دستمال جیبی مردانه ساده پاکان

دستمال جیبی مردانه ساده پاکان

از آنجایی که دستمالهای جیبی پارچه ای مردانه به عنوان یک اکسسوری بسیار خاص و شیک به شمار می روند طرفداران زیادی دارند و در مهمانی و مراسمات رسمی و حتی روزمره به شما یک شخصیت مدرن و به روز می دهند از این رو در بازار بخوبی و در تعداد و تنوع بالایی به فروش می رسد.

سعی کنید که از دستمالهای جیبی و دستمال یزدی اصل در تنوعهای بالا و طرح های متنوع استفاده کنید تا در مکانهای مختلف از اعتماد به نفس بالاتری به نسبت جمع بر خوردار باشید و اگر این کار را انجام دهید به مرور خودتان دستتان می آید که با چه لباسهایی از چه رنگ و طرحهایی استفاده کنید که جلوه بیشتری به شخصیت شما بدهد.

دستمال جیبی مردانه ساده پاکان

این نوع دستمالها از جنسهای مختلفی ساخته می شوند که موجب شده دستمال جیبی مردانه در فصول مختلف قابل استفاده باشد و استفاده از آن به شما حس بهتری را منتقل می کند.

از دستمالهای جیبی مردانه پشمی و بافتنی بیشتر در فصول سرد سال استفاده می شود و از مدلهای نخی و پارچه ای این دستمالها در فصول گرم استفاده می شود، البته که این موضوع سلیقه ای است و به کاربرد آنها نیز بستگی دارد.

خیلی ها دستمال جیبی را همان دستمالهای کاغذی بسته ای می دانند ولی این درحالی است که دستمال جیبی پارچه ای و دستمال یزدی نخی بسیار متفاوت تر از این موضوع است.

دستمالهای جیبی پارچه ای یا همان پوشتها در واقع یک اکسسوری محسوب می شوند و یک پارچه مربعی شکل هستند که در طرحهای بسیار متنوعی تولید می شود و تا خورده،در جیب کت و شلوار شما قرار می گیرند تا ظاهر شما را با یک حرکت از یک تیپ کلاسیک به یک تیپ مدرن تبدیل کنند.

دستمال جیبی ساده

پرکاربردترین دستمالها، دستمال جیبی ساده است که خیلی طرفدار دارد.

دستمال کاغذی رستورانی با نام و طرح رستوران خود بهترین راه برای تبلیغ است، همچنین برای رعایت نکات بهداشتی حتما باید برای مشتریهای خود دستمال روی میز قرار دهید.

دستمال سفره که جنبه تزیین دارند برای میز آرایی استفاده می شوند و جایگزین دستمالهای پارچه ای هستند و به دلیل رنگبندی و طرحهای متنوع آن در رستورانها استفاده می شوند.

به صورت کلی می‌توان گفت که دستمال کاغذی گزینه ایده‌آل‌تری به نسبت دستمالهای حوله‌ای و دستمال نخی آشپزخانه جهت جذب آب یا جذب رطوبت هستند. اما چون انواع این محصول تحت شرایطی متفاوت فرآوری و تولید می‌شوند انتخاب یک دستمال خوب و سلامت بسیار حائز اهمیت است.

دستمال کاغذی فله ای به دو صورت رولی و دستمال مصرفی جاذب رطوبت تولید می شوند و قیمت مناسب تری نسبت به دستمالهای دیگر دارند و یک دستمال کاغذی اقتصادی هستند.

دستمال جیبی ساده

دستمالهای رولی به دلیل استفاده آن در توالت باید جذب رطوبت بالایی داشته باشند و هنگام مصرف پاره و پودر نمی شوند، از ویژگیهای دستمال جیبی ساده و دستمال توالت خوب می توان به مقاومت بالای آن اشاره کرد، همچنین الیاف سلولزی دستمال توالت باید مقاومت خوبی داشته باشد و پس از جذب رطوبت تکه تکه نشود.

دستمال مرطوب کودک باید استاندارد و فاقد افزودنیهای حساسیت زا باشد.

خمیر دستمال کاغذی باید از الیاف سلولزی سفید رنگ باشد و سطح دستمال باید فاقد جسم خارجی و لکه و رنگ تیره باشد و به راحتی از بسته خارج شود و به لایه های دیگر چسبندگی نداشته باشد.

دستمال جیبی پاکان

شاید برای تان سوال باشد که ابداع کننده دستمال نخی یزدی و دستمال جیبی پاکان کدام کشور بوده است که در مورد دستمال نخی، کشور ایران و در مورد این دستمالهای کاغذی در ابتدا در کشور ژاپن و قرن ۱۷ پدید آمدند و تا چندین سال ژاپنیها از آن استفاده می کردند و تنها یک بار استفاده می شد و سپس دو انداخته می شد.

دستمال جیبی پاکان

ویژگی یک دستمال جیبی نیکتا با کیفیت را با هم در این بخش می خوانیم و می توانید این ویژگیها را به تمامی دستمالها از جمله دستمال جیبی پاکان و دستمال نخی یزدی سفره ربط دهید.

  •  یک دستمال کاغذی مطلوب باید حتما از مواد اولیه سلولزی که دارای رنگی سفید و فاقد پرز باشد.
  •  این محصولات باید فاقد الیاف کلوخه شده، سوراخ، لکه باشند و هنگامی که آن را در برابر نور قرار می دهید باید بتوانید پراکندگی الیاف را به راحتی و یکنواخت مشاهده نمایید.
  •  رنگهای به کار رفته در این محصولات باید حتما از رنگهای استاندارد و مجاز باشد.
  •  این دستمالها در حقیقت بدون بو و لکه هستند و بسته ای که در آن قرار می گیرند نیز باید آن قدر محکم باشد که این دستمالها را از آلودگی حفظ نماید.
  •  دستمالهای کاغذی یا جیبی فرقی نمی کند، باید طوری در بسته قرار گیرد که با برداشتن یک دستمال چندین دستمال با هم به بیرو نیاید و بتوان به راحتی یک دانه از آن را خارج نمود.

 

خرید و فروش ارز دیجیتال

حتما ببینید

خرید نایلون فریزر

خرید نایلون فریزر دسته دار

یکی از پرکاربردترین محصولات در انواع نایلون ها،نایلون شفاف می باشد که در زندگی همه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.