کاشت مو رایگان شد جاذبه جدید گردشگری شیراز برای عرب ها

کاشت مو رایگان شد/ جاذبه جدید گردشگری شیراز برای عرب ها

کاشت مو شیراز یکی از بهترین انتخاب ها برای افرادی است که قصد کاشت مو دارند. ام قیمت کاشت مو شیراز برای عرب ها با توجه به میزان درآمد آن ها رایگان است.

هر کشوری تلاش می کند که از توریست درمانی بیشترین درآمد داشته باشد اما متاسفانه عرب ها به صورت شخصی به ایران آمده و بدون پرداخت هزینه های توریست درمانی به انجام عمل های زیبایی می پردازند.

عمل هایی که در کشور همسایه ایران یعنی ترکیه بسیار گران قیمت بوده و به هیچ وجه کیفیت آن ، همانند کیفیت کاشت مو شیراز نیست.

اما به چه دلیل عرب ها شیراز را به عنوان قطب گردشگری پزشکی در خاورمیانه پذیرفته اند؟

و یا اینکه چرا شیراز پس از استانول ، دومین مقصد کاشت مو و ابرو خاورمیانه است، اما چرا بیمارستان ها با همان قیمتی برای عرب های ثروتمند حوزه خلیج فارس کاشت مو انجام می دهند، که با همین حدود قیمت برای عرب ها کاشت مو انجام می دهند؟!!

مقایسه هزینه کاشت مو ایران، ترکیه و دبی

قیمت کاشت مو شیراز یکی پنجاهم قیمت جهانی، یک بیستم قیمت دبی و یک دهم ترکیه است. طبق برآرود قیمت که در محتوای کاشت مو ترکیه  از سایت معتبر شیراز کاشت آمده است. هزینه کاشت مو طبق جدول زیر است.

قیمت کاشت مو  در جهان
روش کاشت مو کشور قیمت
 کاشت مو میکرو اف ای تی ایران ۳۰۰$
 کاشت مو میکرو اف ای تی ترکیه ۲۰۰۰$
 کاشت مو میکرو اف ای تی امارات ۵۰۰۰$
کاشت مو میکرو اف ای تی آمریکا ۱۰۰۰۰$
ادامه مطلب  رنگ موی بدون آمونیاک گارنیک در مانی نی

 

کاشت مو در ایران در مقایسه با هر کشور دیگری رایگان بوده و ۳۰۰ دلار برای شهروندان کشورهای دیگر حقوق یک الی سه روز کار آن ها است.

پس بی جهت نیست که عرب های حوزه خلیج فارس و دیگر کشورها از کاشت مو شیراز و ایران به عنوان کاشت مو رایگان یاد می کنند  و در مجله های خبری خود به سفر رایگان به ایران اشاره می کنند.

اما آیا کیفیت کاشت مو شیراز از دیگر کشورها پایین تر است؟

کاشت مو میکروگرافت، جدیدترین روش کاشت مو دنیا

کیفیت کاشت مو شیراز و ایران نه تنها از استاندارد جهانی پایین تر نیست، بلکه ایران در زمینه خدمات پزشکی و درمانی و همچنین زیبایی از کشور ترکیه بالاتر بوده و طبق جدیدترین آمار ، روش کاشت مو میکرو گرافت که در حال حاضر بهترین و باکیفیت ترین روش کاشت مو دنیا است در شیراز انجام می شود.

کاشت مو fit بهترین روش کاشت مو دنیا تا سال های اخیر بود که با اندک تغییراتی در روش و ابزار به کاشت مو میکرو اف ای تی تغییر کرد.

این روش به قدری با کیفیت است که فردی که کاشت مو انجام می دهد، به هیچ وجه قابل تشخیص نیست.

این روش در کنار دیگر روش ها جزو بهترین و جدیدترین روش های کاشت مو دنیا بوده که به خوبی و با بهترین کیفیت در شیراز  و در ایران در حال انجام است.

بهترین تکنسین های کاشت مو در شیراز

شاید شهرهای زیادی برای کاشت مو در ایران وجود داشته باشد، اما به دلیل اینکه از ابتدا متقاضیان زیادی برای کاشت مو و ابرو به شیراز رجوع کرند به مرور تعداد کلینیک های زیادی شروع به فعالیت کرده و کم کم  تجارب پزشکان و تکنسین های کاشت مو در این زمینه از شهرهای دیگر سبقت گرفت.

ادامه مطلب  پی ار پی پس از کاشت مو/ بهتر از 1000 نوع مکمل تقویتی

در حال حاضر بهترین تیم کاشت مو شیراز و همچنین بهترین تکنسین کاشت مو و ابرو شیراز خانم خراسانی بوده که دارای بیشترین تجربه کاشت مو و ابرو در ایران بوده و برای اولین بار کاشت مو زنان بدون تراشیدن موی سر را در شیراز برای زنان انجام داده است.

خدمات با استاندارد جهانی و به قیمت ارزان در در شیراز

شیراز دارای بهترین کلینیک ها و بیمارستان های خصوصی برای انجام عمل های زیبایی بوده که از جدیدترین تجهیزات روز دنیا بهره می برند اما گردشگران حوزه پزشکی و سلامت، نه تنها کاشت مو رایگان در ایران انجام می دهند و بلکه از همان خدمات درمانی در ایران استفاده می کنند که دیگر ایرانیان در بهترین کلینیک های کاشت مو بهره می برند.

به بیان ساده تر :

دکتری که سال ها در دانشگاه های دولتی زحمت کشیده است با همان هزینه یک فرد خارجی را ویزیت می کند که یک ایرانی.

خدمات بیمارستانی با همان قیمت به خارجیان عرضه می شود که به یک ایرانی

اما در کشورهای دیگر ، اگر فردی مقیم آن کشور نباشد و بخواهد عمل زیبایی و یا درمانی انجام دهد باید طبق تعرفه هزینه بسیار بیشتری پرداخت کند. اما متاسفانه در ایران، فرد به صورت شخصی به ایران آمده ، عمل درمانی و یا زیبایی خود را انجام داده و هیچ تعرفه ای بابت استفاده از خدمات پرداخت نمی کند.

فرصتی که از دست می رود

حال که ایران و شیراز توانسته در زمینه زیبایی گوی سبقت را از بسیاری از کشورها برباید و مقصد گردشگران حوزه سلامت شود، نباید این فرصت از دست برد.

ادامه مطلب  مدل های برجسته کلاه گیس زنانه از ساده تا شیک

می توان با تشکیل شرکت های معتبر در زمینه پزشکی و سلامت، ورود گردشگران این زمینه را سامان دهی کرد.

می توان با بکار گیری روش های خلاقانه ، درآمد بیشتری از این گردشگران برای ایران بدست آید.

همچنین با الگو برداری از کشورهای دیگر در زمینه مدیریت خدمات پزشکی، لقه را دور دهان نپیچیده و به خوبی این امر را مدیریت کرد.

سخن پایانی

شیراز از نظر آمار پس از استانبول بهترین شهر در زمینه خدمات زیبایی و سلامت شده است . اما پتانسیل ها در این زمینه در حال از دست رفتن است . زیرا قیمت کاشت مو شیراز و دیگر عمل های زیبایی در شیراز یک پنجاهم قیمت جهانی آن است و خدمات انجام شده برای گردشگران حوزه سلامت بسیار ارزان تمام می شود.

در حالیکه در کشورهای همسایه این امر به یک منبع درآمد مهم تبدیل شده است.

حتما ببینید

حداکثر سن کاشت مو از نگاه بهترین متخصص کاشت مو آمریکا

حداکثر سن کاشت مو از نگاه بهترین متخصص کاشت مو آمریکا

حداکثر سن کاشت مو یکی از سوالات مهمی است که هیچ کس به خوبی به آن …

یک نظر

  1. محمد رضا احمدی

    واقعا ، مفت می آن ایران ، همه چیز می خرند ، همه عملی در بهترین بیمارستان خصوصی می کنند می رند، اما اون دکتر و پرستاری هم که اونجا کار می کنه داخل این مملکت واسش هزینه شده ، خیلی جالب بود و ممنون که یه نفر به این موضوع اشاره کرده ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *