ارسال هوایی حیوانات خانگی

ارسال هوایی حیوانات خانگی

ارسال هوایی حیوانات خانگی از ایران به کلیه کشور ها نیازمند رعایت قوانین مختلفی می باشد که از استعلام قوانین کشور مبدا ، مقصد و ایرلاین شروع می شود ، در ارسال حیوانات خانگی تمامی قوانین باید مورد بررسی قرار داده شوند . طبق قوانین کشور مبدا و مقصد و ایرلاین با توجه به نژاد ، ابعاد ، وزن ، کشور مقصد و … نوع ارسال داخل کابین یا کارگو مشخص می گردد، در کنار این موضوع برای ارسال هوایی حیوانات خانگی نژاد های مختلف محدودیت ها و ممنوعیت های متفاوتی وجود دارد. بعضی کشور ها دارای قوانین ارسال داخل کابین می باشند ولی برخی دیگر فقط ارسال کارگو را اجازه می دهند یا در زمان تحویل نیاز به ایجنت می باشد و … تمامی این موارد در صورت عدم اطلاع کامل می تواند مشکلات متعددی را برای شما ایجاد نماید.

 

تزریق واکسن هاری و اخذ ازمایش تیتر هاری داخلی یا خارجی ، تزریق ضد انگل و … تمامی باید طبق قوانین و درخواست کشور مقصد شما باشد تا ممنوعیتی برای ورود پت شما وجود نداشته باشد. در زمینه ارسال هوایی حیوانات خانگی در گام اول باید از کشور مقصد استعلام شود که در زمان تحویل به چه مدارکی نیاز دارید و طبق در درخواست تزریق واکسن ها و تهیه مدارک را شروع کنید ، اجازه ی ورود گرفتن برای پت شما یکی از گام های مهم در زمان تحویل پت می باشد ، باید توجه شود که جزء نژاد های ممنوعه نباشد . باید مدارک لازم از اداره ی دامپزشکی ایران و دکتر پت شما در جهت تشخیص و تعیین سلامت پت اخذ گردد. در مرحله ی بعد باید از گمرک کشور ایران استعلامات لازم در جهت ارسال هوایی حیوانات خانگی را اخذ نمایید تا شروع به تهیه مدارک کرده و جهت اخذ اجازه ی خروج ان اقدامات لازم را انجام نمایید.

ادامه مطلب  قیمت جهانی کشمش تیزابی + فروش فله کشمش تیزابی

در این بابت تیم سپهر بار خدمات بسیاری برای ارسال هوایی حیوانات خانگی ارائه می‌دهد. از جمله مشاوره ی تخصصی که اولین و مهم ترین قدم در ارسال پت شما می باشد ، بررسی قوانین و محدودیت ها ، مدارک  و واکسن ها قبل از هر کار چراغ راه سفر پت شما می باشد و از بسیاری از مشکلات جللوگیری می کند و یک مشاوره و تصمیم غلط در این مسیر زمان را به هدر داده و باعث قرنطینه ی حیوان خانگی شما می شود . رعایت کلیه اصول اخلاقی و نگهداری صحیح از حیوانات خانگی در زمان ارسال یکی از بخش های مهم که باید برای ارامش و ایمنی حیوان خانگی شما رعایت گردد و عدم رعایت بسیاری از اصول تجربه و ترس بدی برای پت شما به ارمغان می اورد تیم مجرب سپهر بار قادر به ارسال هوایی انواع حیوانات خانگی به سراسر دنیاست و در تمامی مراحل همراه شماست و با اسایش خاطر می توانید کارهای سفر پت خود را به دست متخصصان این حوزه محول کنید

تیم حرفه‌ای و دارای تجربه و دانش کافی در زمینه ارسال حیوانات  خانگی  یکی از مزایای اصلیست ایرلاین انتخابی جهت ارسال هوایی حیوانات خانگی دارای قوانین و ممنوعیات خاص خود می باشد از نژاد پت که برخی از نژاد ها دارای ممنوعیت ارسال هوایی هستند تا بررسی باکس مناسب حمل هوایی که باید سایز مناسب پت شما باشد که بتواند به راحتی درون ان بچرخد ، بخوابد و بایستد همگی طبق قوانین و درخواست ایرلاین جهت حفظ سلامت پت شما می باشد ، ایرلاین ها در زمان ارسال مسئول حفظ جان پت شما می باشند پس در ارسال هوایی پت شما محدودیت هایی را اعمال می نمایند . قبل از سفر حیوانات خانگی سعی کنید پت خود را با باکس اشنا کنید بگذارید زمانی را در باکس سپری کنند تا در طی سفر هوایی خود در باکس ناارامی نکند و به خود اسیب نزند و سفر خوب و بدون استرس و ترسی را تجربه کنند ، عدم علاقه ی پت به باکس مشکلات زیادی برای ان ها در طی سفر ایجاد میکنند

ادامه مطلب  تسمه تایم هایی که مرا به اوج قدرت و ثروت رساند

images_1714558008_6632143804287.webp

 

برای ارسال حیوانات خانگی، باید حتما مدارک لازم را تهیه کرده و با خود به همراه داشته باشید. این مدارک شامل گواهی سلامت ، واکسیناسیون، و … می باشد. که با توجه به قوانین کشور مقصد مدارک مورد نیاز و مراجع مورد تایید این مدارک بسیار متفاوت می باشند برای مثال اخذ تیتر هاری ازمایشگاه ایرانی و خارجی با توجه به مقبول بودن ان توسط کشور مقصد تعیین می شود و زمان بندی سمپل گیری و .. در گرفتن این گواهی شرایط متفاوتی وجود دارد برای حمل انواع حیوانات خانگی از طریق هوایی، اگاهی از قوانین و مقررات مربوطه ضروری است. هر شرکت هواپیمایی دارای قوانین خاصی برای حمل حیوانات  خانگی  می باشد که باید رعایت شود. پیش از حمل حیوانات  خانگی  ، بهتر است با شرکت هواپیمایی مورد نظر ارتباط گرفته و اطلاعات لازم را دریافت کرد. بررسی نژاد های ممنوعه و … تمامی تدابیر سفر را به راحتی می توانید با گرفتن مشاوره با تیم مجرب سپهر بار انجام دهید و بدون کم و کاست مراحل را قدم به قدم پیش ببرید. ارسال هوایی حیوانات خانگی  یکی از راه های مناسب و بدون دردسر می باشد ولی ملزم به رعایت قواعد خاصیست و تهیه ی مدارک و باکس از قدم های مهم این مسیر محسوب می شوند پس بهتر است اصولی مراحل را طی کنید تا سفری بدون دردسر را تجربه کنید گرفتن مشاوره و انجام اصولی واکسیناسیون و اخذ  کلیه مدارک مورد نیاز تعیین مقررات ایرلاین و … همه قدم های مهم ارسال هوایی حیوانات خانگی مختلف می باشد.

ادامه مطلب  از تخمه شکستن پای فوتبال تا درآمدی میلیاردی من

 

حتما ببینید

 انتخاب باغ تالار گرمدره برای برگزاری مراسم و تشريفات عروسي بسیار مهم است و سبب می‌شود

باغ تالار گرمدره، محیطی دنج برای برگزاری مراسم‌های خاص

انتخاب باغ تالار گرمدره برای برگزاری مراسم و تشريفات عروسي بسیار مهم است و سبب می‌شود که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *