چرا وکیل اصفهان آقای علیرضا شیشه گر مشاوره حقوقی رایگان ارائه می‌دهد؟

چرا وکیل اصفهان آقای علیرضا شیشه گر مشاوره حقوقی رایگان ارائه می‌دهد؟

در جامعه وکالت در ایران آنطور که بررسی کرده‌ایم عموما افراد بسیاری از وکلای محترم دادگستری هستند که جزو افراد خدوم به ملت و زحمتکش می‌باشند که با سعی و تلاش فراوان در جهت گره گشایی از امورات مراجعین و مردم اقدام می‌کنند. در این بین هستند وکلای با انگیزه‌ای که حتی پای را از این امر هم فراتر نهاده و به صورت رایگان خدمات مشاوره‌ای را انجام می‌دهند. این خدمات مشاوره‌ای حقوقی رایگان که معمولاً از طریق تماس با خط همراه وکیل میسر می‌شود به افراد نیازمند خدمات مشاوره این امکان را می‌دهد که چند کلمه‌ای از طریق تلفن با وکیلی که این امکان را برایشان فراهم نموده در ارتباط مستقیم باشند ، این ارتباط که ممکن است .

چرا وکیل اصفهان آقای علیرضا شیشه گر مشاوره حقوقی رایگان ارائه می‌دهد؟

چند دقیقه بیشتر به طول نینجامد اما تاثیری شگرف در پرونده دادگاه ایشان می‌تواند داشته باشد چرا که همین مشاوره‌های کوتاه رایگان چند دقیقه‌ای ، از موجبات کاهش احتمال بروز خطا شده و اقدامات نسنجیده از سوی افراد درگیر در پرونده‌ها را که به امورات دادگاهها و قانون و مواد قانونی آگاه نیستند به همراه خواهد داشت . اینطور میتوان برداشت نمود که یک کلام اشتباه و یا یک اقدام اشتباه در پرونده قضایی ممکن است کلا چنان تاثیر شگرفی بر پرونده بگذارد که هیچ وکیلی قادر به التیام آن با چندین و چند لایحه دفاعیه نیز نباشد. پس بهترین راه کار مشورت با وکیل پیش از هر اقدام قانونی خواهد بود.

 

ورود به بحث:

 

در باب اینکه چرا بخشی از وکلای محترم دادگستری اقدام به ارائه خدمات مشاوره حقوقی و کیفری و خانواده آن هم به طور رایگان می‌نمایند نمی‌توان به طور قطع به یقین به علل آن دست یافت ، اما آنچه که بیشتر به چشم می‌ آید سعی این دست افراد در گره گشایی از مشکلات حقوقی مردم است . به نظر می‌رسد این عمل خداپسندانه از اصول اخلاقی حاکم بر آموزه‌های رفتاری این قبیل وکلا نشأت می‌گیرد که زکات علم را نشر و انتشار و پخش آن می‌دانند و در این راه بدون هیچ چشم داشتی خدمات مجانی مشاوره را به عموم مردم ارائه میدهند و هرچند زمانی نیز در طول روز وقت ایشان را گرفته و مسلما وقت هر فردی مهم و با اهمیت است اما باز از این عمل خداپسندانه پا پس نمیکشند .

ادامه مطلب  لذت اقامت در بهترین هتل‌های قبرس با فلای تودی

البته اکثر وکلای پایه یک دادگستری بابت خدمات مشاوره حقوقی که ارائه می‌دهند مبلغ حق المشاوره دریافت می‌نمایند که صد البته این اجرت حق ایشان و بابت صرف وقت و زمانی است که برای فرد مراجعه کننده و ارائه راهکار به وی اختصاص می‌دهند و اما عده کثیری از وکلای دادگستری یا حق المشاوره بسیار کمی اخذ می‌کنند و یا اصولاً تبرعا به ارائه خدمات مشاوره حقوقی رایگان مبادرت می ورزند. این دسته افراد اصولاً رضای خداوند متعال را در حل مشکلات خلق خدا می‌دانند و برای مظاهر زودگذر دنیا بیش از آنچه که باید ارزشی قائل نمی‌باشند چرا که در این وانفسای مشکلات اقتصادی و همه‌گیری معضلات اجتماعی و کثرت پرونده های  دادگاهی ، تنها کمکی که از ایشان برمی‌آید را همین مشاوره‌های رایگان تلفنی جهت رعایت حال عموم مردم می‌دانند.

 

مصداق بحث:

 

با بررسی دقیق‌تر بین وکلای پایه یک دادگستری جهت تعیین مصداق افرادی از ایشان که خدمات مشاوره حقوقی و کیفری و خانواده را به صورت رایگان ارائه می‌دهند به تارنمای آقای شیشه‌گر وکیل پایه یک دادگستری اصفهان برخورد نمودیم و در قسمتی از وبگاه ایشان متوجه شدیم که مشاوره رایگان وکیل اصفهان وجود دارد و اتفاقاً برعکس بسیاری از وکلا که ممکن است شماره تلفن منشی دفتر را در تارنمای خود گذاشته و یا حتی شماره تلفن دفتر وکالت را معرفی نموده باشند ایشان برعکس شماره مستقیم تماس وکیل اصفهان ۰۹۱۳۲۶۸۰۵۳۴ را که شماره شخصی ایشان است ارائه داده و ضمناً به صراحت نوشته‌اند که خدمات مشاوره حقوقی و کیفری و خانواده را به طور رایگان در اصفهان انجام می‌دهند.

ادامه مطلب  اهمیت استعداد و توانایی در کسب موفقیت

 مشاوره حقوقی رایگان وکیل اصفهان

 

تماس با آقای شیشه‌گر جهت یک مشاوره حقوقی رایگان:

 

بر آن شدیم تا با یک تماس با آقای علیرضا شیشه‌گر به عنوان بهترین وکیل اصفهان از کم و کیف این گونه مشاوره‌های رایگان ایشان مطلع شویم در تماسی که حاصل شد وی بسیار با طمأنینه و صبورانه با آرامش و لحنی که از گشاده رویی وی خبر می‌داد از ابتدا با ما سلام و احوالپرسی نمود گویی که ما را سالیانی است می‌شناسد و وقتی به وی گفتیم یک مشکل و پرونده خانواده داریم به خنده گفت هرچه می‌خواهد دل تنگت بگو من عجله‌ای ندارم تو نیز عجله‌ای نداشته باش و مو به مو به تشریح سوال و قضیه بپرداز در پرسش از وی یک مورد پرونده خانواده را مطرح نمودیم.

از او به عنوان وکیل خانواده اصفهان در باب حق حضانت فرزندان سوالی پرسیده شد که وی با اشراف کامل در خصوص حضانت پاسخ را ارائه نمود و به جمع‌بندی موارد حضانت اعم از دختر و پسر با ارائه مثال پرداخت و در آخر حتی به سوابق تقنینی در خصوص حضانت نیز اشاره نمود همچنین متوجه شدیم ایشان دارای مقالات علمی در ژورنال‌ها و مجلات معتبر و سایت‌های دانشگاهی نیز می‌باشند که با یک کنکاش ساده در اینترنت به تعداد زیادی از آنها برخورد نمودیم مثلاً مقاله‌ای از ایشان با عنوان طلاق توافقی با وکیل خانواده اصفهان که در سایت دانشگاه تورنتو درج شده بیش از پیش علت این همه تواضع و فروتنی این وکیل اصفهان را آشکار کرد .

به عنوان فردی که کنجکاو شده بود از ایشان در خصوص علت این مشاوره‌های مجانی تلفنی پرسیدیم که وی جواب جالبی داد که عیناً نقل به مضمون می‌کنیم :

( در آخرت اگر هیچ کدام از اعمالی که انجام داده‌ام قبول نشد امید آن دارم که این مشاوره‌های رایگان که برای خلق خدا انجام شده قبول درگاه حق تعالی گردد کما اینکه اکنون نیز که پاسخ مردم را می‌دهم ، در انتهای مکالمه و دریافت جواب پرسشهای پیش آمده برای ایشان اینجانب را دعا نموده و انشاءالله همین توشه ما باشد )

در اینجا بود که متوجه شدیم وی صرفا جهت نشر و گسترش فرهنگ حقوقی گام برمی‌دارد از جمله ضبط پادکستهای صوتی حقوقی و کیفری برای افراد روشندل و فایلهای آموزش تصویری حقوق برای عموم مردم که با صرف ساعتها وقت گفته و ضبط و ویرایش و در وبگاه خویش آپلود نموده چرا که همه موارد فوق مثال هایی از این دست زحمات بی شائبه و بی چشم داشت را در خود مستتر دارد که گویی افعال نیکوی این وکیل حرفه ای اصفهان مصداقی از این بیت سعدی است : تو نیکی می‌کن و در دجله انداز**** که ایزد در بیابانت دهد باز

ادامه مطلب  رهایی از زندان را مدیون شروع کسب وکار در حوزه آب هستم

 

 

حتما ببینید

معرفی ویژگی‌های انواع تندیس

معرفی ویژگی‌های انواع تندیس

تندیس، نماد یا یادبودی است که از جانب یک شرکت یا سازمان در مناسبت‌های ویژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *