با کمی پشتکار انگشتر ثروت را بر دستانم انداختم

با کمی پشتکار انگشتر ثروت را بر دستانم انداختم

از نظر من هیچ کاری در دنیا وجود ندارد که با پشتکار و تلاش نتوان آن را انجام داد، با این تفکری که داشتم به دنبال راهی بودم تا بتوانم وضعیت مالی ام را بهبود ببخشم و خودم را به یک فرد میلیاردر تبدیل کنم. شروع حرفه ی جدیدم در زمینه انگشتر نقطه ی آغاز موفقیت های من بود و توانست من را به یک انسان ثروتمند تبدیل کند.

انگشتر دخترانه

امروزه استفاده از انگشتر توسط دختران جوان بسیار متداول بوده و انگشتر دخترانه طلا نگین دار یا نقره ی ساده نیز از نمونه های پر استفاده توسط این افراد می باشند. برخی از این انگشترها به دلیل ظرافت در ساخت شان و نگین کاریهای زیبا و شکیل شان مورد استقبال قرار گرفته اند. این انگشترهای دخترانه هم از جنس طلا و هم انگشتر نقره موجود می باشند و برای هر سن و سلیقه ای نمونه های بسیاری را موجود دارند. شما می توانید انگشترها را با اندازه ی انگشتان خود تطبیق دهید و با توجه به دستتان انتخاب نمائید.

سایز بندی انگشترها بر طبق الگو و جدول خاصی از اعداد موجود می باشد که کار شما را راحت می کند و با توجه به سلیقه ی خود نیز می توانید از ابعاد کوچک و بزرگ نگین استفاده نمائید.

انگشتر دخترانه

انگشتر فیروزه

انگشترهای فیروزه را می‌توانید در موقعیت‌های متفاوت و ساعت‌های مختلف روز مورداستفاده قرار داده و با آن‌ها ارتباطی عمیق و قلبی پیدا کنید. خواص انگشتر فیروزه به شکلی روانی و احساسی به خودنمایی خواهند پرداخت.

هرچند جواهرات فیروزه در ظاهر، اشیایی بی‌جان و انعطاف‌ناپذیر هستند، بااین‌حال، تمامی ما به‌عنوان مخلوقات خدا، قادر به تاثیر گذاشتن و تاثیر پذیرفتن از احساسات و رفتارهای یکدیگر هستیم. درواقع انگشتر فیروزه‌ی شما نیز به نحوی دارای شخصیت است و می‌تواند به شما در تامین انرژی‌های مفید یا تصفیه‌ی افکار منفی بسیار کمک دهنده واقع شود.

ادامه مطلب  فروش سرنگ قلمی بزرگ زنجان

انگشتر فیروزه

انگشتر جواهرات

به دلیل استقبال بی نظیر و استفاده ی زیاد این روزها از انگشتر جواهرات نامزدی دخترانه طلا خرید و فروش و استفاده از این نوع زیور آلات بسیار پر رونق شده است. افراد زیادی با هر سلیقه و نوع انگشتی می توانند از مدلهای متنوع و جذاب آنها استفاده کنند. برخی از افراد که به اجناسی همچون استیل یا تیتانیوم و یا حتی نقره و بدل حساسیت دارند ترجیح می دهند که از انگشترهای طلا استفاده کنند برخی دیگر نیز به منظور جلوه ی بیش تر از طلاها استفاده می کنند. امروزه انگشترهای طلا نیز مانند بدلیجات مدلهای بسیار متنوع و زیبا و ظریفی دارند که برای افراد علاقه مند به سبک مینیمال یا ساده پوشی نیز بسیار جذاب اند و این افراد نیز می توانند از انواع انگشتر طلا استفاده کنند.

انگشتر جواهرات

برنامه ای که با راه رفتن پول می دهد

حتما ببینید

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

زندگی من مانند دریایی است که دریاچه های اتفاقات خوب به آن متصل اند!

ثروتمندان ثروتمند هستند، چون دید آن ‌ها به جهان پیرامونشان درست است. ثروتمند هستند، چون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *