شود که در این صورت بانو لباس را طبق میل و سلیقه خود و با تزئینات خاصی که خود دوست می دارد برش زده و می دوزد. اما در بسیاری از اوقات به دلیل زیبایی و خاص بودن و این که لباس بلوچی به جز زنان بلوچ متقاضیان بسیار پیدا کرده است، کار طراحی و دوخت بر عهده تولید کنندگان در اندازه انبوه می باشد و این لباس فاخر و زیبا را در تعداد زیاد و با رنگ بندیهای متنوع تولید و در سراسر کشور توزیع می کنند.

ادامه مطلب  پودر سیر گلها گلستان

لباس بلوچی

لباس عروس

حال که با این نکات آشنا شدید شما را با انواع مدل های لباس عروس پوشیده که در بازار به فروش می رسد آشنا می کنیم که با توجه به این مدلها بتوانید یک انتخاب خوبی برای مراسم خود داشته باشید و از انتخاب خود راضی باشید و زیبا شوید.

لباس عروس مدل دنباله دار از جمله مدلهایی است که با انتخاب آن شما زیباتر و باوقاتر به نظر می رسید و می تواند برای شما زیبایی به ارمغان بیاورد و اینکه این مدل انتخاب خیلی از عروسهای لبنانی می باشد.

مدل ماهی از دیگر مدلهایی هست که وجود دارد و به دو صورت ساده یا کار شده وجود دارد که البته این مدل بیشتر مخصوص عقد است که آن را انتخاب می کنند و از لحاظ ظاهری نیز زیبا و شکیل می باشند.

لباس عروس با بالاتنه ی کار شده هم خیلی زیبا و شکیل می باشند و هم اینکه زرق و برقی هستند و می تواند یک انتخاب زیبا و عالی برای شما باشد و زیبایی شما را زیادتر کند که باز هم انتخاب آن بستگی به اندام شما و سلیقه ی خودتان دارد.

لباس عروس

لباس زنانه

آمار صادرات لباس زنانه هدف شناسایی رقبا در بازار جهانی است.

یکی از پرفروش ترین جنس ها در آمریکا و سراسر جهان می باشد. به طور طبیعی از گیاه پنبه نشات می گیرد که فوق العاده با دوام می باشد . گیاه پنبه می تواند هزاران مایل با باد سفر کرده و از روی اقیانوس ها بگذرد ، ولی از بین نمی رود.

ادامه مطلب  نوار تیپ مه پاش اصفهان

به همین دلیل این گیاه در همه جای دنیا وجود دارد. نکته جالب اینکه : آیا می دانستید برای تولید اسکناس های آمریکا از پنبه هم استفاده می شود ! همین طور در باروت !

محاسن : پنبه دقیقا همان جنسی است که ما انتظارش را داریم . بادوام و نرم و راحت است .به خاطر منافذش به راحتی هوا در آن جریان دارد و کمتر در آن عرق می کنید. در زندگی روزمره به راحتی می توان از آن استفاده کرد . مراقبت از آن بسیار ساده می باشد و برای محیط زیست مناسب است.

لباس زنانه

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *