شیلنگ آتش نشانی برزنتی هایپر اصفهان

شیلنگ آتش نشانی برزنتی هایپر اصفهان

اما امروزه به مسئله ی ماندگاری این محصول اهمیت بیشتری داده اند و این محصول در حال حاضر از بهترین مواد اولیه تولید شده تا در برابر هر گونه حادثه و ماده ای مقاومت داشته و بتوان از آن استفاده نمود، یکی از علل تسریع در فرایند اطفاء حریق در دنیای امروز هم همین شیلنگهای مقاوم می باشد که به علت موقعیت خاص این محصول تولید کنندگان را وادار به رقابت بر سر کیفیت و دوام آن ساخته است .

یکی از اصلی ترین ملزومات اطفاء حریق در حال حاضر شیلنگ پارچه ای آتش نشانی پلاستیکی است که قیمت آن با توجه به کیفیت و نوع تولید کننده ی آن متفاوت می باشد، این محصول در شهرهایی مثل اصفهان در حال تولید بوده و نیاز کشور را به این محصول مهم مرتفع می نمایند.

شیلنگ آتش نشانی برزنتی هایپر اصفهان

باید بدانید که تولید کنندگان شیلنگ آتش نشانی اصفهان در کشور قرار داشته و سالانه حجم گسترده ای از این محصول را تولید می کنند. همچنین شیلنگهای امروزی علاوه بر کیفیت و مقاومت دارای اندازه های بسیار بالایی بوده که گاهی به ۱۰۰ متر هم می رسند، علاوه ی بر آن توانایی مقاومت در برابر فشار ۲۷۰۰ کیلو پاسکال را داشته و در ایجاد فشار در پرتاب مایعات اطفاء حریق تاثیر بسیار زیادی را داشته اند.

امروزه در بسیاری از ساختمانهای مرتفع و مجتمعهای مسکونی بزرگ و کوچک استفاده از شیلنگهای آتش نشانی متداول شده و علت آن ایمن ساختن ساختمانها می باشد، اما مسئله ی مهم در این باره نگه داری صحیح از این محصول بسیار مهم و اساسی می باشد که در زیر به نحوه ی صحیح استفاده از آن اشاره می کنیم.

ادامه مطلب  با این روش خانه ام را پر از پول کردم

نمایندگی شیلنگ آتش نشانی برزنتی

نکته بسیار مهم و حائز اهمیت در مورد این شیلنگ فشار قوی میزان مقاومت و انعطاف پذیری آنها می باشد که اگر به اندازه کافی دوام و استحکام نداشته باشد در مواقع حساس و خطر دچار مشکل شده و می تواند خطرات مالی و جانی به همراه داشته باشد.

این شیلنگها تنها برای این مشاغل استفاده نداشته و برای موارد بسیار زیادی که انتقال آب نیاز می باشد می توان از این شیلنگها به علت دوام و کیفیت بالا استفاده نمود که به عنوان مثال کارهای شست و شو، آبیاری درختان، پر کردن مخازن و غیره از جمله موارد دیگری بوده که می توان از این کالاها استفاده نمود.

شیلنگهای آتش نشانی از لحاظ مقاومت در مقابل فشار آب بهترین جنس در نوع خود می باشند که از مقاومت و دوام بالایی برخوردار بوده و از طریق انعطافی که دارند به راحتی می توان آنان را جا به جا نمود.

نمایندگی شیلنگ آتش نشانی برزنتی

بنابراین با توجه به مواردی که در بالا به آن اشاره کردیم تهیه یک شیلنگ آتش نشانی برزنتی استاندارد مطابق با ملاکهای جهانی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد که به همین دلیل نمایندگی این محصولات در بسیاری از شهرها وجود دارد و اکنون قصد داریم علت برزنتی بودن جنس این شیلنگها را مورد برسی قرار دهیم. همانطور که برخی از شما عزیزان نیز با جنس برزنت سر و کار داشته اید این کالا که نوعی شیلنگ آب پارچه‌ای می باشد

از پارچه ای مستحکم، ضد آب و منعطف بوده که در صنایع بسیار زیادی به کار برده می شود که ساکهای تبلیغاتی یکی از موارد آن بوده ولی مهم ترین کاربرد این پارچه ها در تولید همین شیلنگهای آتش نشانی می باشد. شیلنگهای آتش نشانی از سه قسمت تشکیل شده است که لایه داخلی آن را لاسیتک تشکیل داده و قسمت میانی نیز چسبی می باشد که دو طرف شیلنگ را به هم متصل می کند.

ادامه مطلب  صیفی جات باعث شد راه موفقیت را پیدا کنم

شیلنگ آتش نشانی هایپر مدل۱  اینچ

شلنگ آتش نشانی یکی از ابزار بسیار مهم در اطفاء آتش می باشد و با وجود آن می توان می تواند آتش را در هر حجمی به راحتی مهار کرد. وارد کننده شیلنگ آتش نشانی هایپر مدل ۱ اینچ یکی از پر کاربرد ترین مدلهای شیلنگ آتش نشانی می باشد که در عملیات اطفاء حریق و به هنگام اعلام حریق تاثیر به سزایی دارد.

این محصول به دلیل کارایی زیادی که دارد می تواند در موقعیتهای مختلفی اثر گذار باشد و استفاده از آن بسیار راحت می باشد. افراد زیادی در  زمینه وارد کردن این محصول از کشورهای دیگر کرده اند و توانسته اند محصول با کیفیتی را به مصرف کنندگان ارائه دهد.

این محصول توانایی کنترل آب با فشار متوسط را دارد و می تواند برای آتشهای کم نقش موثری داشته باشد و از این رو حتما در ماشین آتش نشانی قابل رویت می باشد.

شیلنگ آتش نشانی هایپر مدل1 اینچ

کیفیت و طراحی شیلنگها با یک دیگر متفاوت هستند و آتش نشانان با توجه به موقعیتی که در آن قرار گرفته اند می توانند از نوع متناسب شیلنگ استفاده کنند. شیلنگ آتش نشانی هایپر مدل ۱ اینچ از نوع فشار قوی است و برای محیطهایی که آتش زیاد است و دسترسی بسیار سخت باشد مورد استفاده قرار می گیرد.

مدل یک اینچ شیلنگ آب پارچه‌ای آتش نشانی در میان آتش نشانان دارای محبوبیت است و به دلیل وزن سبکی که دارد به راحتی می تواند جا به جا شود و مورد استفاده قرار گیرد.

این مجموعه یکی از وادرد کنندگان اصلی این محصول است و به دلیل کیفیت و قیمت خوب محصولاتش توانسته نیاز کشور به این محصول را برطرف نماید و زمینه ساز وارد کنندگی برخی دیگر از محصولات مربوط به حوزه را در اختیار بگیرد و در این زمینه موفق باشد.

ادامه مطلب  قیمت دستبند نقره بچگانه
برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *