اجاره‌‌‌بها در جنوب تهران چند؟

اجاره‌‌‌بها در جنوب تهران چند؟ کف رهن کامل توسط مالکان مناطق جنوبی تهران به طور میانگین به متری ۴ تا ۵ میلیون تومان رسیده است. آخرین تحقیقات و تحقیقات میدانی دنیای اقتصاد درباره بازار اجاره مسکن در مناطق و محله های جنوبی تهران نشان می دهد که ارزان ترین سطح اجاره مسکن در پایتخت در حال حاضر در مناطق ۱۷ تا ۱۹ تهران است.

 

در این مناطق به طور میانگین حداقل رهن کامل برای یک واحد مسکونی معمولی با امکانات متعارف به متری حدود ۴ تا ۵ میلیون تومان رسیده است. بدین ترتیب خانوارها برای رهن کامل یک واحد مسکونی ۷۰ متری در این مناطق باید به بودجه ای معادل حداقل ۳۰۰ تا ۳۵۰ میلیون تومان دسترسی داشته باشند.

اجاره‌‌‌بها در جنوب تهران چند؟

بررسی‌های دنیای اقتصاد نیز از کاهش اختلاف اجاره‌بها بین مصرف نیمه شمالی و مناطق مرزی دو نیمه شمالی و جنوبی با مناطق جنوبی پایتخت خبر می‌دهد.

دلیل مهم این مشکل افزایش تقاضا برای اجاره مسکن در این محلات به دلیل افزایش شدید قیمت اجاره بها در سایر مناطق شهر و همچنین کاهش قیمت مسکن برای گروه قابل توجهی از استفاده کنندگان واحدهای مسکونی به دلیل افزایش شدید قیمت ها در بازار معاملات آپارتمان است که منجر به افزایش تعداد متقاضیان در بازار اجاره شد.

 

از سوی دیگر این محله ها در سال جاری با کاهش عرضه پرونده مالکان مواجه هستند که یکی از دلایل آن تمدید بخش زیادی از اجاره نامه های سال قبل از یک سو و از سوی دیگر کاهش عرضه پرونده های اجاره ای در بازار املاک به دلیل کاهش محسوس سطح خرید سرمایه از بازار مسکن در این مناطق است.

ادامه مطلب  جدیدترین قیمت آپارتمان‌های نقلی در تهران/ کم‌کاری دولت سیزدهم در تولید مسکن

جدول زیر شامل مشخصات و اجاره پیشنهادی آخرین فایل های تحویلی به بازار اجاره مناطق و محله های جنوبی تهران می باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *