فروش چرم خام گاوی

فروش چرم خام گاوی + چرم طبیعی گاومیش

ایران یکی از کشورهای فعال در صنعت تولید چرم در جهان می باشد در بازار چرم انواع چرم ها از جمله چرم گاوی، چرم بزی، چرم گاومیش و غیره وجود دارد، چرم گاوی بهترین نوع چرم است و خرید چرم خام گاوی مورد توجه بیشتر تاجران قرار گرفته است.

چرمهای طبیعی در بازار از رونق بیشتری نسبت به چرمهای مصنوعی برخوردارند در نتیجه پرفروش تر از چرمهای مصنوعی بوده و به علت قیمت بالاتر آن نسبت به نوع مصنوعی برای فروشندگان سود بیشتری دارد، چرم خام گاوی را می توان جزو بی نظیرترین و بادوام ترین چرمهای طبیعی عرضه شده به بازار محسوب کرد این نوع چرم مورد توجه بسیاری از تولیدکنندگان و تاجران قرار گرفته است که با استفاده از آن توانستند در تولید محصولات فوق العاده زیبا و بادوام رضایت مشتریان را جلب کنند.

از انواع چرم خام گاوی برای تولید رو مبلیهای زیبا، دست کشهای چرمی شیک زنانه و مردانه، انواع و اقسام کیف و کفش و همچنین ساخت و ارائه برخی کاپشنها و مهمتر از همه با تکنولوژی روز در ساخت صندلی ماشینهای گران قیمت از چرم خام گاوی بهترین استفاده را برده اند.

فروش چرم خام گاوی
یکی از صادرات غیر نفتی صادرات چرم گاوی می باشد که مورد توجه تاجران در این روزها قرار گرفته است از آنجا که دسترسی به چرم خام گاوی نسبت به چرمهای دیگر برای شان آسان تر و بهتر است به همین دلیل تجار و بازرگانان بیشتر فعالیت خود را روی این صنعت متمرکز می کنند و فروش چرم خام گاوی رونق خیلی خوبی دارد.

ادامه مطلب  چگونگی پولدار شدن از شغل کارمندی تا رسیدن به کارآفرینی

خرید چرم خام طبیعی

یکی از فرآورده های مهمی که از پوست حیواناتی چون گاو، میش، بز و مار و غیره به دست می آید چرم خام می باشد که دارای ضخامت های مختلفی است و برحسب نوع چرم دسته بندی می شود و خرید چرم خام طبیعی به صورت گسترده انجام می شود زیرا در صنعت به شکلهای مختلفی مورد استفاده قرار می‌ گیرد.

صنایع مختلفی همچون پوشاک، کفش، مبل سازی و کیف و صنعت خودرو سازی از جمله مواردی هستند که نیاز به چرم خام طبیعی دارند و می توان آن را در شکلهای مختلفی مورد استفاده قرار دارد از این رو مصرف کنندگان چرم طبیعی برای خرید این‌ محصول سرمایه گذاری خوبی را انجام می دهند خرید خود را به صورت عمده با قیمت خوبی ثبت می کنند.

خرید و فروش چرم طبیعی با قیمت متفاوتی همراه است زیرا چرمها انواع مختلفی دارند و نوع ضخامت و کیفیت هر کدام از آنها با یکدیگر متفاوت است به طور مثال چرم مار بسیار ظریف است و برای نمونه های تزئین و اکسسوری به کار می رود مثل دستبند یا پایبند یا اینکه چرم گوساله که بزرگ و محکم است و برای تولید انواع بارانی و پالتو یا کیف و کفش کاربرد زیادی دارد و با قیمت متفاوتی به فروش می رسد.

خرید چرم خام طبیعی
بیشترین چرم خام طبیعی در کشور تولید می شود و به عنوان یک صنعت بزرگ در کشور شناخته شده و در این حوزه بهترین تجهیزات به کار گرفته می شود تا پوست را بعد از دباغی به یک چرم اعلا و درجه یک تبدیل کنند و برای صنایع مختلفی مورد استفاده قرار بگیرند.

ادامه مطلب  دستمال جیبی مردانه ساده پاکان

چرم معمولا در دو نوع طبیعی و چرم مصنوعی وجود دارد که نوع طبیعی آن به دو دسته گیاهی و حیوانی تقسیم بندی می شود اما چرمی که گیاهی است بسیار ظریف است و ممکن است توانایی بالایی نداشته باشد اما چرم طبیعی حیوانی بسیار قوی و ضخامت عالی دارد از این رو بیشتر در صنایع از این نوع چرم استفاده می شود.

چرم خام گاومیش

صنعت چرم چرم خام گاومیش به عنوان یک صنعت بزرگ تولید کننده کیف پرسنلی چرم جهت کسب سهم عمده از بازار داخل و خارج نیازمند رقابت با سازمانهای است که موانع تولید ناب را فرا روی خود دارند تا در پاسخ به نیاز مشتری و حذف اتلاف و تولید محصولی با کیفیت برتر در سطح کلاس جهانی با انتخاب بهترین الگوی تولیدی و سازمانی مدرن سازمان خود را با مشخصه های سازمان نام برده و میزان سازگاری خود را با آن سازمان برتر که سازمان آرمان و متقاعد آن در

جهت ارتقای شاخصهایی که در آنها دارای وضعیت محاسبه و سازگاری است به آنها استحکام بخشیده و نسبت به بهبود مستمر به صورت تدریجی اقدام نمایند.
در بسیاری از کشورهای درحال توسعه صنعت چند سازی یکی از صنایع مهم فعال به شمار می رود که اغلب چرمهای تولیدی از پوست خام و گوسفند تهیه می شود که طی یک سری فرایندهای شیمیایی و فیزیکی از محصولی تجزیه پذیر به محصولی فاسد نشدنی و غیر قابل تغییر تبدیل می شود.

چرم خام گاومیش
همچنین صنایع چرم خام گاومیش به دلیل مقادیر زیاد آب مصرفی باعث ایجاد حجم بسیار زیادی پساب شور می شود که حاوی غلظت بسیار بالایی مواد آلی و مواد شیمیایی متنوعی است و همچون آهگ سولفیت سدیم سولفید کلرید سدیم و ضد عفونی کننده ها که به منظور چرم سازی پتروشیمی روغن سازی و پالایشگاه نفت است که میزان املاح موجود از آن بیش از ۱۰ گرم بر لیتر است.

ادامه مطلب  لیست قیمت انواع دستکش لاتکس طبیعی در بازار تهران

 

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *