بهترین روش جراحی پلک افتاده چیست؟ رفع افتادگی پلک بدون عارضه

بهترین روش جراحی پلک افتاده چیست؟ رفع افتادگی پلک بدون عارضه

افتادن پلک در کنار اینکه می تواند روی زیبایی چهره شما موثر باشد، ممکن است باعث شود تا بینایی شما نیز تحت تاثیر قرار بگیرد. همین موضوع ایجاب می کند که به محض تشخیص افتادگی پلک، افراد به دنبال روش های درمانی مناسب باشند.

جراحی پلک افتاده، یکی از روش های از بین بردن افتادگی پلک است که می تواند تاثیر زیادی روی زیبایی چهره و جوانسازی صورت شما داشته باشد. با ما همراه باشید تا بهترین روش جراحی پلک افتاده را به شما توضیح دهیم.

بهترین روش جراحی پلک افتاده چیست؟

برای درمان پلک افتاده روش های مختلفی وجود دارند. از جراحی پتوز پلک بگیرید تا جراحی کانتوپکسی و کانتوپلاستی که هر کدام جزئیات و شرایط خاص خودشان را دارند. در میان تمامی روش هایی که برای رفع افتادگی پلک بالا و پایین استفاده می شوند، عمل بلفاروپلاستی بهترین روش است. چرا که هم عارضه بسیار کمی را به دنبال دارد، هم می تواند با بهترین نتیجه لیفت پلک بالا و پایین شما را انجام دهد.

جراحی افتادگی پلک با روش بلفاروپلاستی، حداکثر ایمنی را به دنبال دارد. شما می توانید با یک بار مراجعه حضوری به پزشک، این جراحی را به صورت سرپایی انجام دهید و به خانه بازگردید. بلفاروپلاستی هم برای پلک بالا و هم برای پلک پایین قابل انجام است.

رفع افتادگی پلک بالا با بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی به مجموعه اقداماتی گفته می شود که می توانند برای حفظ زیبایی پلک و چشم های شما انجام شوند. رفع افتادگی پلک بالا با بلفاروپلاستی، به راحتی و با کمک یک جلسه درمان قابل انجام است. افرادی که پلک بالای افتاده و متمایل به سمت پایین را دارند، می توانند از این روش برای رفع افتادگی پلک بالا استفاده نمایند.

ادامه مطلب  بهترین ماشین ریش تراش موزر [15+ مدل پرفروش بازار]

رفع افتادگی پلک بالا با بلفاروپلاستی

رفع افتادگی و پف پلک پایین با بلفاروپلاستی

پلک پایین بیشتر از اینکه دچار افتادگی شود، دچار پف آلودگی و تورم خواهد شد. بلفاروپلاستی جزء روش هایی است که می تواند برای رفع افتادگی پلک بالا و مشکل پف آلودگی زیر چشم مورد استفاده قرار گیرد. فقط کافیست که پزشک تشخیص دهد می تواند با بلفاروپلاستی، مشکل چشم ها را برطرف کند.

جراحی پلک افتاده چگونه انجام می شود؟

حالا که با کلیات بلفاروپلاستی آشنا شدید، احتمالا یک سوال مهم در ذهن شما به وجود آمده است و آن هم این است که این عمل چگونه انجام می شود؟ انجام عمل بلفاروپلاستی برای پلک پایین و بالا متفاوت است. اما هدف اصلی هر دو، زیباسازی و جوانسازی چهره و رفع مشکلات مربوط به بینایی در اثر تغییر زاویه پلک است.

برای انجام جراحی افتادگی پلک در بالای چشم، معمولا از لیزر برای ایجاد یک برش در بالای چشم استفاده می شود. برای اینکه فرد دردی را در حین عمل احساس نکند، یک بی حسی موضعی به او تزریق می شود. معمولا برای بی حسی، نیازی به بیهوشی کامل نیست؛ مگر اینکه خود بیمار اصرار به این موضوع داشته باشد.

پس از زدن برش بالای چشم، پوست و عضلات به سمت بالا لیفت می شوند. به طوری که پلک نیز به سمت بالا می آید و دیگر باعث پوشاندن بخشی از چشم نخواهد شد. در نهایت با چند بخیه ظریف، این عمل به پایان می رسد.

برای انجام بلفاروپلاستی در پلک پایین، باز هم نیاز به ایجاد یک برش لیزری پس از بی حسی، در زیر چشم است. این برش می تواند اجازه دهد تا پزشک در صورت نیاز بافت چربی سفت شده در زیر چشم را خارج کند. همچنین، پزشک می تواند در صورت نیاز در عضلات زیر چشم فرم ایجاد کند تا پف آلودگی زیر چشم و گودی آن برطرف گردد. در نهایت با بخیه، زخم پوشیده می شود و پس از چند روز نیز تورم و التهاب از بین خواهد رفت.

ادامه مطلب  بهترین کرم پودر برای پوست چرب

آیا جراحی پلک افتاده هیچ عارضه ای ندارد؟

آیا جراحی پلک افتاده هیچ عارضه ای ندارد؟

هر روش تهاجمی که برای زیبایی و درمان مورد استفاده قرار گیرد، می تواند یک سری عوارض ناخواسته ای را نیز به همراه داشته باشد. جراحی افتادگی پلک نیز از جمله روش های جراحی تهاجمی است که می تواند یک سری عوارضی را به همراه داشته باشد. البته میزان این عوارض به شدت بستگی به فرآیند عمل و تخصص پزشک دارد.

اگر به یک کلینیک زیبایی با پزشکان متخصص و باتجربه مراجعه کنید، می توانید با کمترین عارضه این عمل را انجام دهید. در غیر این صورت ممکن است پس از انجام جراحی پلک افتاده، شاهد عفونت، تاری دید، التهاب در محل زخم، باقی ماندن جای بخیه و … باشید.

برای انجام جراحی پلک افتاده بدون عارضه به کجا مراجعه کنیم؟

اگر روبروی آینه ایستاده اید و به پلک های افتاده خودتان نگاه می کنید، همین حالا زمانش رسیده که به فکر جراحی افتادگی پلک باشید. کلینیک پوست مو و زیبایی آی گل، با داشتن پرسنل متخصص و باتجربه به شما برای جراحی افتادگی پلک بدون عارضه و عفونت کمک می کند. فقط کافیست که برای یک جلسه مشاوره به این کلینیک مراجعه کنید.

حتما ببینید

پوست سالم، زیبا و راحتی در منزل

متخصص پوست در منزل: داشتن پوستی درخشان و جوان

متخصص پوست در منزل به عنوان یک مشاور و راهنمای حرفه‌ای، افراد را با اصول …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *