چگونه می توان با سرمایه کم وارد کسب و کاری پرسود شد

چگونه می توان با سرمایه کم وارد کسب و کاری پرسود شد

زمانی که دانشجو بودم تصمیم گرفتم یک کسب و کار هم راه بی اندازم تا خرج دانشگاهم را دربیاورم. با مشورت از تعدادی متخصص فروش تصمیم گرفتم تولید و فروش روغن های گیاهی را آغاز کنم و حالا که دانشگاهم به اتمام رسیده است یک کارگاه تولیدی با ۳ نیرو دارم و به درآمد بالایی رسیده ام. امروز به خواص تعدادی از روغن های گیاهی می پردازیم.

روغن ارده کنجد

امروزه یکی از مهمترین و اساسی ترین محصولات مورد استفاده بسیاری از افراد روغن ارده کنجد می باشد که به دلیل کیفیت و خاصیت بسیار بالا در کنار قیمت خرید عمده مناسبی که از خود ارائه می دهد بسیار مورد توجه مصرف کنندگان این محصول بسیار کاربردی قرار گرفته است. از این رو شما می توانید به راحتی نیاز مصرفی خود را با استفاده روزانه تا سی گرم را دریافت نمایید که برای بسیاری از افراد که به بیماریهای قلبی و عروقی و فشار خون مبتلا می باشند را به راحتی درمان نماید و استفاده از این روغن بسیار مقوی و سالم می توانند شما را از ابتلا به بسیاری از این دست از بیماریها محفوظ بدارد و درمان نماید. این محصول گیاهی سرشار از مواد مغذی برای سلامتی بدن می باشد و شما می توانید به راحتی برای تهیه انواع غذاها از این محصول بسیار مقوی و سالم استفاده نمایید و به نوعی می توانید این روغن را با روغنهای مضر معمولی که در بازار عرضه می شوند، جایگزین نمایید و از آن استفاده نمایید.

روغن ارده کنجد

روغن بادام تلخ

خرید روغن بادام تلخ در بازار که بصورت سنتی  تولید می شود که قیمت آن براساس هزینه خرید بادام تازه محاسبه شده و فروش می رود. بادام درختی یکی از دانه های پر خاصیت می باشد که برای درمان و خوراکی از آن استفاده می شود که در کشور ما زیر کشت می رود و دارای دو مدل تلخ و شیرین می باشد و بادام شیرین در خشکبار و آجیل مورد استفاده قرار می گیرد و بادام تلخ در حوزه بهداشت و درمان کارایی دارد و میوه بادام تلخ کوچک و پهن تر از بادام شیرین می باشد.

ادامه مطلب  کسب و کارم تبدیل به دری به روی ثروت شد

بادام تلخ بیشتر برای مصارف خارجی بدن مورد استفاده قرار می گیرد که با توجه با دارا بودن خواص گوناگون درمانی برای چرب نمودن قسمتهای مختلف بدن مورد استفاده قرار می گیرد. چربی موجود در این روغن از نو غیر قابل اشباع می باشد که از ترکیباتی مانند روغن بادام شیرین در آن وجود دارد.

روغن بادام تلخ

روغن بنفشه کوهی

روغن بنفشه کوهی همانطور که از نامش پیداست از گیاه بنفشه ای که رویش آن، بر روی دامنه کوه ها است، گرفته می شود و از نظر خاصیت درمانی، یکی از روغنهای دارویی پرخاصیت می باشد. در حال حاضر روغن بنفشه کوهی خوراکی یک ساله  و روغن کرچک مصرف خوراکی دارد و از گیاه بنفشه یک ساله برداشت شده است.

از گیاه بنفشه در تولید داروها و روغنهای گیاهی و درمانی استفاده موثری می شود که چه روغن خوراکی و چه روغن موضعی آن، در درمان بسیاری از مشکلات و بیماریهای جسمی افراد مفید واقع می شود.

روغن بنفشه کوهی یکی از مفیدترین روغنهای درمانی است که علاوه بر خواص بی نظیری که دارد، دارای عطر و بو و طعم فوق العاده ای نیز می باشد. بسیاری از افراد بنفشه کوهی را می چینند و در خانه از آن روغن گیری می کنند که اگر در کمال بهداشت و تمیزی، روند روغن گیری صورت بگیرد.

روغن بنفشه کوهی

خرید و فروش ارز دیجیتال

حتما ببینید

ایده ای برای فرش مرا میلیاردر کرد

ایده ای برای فرش مرا میلیاردر کرد

بعد از تموم شدن درسم به دنبال راهی برای کسب درآمد بودم ولی با توجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *