سیمان سفید نانو

قیمت سیمان سفید نانو ارومیه

یکی از پر فروش ترین محصولات ساختمان سیمان سفید ارومیه می باشد که بسیاری از فروشگاه های عرضه ی محصولات ساختمانی این محصول به سهولت قابل خرید می باشد.

از محبوب ترین محصولات ساختمانی که قدمت زیادی در صنعت ساختمان دارد سیمان سفید می باشد که کارخانه ی تولیدی این محصول در ارومیه محصولات خود را با تنوع قیمت زیادی در بازار عرضه می نماید.

سیمان وابسته به شکل کاربرد آن می توانند دارای ترکیبات مختلفی باشد، برای توضیح بیشتر باید گفت که در برخی بناها محکم بودن سیمان اهمیت بسیار زیاد دارد ولی در مقابل در برخی سازه ها و ساختمانها خاصیت هیدرولیکی سیمان اهمیت زیادی دارد، اما قابل توجه تان باشد که به طور کلی سیمان از مواد زیر ساخته شده است.

قیمت سیمان سفید نانو ارومیه

لطفا جهت ثبت و نهایی سازی سفارشات خود از طریق شماره تماس موجود در سایت آراد برندینگ اقدام نمایید و ضمن ثبت سفارش می توانید از مشاوره ی کاملا تخصصی ایشان هم استفاده نمایید تا محصول مناسب را خریداری نمایید.

مصالح آهکی که بیشترین میزان است و بین ۶۰ تا ۷۰ درصد را شامل شده، سیلیس که در رده دو بوده و ۱۷ تا ۲۲ درصد را شامل می شود و اکسید های معدنی، البته خود این ماده شامل ۵ نوع است که عبارت اند از کسید آهن، اکسید سدیم، اکسید منیزیم، کسید پتاسیم و اکسید آلومینیوم.

قیمت سیمان سفید

سیمان یک ماده پودری بوده که پس از ترکیب  سازی آن با آب و تبدیل به حالت خمیری شکل، به یکی از قوی‌ ترین و محکم ترین چسبهای حال حاضر تبدیل می‌ شود، این چسب در بسیاری از ‌ سازه ها و ساختمانها جزو مواد اصلی به حساب می‌ آید، از گذشته تا زمان حاضر‌ بسیاری از مردم در مناطق مختلف جهان ملاتهای مختلفی را برای بالا بردن استحکام ساختمانهای خود ساخته و به کار برده اند.

ادامه مطلب  پتو مسافرتی ریلکس مخمل پشمی

قیمت سیمان سفید

توجه داشته باشید که قیمت سیمان سفید ارومیه با توجه به مواد اولیه ی آن و نیز کارخانه ی سازنده ی آن متغیر بوده و البته مسئله ی دیگر در باره ی قیمت این محصول آن است که این کالا در کشور به صورت تولید داخلی و خارجی در دسترس بوده و قطعا مدل خارجی آن با توجه به هزینه های گمرگی و وارداتی بیشتر خواهد بود.

جالب است بدانید که ترکیبات اصلی این محصول که منظورمان آهک و خاک رس است، اگر به تنهایی با یکدیگر مخلوط و ترکیب شوند رنگ روشنی را به وجود می آورند اما اگر با اضافه نمودن اکسیدهای معدنی ای مثل اکسید سدیم یا آهن، رنگ آن متمایل به سیاه و تیره می رود و به آن سیمان سیاه اطلاق خواهد شد، همچنین دوده‌ ای که در مراحل ساخت این نوع سیمان در کوره روی مواد دیگر قرار می ‌گیرد دلیلی است برای تیرگی رنگ آن.

سیمان کاربردهای بسیار متنوع و  گسترده‌ ای در ساختمانها و سازه های امروزی داشته و در ابتدایی ‌ترین مراحل ساخت یک سازه تا پایان ساخت آن استفاده می‌شود، به علاوه این فرآورده و محصول در پی‌ ریزی ساختمان، اجرای تیرچه بلوک، دیوارچینی و نصب کاشی و سرامیک کاربردهای متنوعی دارد، این فرآورده علاوه بر ساخت‌ و سازهای مسکونی و صنعتی در احداث پروژه‌ های بزرگ ملی یک کشور به طور مثال  سدسازی، ساخت تونل و معابر آبی به کار برده می ‌شود.

سیمان سفید نانو

سیمان از کلمه سمنت که ترکیبی از سیلیس، رس و اکسیدهای معدنی است که طی عملیاتی در کوره تبدیل به سیمان می شود و در انواع مختلفی مانند سیمان ضد آب، نسوز، سیمان رنگی، سیمان پرتلند وجود دارد که مهمترین آنها سفید و سیاه است که در ترکیبات آنها آهک و به کار می رود و رنگ تیره و روشن آن به دلیل منیزیم و سولفات آهن می باشد که برای ترکیب سیمان سفید، منیزیوم، سولفات آهن به میزان کمتری استفاده می شود و به منظور اینکه بیشتر سفید شود پودر گچ برای استحکام کافی به آن اضافه می کنند.

ادامه مطلب  ثروتم را از راه اسب بدست آوردم

سیمان سفید نانو

با پیشرفت تکنولوژی و فناوریهای روز بسیاری از تولیدکنندگان انواع مصالح ساختمانی را با شیوه های نوینی تولید کرده اند که سیمان سفید نانو جز یکی از آن موارد می باشد و این سیمان بیشتر درنمای ساختمان به کار می رود و دیگر مشکلاتی مانند رطوبت، آب و همچنین ترک خوردگی سیمان نخواهید داشت و در هنگام استفاده از پوشش نانو باعث جلوگیری از ریزش قطرات باران و زرد شدن نمای سیمان می شود و هیچ گونه آلودگی و کثیفی دیگر جذب آن نمی شود.

به طور کلی سیمان سفید و سیاه تفاوتهایی با هم دارند قیمت سیمان سفید به دلیل آنکه در فرایند تولید آن چون برای نما کاری و تمیزکاری از آن استفاده می شود باید ابزار و ظروفی که ملات سیمان سفید را در آن درست می کند باعث تغییر رنگ روغنی آن نشود و به همین دلیل قیمت آن نسبت به سیمان سیاه گران تر می باشد.

خرید و فروش ارز دیجیتال

حتما ببینید

ایده ای برای فرش مرا میلیاردر کرد

ایده ای برای فرش مرا میلیاردر کرد

بعد از تموم شدن درسم به دنبال راهی برای کسب درآمد بودم ولی با توجه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *