فروش پنجره چوبی ضد آب قدیمی

فروش پنجره چوبی ضد آب قدیمی

از نظر معنی واژه ایی پنجره خود از دو واژه تشکیل شده است، پن به معنی بستن و جره به معنی دارای قرینه که می توانیم توجهتان را جلب کنیم که در خیلی از موارد پنجره به صورت قرینه تولید و نصب می شوند ولی از آنجا که هر مسئله ایی استسنایی دارد می توانید در خیلی از فروشگاه های وسایل ساخت  ساز منزل در قسمت در و پنجره شاهد پنجره غیر همسان و با اشکالی مختلف باشید که این نوع پنجره در بیشتر اوقات به سفارش مشتری بوده است.

فروش پنجره چوبی ضد آب قدیمی

از صنایع محبوب می توان به صنعت وسایل چوبی اشاره کرد امروزه خیلی در دکوراسیونها از آن استفاده می شود، از جمله پنجره های چوبی که در ادامه به پنجره چوبی قیمت خرید فروش می پردازیم با بتوانیم اطلاعاتی شایسته شما ارائه دهیم.

خیلی از افراد تولید کننده با توجه نیازهای مردم فروش پنجره چوبی و درب چوبی سفید را به خوبی اداره کرده اند و این محصول را به صورتهای مجازی و حضوری و در سایتها و یا فروشگاه عرضه کرده اند و با تلاشهای خود محصول با کیفیت خود را تضمین کرده اند برای مشتری، البته مطمئن شوید هنگام خرید از فروشنده معتبری خرید انجام دهید تا زمانی پنجره چوبی تقلبی را به اسم و نشان پنجره چوبی قدیمی و قیمتی بالا تهیه نکنید.

پنجره چوبی ضد آب

در جهان استفاده از چوب برای ساخت پنجره دوجداره قدمتی دیرینه دارد و چوب به عنوان اولین ماده ایی شناخته می شود که در ساخت پنجره استفاده شده است و به دلیل زیبایی و اصالتی که چوب دارد ساخت پنجره چوبی سنتی دوجداره ضد آب در صنعت پنجره سازی جایگاه خوبی پیدا کرده است.

ادامه مطلب  داستان کارمندی که با خلاقیت ذهنی خود پولدار شد

پنجره چوبی دارای مزیتهای فراوانی می باشد به عنوان نمونه، در فصل زمستان سرما و در فصل تابستان گرما را به داخل منتقل نمی کند، چون چوب ضریب انتقال حرارتی پایینی دارد، عایق صوتی خوبی می باشد و می تواند به فضای داخلی حس و حال صمیمی و گرمی را بدهد.

پنجره چوبی ضد آب

با توجه به این که چوب می تواند رطوبت را به خود جذب کند و باعث آسیب دیدن پنجره چوبی شود، امروزه با رعایت برخی از نکات و انجام یک سری ترفندها می توان پنجره چوبی ضد آب تولید کرد بر روی پنجره های چوبی می توان پوششی از جنس پلی اورتان قرار داد تا پنجره ضد آب شود.

این پوشش برای مقاوم سازی درب و پنجره در برابر رطوبت مهم ترین اقدام می باشد که جنس آن می تواند کیلر یا رنگ باشد‌ رنگ پلی اورتان اغلب از کیلر می باشد کیلر را با سیلر ترکیب می کنند و به صورت رنگ شفافی است و با پیستوله یا قلم مو آن را روی پنجره می زنند نسبت به رنگ کیلر مقاوم تر می باشد و لی هزینه آن بالاتر است برای ساخت پنجره چوبی از چوبهای مختلفی استفاده می شود.

چوب بلوط: برای ساخت پنجره دوجداره چوبی یکی از پر مصرف ترین چوبها که استفاده می شود، چوب بلوط می باشد.

چوب راش: پنجره های چوبی ‌که به وسیله این نوع چوب ساخته شده اند از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار می باشند ولی زیبایی پنجره هایی که با چوب گیلاس و بلوط ساخته شده اند را ندارد‌.

ادامه مطلب  معرفی روش هایی برای ثروتمند شدن

پنجره چوبی قدیمی

بر خلاف پنجره های امروزی و جدید که ساخته شده از جنسهای مختلف هستند چهارچوب این پنجره ها از جنس چوب می باشد و آنها را با استفاده از رنگهای مخصوصی رنگ آمیزی می کنند که در حقیقت این کار علاوه بر زیبا نشان دادن پنجره سبب می شود که چوب استفاده شده دوام طولانی مدتی داشته باشد زیرا همانطور که می دانید وسایل چوبی ممکن است در گذر زمان مورد حمله آفات و حشرات چوبخوار قرار گیرند بنابراین رنگ زدن این پنجره ها خیلی ایده خوبی است.

پنجره چوبی قدیمی

در زمان حاضر باز هم افراد زیادی وجود دارند که تمایل دارند از پنجره آهنی و پنجره چوبی قدیمی برای ساختمان خود استفاده کنند زیرا این پنجره ها در عین مقاوم بودن بسیار زیبا هستند و بر روی روحیه و شادابی خیلی تاثیرگذار هستند با اینکه امروزه استفاده از وسایل چوبی خیلی زیاد شده است می توان در کنار آنها از پنجره های قدیمی هم استفاده کرد و دکوراسیونی تماشایی با چوب خلق کرد در خیلی از پنجره های قدیمی از شیشه های رنگی در اشکال مختلف استفاده شده است که این کار هم زیبایی و خاص بودن آنها را دو چندان کرده است.

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *