آینده شغلی خود را با این محصول تضمین کنید

آینده شغلی خود را با این محصول تضمین کنید

امروزه اهمیت صنعت تولید روغن موتور برای همه روشن و واضح است. محصولاتی که در این زمینه تولید می شوند جزو نیازهای ضروری به شمار می روند.

شما با ورود به بازار تولید این روغن می توانید آینده شغلی خود را تضمین کنید و به درامد بالایی دست یابید. در ادامه به این محصول می پردازیم.

روغن پایه sn500 ایرانول

روغن پایه همانطور که گفته شد پایه اصلی بسیاری از موادی می باشد که در صنایع مختلف استفاده می گردد روغن پایه sn500ایرانول از روغنهایی است که کاربرد زیادی دارد و پایه اصلی بسیاری از روغنهای موتورهای بنزینی و دیزلی می باشد. و همچنین در زمان روانکارهای صنعتی و گریسها مورد استفاده قرار می گیرد همانطور که اشاره شد این نوع روغن کاربرد وسیعی دارد و در انواع موتورها استفاده می شود.

از مزایای آن اینکه در هنگام استفاده کارکرد آن تغییر نمی کند رنگ روشنی دارد و پایداری اکسیداسیون و حرارتی آن به حد مطلوب می باشد این نوع روغن اشتغال بالا و گوگرد کمی دارد. بهترین شکل نگهداری روغن موتور مینرال در مکانهای سرپوشیده می باشد همچنین این نوع روغن را باید از تابش مستقیم نور خورشید محافظت نمود نگهداری این روغن در ظروفی که از جنس فولاد باشد مشکلی ندارد چرا که این روغن خورنده نیست لذا آسیبی به فولاد وارد نمی کند.

روغن پایه sn500 ایرانول

روغن پایه معدنی

امروزه روغن هیدرولیک با کیفیت مرغوب در برخی از تولید کنندگان روانه بازار کمک می کند چراکه که با کیفیتهای متنوع می توانید در این سایت معتبر دیدن کنید. روغن پایه معدنی در بورس در این مجموعه انواع روغن پایه سپاهان مخصوص در بورس را ارائه می دهد عرضه و صادرات این محصول در کشور بسیار پر اهمیت می باشد و به دلیل خواص طبیعی دارد به درآمد و فروش کشورمان کمک بسیاری کرده است و همچنین به کشورهای همسایه و بازارهای داخلی به شکل عمده عرضه می گردد. ترکیب شیمیایی روغن پایه می تواند هنگام انتخاب روغن برای ویژگیهای خاصی دارد نیز عملکرد روغن هیدرولیک کاملا مصنوعی طراحی شده برای کار با تغییرات دمای بالا و تغییرات فشار مبتنی بر آب صورت می گیرد.

ادامه مطلب  فروش میز مدیریت کلاسیک ترک

روغن پایه معدنی

روغن موتور پراید یورو ۴

موتورهای یورو ۴ تفاوت بسیاری با نسلهای گذشته موتور خودرو دارند و به همین جهت باید روغن موتور پراید یورو ۴ متفاوت و از نوع مخصوص برای این مدلها انتخاب شود تا در عملکرد موتور اختلال ایجاد نشود.

عدم استفاده از یک روغن موتور مناسب به سرعت به موتور آسیب می زند و هزینه های بسیاری را برای تعمیر آن به همراه دارد.

بهترین روغن موتوری که می توان برای موتور پراید یورو ۴ انتخاب کرد، به توصیه کارشناسان در این حوزه نوع ۱۰W40است.

این روغن موتور به دلیل ویسکوزیته پایینی که دارد بهترین انتخاب برای این دسته از موتورها است تا حرکتی روان داشته باشد.

پرایدهایی که با استاندارد یورو ۴ موتور آنها تولید شده است در طی دهه اخیر افزایش پیدا کرده است و بر همین اساس نیاز است تا روغن موتور مناسب برای آنها در مراکز خرید با نرخ مناسب عرضه شود تا بدین صورت شرایط مناسب برای خرید فراهم آید.

روغن موتور پراید یورو 4

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *